Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkursy fotograficzne - kontrowersje

Aga, Rafałek: teoretyzujecie. W tym przypadku trudno zauważyć coś mobilizującego w zwrocie "zdjęcia nie przemawiają do mnie".
Bufa: bardzo sobie cenię Twoje zdanie. Masz dużą wiedzę i doświadczenie. Szkoda, że tak rzadko się wypowiadasz. Nie mniej jeżeli chcesz pomóc innym, to dorzuć trochę głębszą analizę. Samo stwierdzenie niewiele zmienia.

Pozdrawiam

krzych
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Krzychu, powiedziałeś "każda krytyka" i "każda pochwała". Chodzi o generalizowanie. Tongue
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-11, 21:30)jaszym napisał(a): proponuje zakończyć temat lub kontynuować w innym wątku tak mz

heelllooołłłł

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-10, 21:39)bufa2905 napisał(a): Pewnie zostanę uznany za kolejnego malkontenta ale zdjęcia w kalendarzu nie przemawiają do mnie.
Dziwi mnie Wasz zachwyt nad tymi i nie tylko tymi zdjęciami na Tym forum. Czasem mam wrażenie - czytając - że wystarczy wstawić zdjęcie (warunek aby było się w "klubie") i są ochy i achy. Jednak może przez to, milkną ważne głosy, na forum. Może nie zauważyliście ale kilka osób "zniknęło", czyli usunęło swoje profile. Może to powinno coś dać do myślenia.
ZMIENIŁO SIĘ TO FORUM.
Chciałbym jeszcze tu zaistnieć, ale póki co to mam opory aby cokolwiek pisać.
Pozdrawiam bufa2905
Forum to jedno, a spotkania, czy plenery to co innego. Na nich jest omawiana, czy praktykowana głównie fotografia. Szkoda, że i tam Ciebie nie ma.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-12, 21:01)aga_piet napisał(a): Krzychu, powiedziałeś "każda krytyka" i "każda pochwała". Chodzi o generalizowanie. Tongue

Aga, zaraz będziesz tworzyć nowy wątek, bo wkraczamy w niuanse językowo - filozoficzne. Moim zdaniem "krytyka", a "krytyka konstruktywna" to dwie różne rzeczy. Tak więc zgodzę się w 100% , że "krytyka konstruktywna" na ogół przynosi pozytywne skutki, a krytyka - moim zdaniem - nie. Oczywiście istnieje trzecie pojęcie "krytykanctwo". Ono już w ogóle nie jest mobilizujące.

Odpowiedz }
Plusy od

Hehe, nie stworzę nowego tylko doczepię do starego ;P
Po prostu lubię Cię łapać za słówka Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ja też lubię czasem dyskusję dla samej dyskusji. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Jestem bardzo negatywnie nastawiona do konkursów, które wybierane są poprzez internetowe głosowanie widzów. Uważam, że na zwycięstwo w takiej rywalizacji mają szansę niemal wyłącznie cwaniacy. Jednak również inne typy konkursów nie są bez wad. Kolesiostwo i układy są niestety na porządku dziennym, a nie zapominajmy, że nagrody w niektórych bardziej profesjonalnych konkursach potrafią być znaczące. Zresztą zdarzyło mi się już napisać tekst o niezbyt trafnie przeprowadzonym konkursie.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.