Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
architekci i biura projektowe - Tczew i okolice

Większość tematów związanych z budową i remontowaniem znajduje się w tym dziale, więc mój umieszczam tu również Big Grin
Poszukuję biura projektowego, architektonicznego - kompetentnego, sprawdzonego, zaufanego - możecie kogoś polecić?
Interesuje mnie firma, która zajmie się kompleksowo doradztwem, papierologią, etc, potrzebnymi do budowy domu jednorodzinnego na terenie gminy Tczew. Huh

Odpowiedz }
Plusy od

zaczynasz od działki; następnie warunki zabudowy, plan zagospodarowania przestrzennego - tutaj wyczytasz jaki dom możesz sobie sprawić; oglądasz projekty, szukasz inspiracji Smile
spotykasz się z projektantem - decyzja czy kupujesz gotowy projekt i go przerabiasz czy też zlecasz projekt indywidualny na podstawie innych znalezionych w sieci projektów;

ja zlecałem projekt indywidualny na podstawie kilku znalezionych w sieci - ma to dobre i złe rozwiązania; ten sam człowiek załatwiał mapki geodezyjne, wyłączenie z produkcji rolnej, projekt zagospodarowania działki; papiery do pozwolenia na budowę

a po kredyt hipoteczny na budowę zapraszam do siebie Smile lepiej abyś wiedział na jaki dom można sobie pozwolić; a że sam budowałem to co nieco mogę podpowiedzieć
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Jeżeli szukasz dobrego biura http://www.prominat.pl/index.html współpracowałem z nimi 2 lata.

Odpowiedz }
Plusy od

KRK ul. Obr. Westerplatte

Odpowiedz }
Plusy od

Napisałam do kilku biur projektowych - nie tylko z terenu Tczewa - teraz czekam na odpowiedź...

Odpowiedz }
Plusy od

KRK godni polecenia.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

u nas było KrK

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-08, 17:46)sajgon napisał(a): Większość tematów związanych z budową i remontowaniem znajduje się w tym dziale, więc mój umieszczam tu również Big Grin
Poszukuję biura projektowego, architektonicznego - kompetentnego, sprawdzonego, zaufanego - możecie kogoś polecić?
Interesuje mnie firma, która zajmie się kompleksowo doradztwem, papierologią, etc, potrzebnymi do budowy domu jednorodzinnego na terenie gminy Tczew. Huh

Witam,
większość firm projektowych zajmuje się wszystkim kompleksowo. Chociażby dlatego że aby złożyć projekt budowlany do urzędu, należy zamieścić w nim wszelkie potrzebne dokumenty. Robienie projektu bez wnikania w zapisy Planu czy WZiZT byłoby bez sensu, ponieważ mógłby powstać projekt nieodpowiadający na założenia WZiZT. Wtedy nie uzyska Pan pozwolenia na budowę. Zakładam, ze większość albo wszystkie biura projektowe "papierologię" wykonują prawidłowo.
Ja radzę aby znaleźć firmę czy architekta, który zrobi Panu dobry projekt. Czyli odpowiadający pana wymaganiom - funkcjonalny, wygodny i ładny Wink Bo to jest większa sztuka i nie każdy niestety potrafi.

Odpowiedz }
Plusy od

And the Oscar goes to...
[Obrazek: 1-Gold.jpg]

[Obrazek: 8d91d97397cc.jpg]
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od geo

Odpowiedz }
Plusy od

No ale to w sumie zaszczyt, że forum tcz jest wysoko pozycjonowane w googlach Tongue nawet firmy z Warszawy dokonują rejestracji w celu aktywnego udziału w dyskusjach!
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Spróbuj skontaktować się ze studio Projektowym RAMA RAMA z Gorzowa (działają w całej Polsce), znam jeszcze kilku bliżej lub nawet na miejscu, ale to studio w mojej opinii jest najlepsze. Na ich stronie internetowej, możesz zobaczyć styl jaki Ci odpowiada i tam też dostaniesz namiary.

Odpowiedz }
Plusy od

(2017-09-11, 13:40)Olga napisał(a): Spróbuj skontaktować się ze studio Projektowym RAMA RAMA z Gorzowa (działają w całej Polsce), znam jeszcze kilku bliżej lub nawet na miejscu, ale to studio w mojej opinii jest najlepsze. Na ich stronie internetowej, możesz zobaczyć styl jaki Ci odpowiada i tam też dostaniesz namiary.

Piaty post na forum i piąta reklama ... oczywiście  że tylko dzielisz się doświadczeniem - zwłaszcza gdy wykopujesz wątki sprzed 3 lat.
Spamerom mówimy dość - post zgłoszony do usunięcia.
Moja słodka pasja - Bajeczny Torcik

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.