Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydawnictwo - praca przy sprzedaży reklam

wydawnictwa tczewskie
jaka macie opinię...bo znam juz chyba wszystkie i wszystkie sa niezmiennie do.....y

Odpowiedz }
Plusy od

Ale o co Ci chodzi? O miejsca pracy? A może jakość publikacji, tematykę?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-10, 16:17)mieczyslaw napisał(a): A ja mam pytanie do Ciebie buziaczek - umiesz wyartykułować o co chcesz zapytać?
Żeby nie potrafić napisać prostego pytania?

o miejsca pracy,warunki pracy,-tresc artykułów...Wydawnictwa nakierowane na zbior reklam a nie merytorycznych artykulow na ciekawe tematy.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-15, 10:39)buziaczek napisał(a): o miejsca pracy,warunki pracy,-tresc artykułów...Wydawnictwa nakierowane na zbior reklam a nie merytorycznych artykulow na ciekawe tematy.

Jeszcze lepiej - pytanie o wszystko i nic. Zresztą powyżej nie widzę pytania.

Odpowiedz }
Plusy od

Bada rynek, szuka luki Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Lub uważa, że tę lukę znalazła i próbuje zareklamowaćTongue
Jakieś nowe czasopismo pojawiło się ostatnio, widziałam pierwszy numer.
Tytułu nie pamiętam, ale nawiązujacy do Tczewa czy powiatu.
Mam niejasne wrażenie, że przyszły kanydat na prezydenta miasta ma z tym coś wspólnego. Córka jest w redakcji.Smile

Co się porobiło, swoją drogą, dołączam do grona podejrzliwychSad

Odpowiedz }
Plusy od

podpytać,poznać opinię a tu wielka podejrzliwosc.co za dziecinada.czasopisma sa beda i byly...chce poznac opinie na temat produktow wypuszczanych przez tczewskie "wydawnictwa"..jak oceniacie Pomorskie?Wydawnictwo Inwestor, FAKTOR? poza tym sporo ogloszen o prace sie pojawia w nowych wydawnictwach...moze macie jakis zasob wiedzy na ich temat.

Odpowiedz }
Plusy od

Jest jeszcze GOLDMAN Smile
Sporo ogłoszeń? Podaj linkę, gdzie?
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Aaaa... telemarketing Smile
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ty całusek, a nie mogłaś/-eś tak od razu napisać O CO KONKRETNIE CHODZI?

Coś w stylu: hej, planuję (-my) otworzyć wydawnictwo, poszukujemy... Czy sądzicie, że na lokalnym rynku jest jeszcze miejsce?

Albo inaczej: Cześć, jestem całusek i sama nie wiem czego chcę Wink

Odpowiedz }
Plusy od

No to co sądzicie o podjęciu pracy w tego typu wydawnictwach? czy gra jest warta świeczki? czy jest popyt na ich uslugi-reklamy?Moze jest ktos kto pracuje w wydawnictwie w Tczewie? np. w tych podanych wyzej?

Odpowiedz }
Plusy od

Całusek, ile Ty masz lat? Ty chcesz się reklamą zająć, a zapytać nie potrafisz?
Interesuje Cię taka robota? Szukają ludzi do takiej pracy? Czy Ty chcesz swoją działalność otworzyć?

Odpowiedz }
Plusy od

interesuje mnie czy np kwota ktora podaja wlasciciele tj-1500-1700 zlotych to podstawa czy juz z prowizja no i ile mozna kasy wyciagnac pracujac w reklamie maksymalnie np. w tczewskich "wydawnictwach"??
chodzi o prace na zlecenie bo chyba zadne wydawnictwo nie daje umow o prace ;/;/

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-15, 22:55)mieczyslaw napisał(a):
(2011-11-15, 22:11)buziaczek napisał(a): interesuje mnie czy np kwota ktora podaja wlasciciele tj-1500-1700 zlotych to podstawa czy juz z prowizja no i ile mozna kasy wyciagnac pracujac w reklamie maksymalnie np. w tczewskich "wydawnictwach"??
chodzi o prace na zlecenie bo chyba zadne wydawnictwo nie daje umow o prace ;/;/

Jako znany pośrednik pracy i specjalista od spraw kadrowych mogę Ci napisać, że............................................****************************
**RE%RQWTRWH$%EYT#WETRGDGERJDTETDMNDY%E...............................

W zasadzie to każdy na tym forum może.

Wyciągnąć to można auto z błota jak się zagrzebie, umowy o pracę nie wiem czy dają, ale najlepiej to chyba zapytać u źródła, złożyć papiery, tj. wysłać list motywacyjny i CV, udać się na rozmowę i w odpowiednim momencie poruszyć temat wynagrodzenia - z reguły sam pracodawca go porusza. Wtedy też dyskutuje się na temat pozostałych warunków zatrudnienia.

Jak ktoś wie WSZYSTKO o "tczewskich wydawnictwach", błagam niech odpisze całuskowi.

Daj już biedactwu spokój, niech pyta, szuka, próbuje wszędzie gdzie chce, wystarczy nie czytać, jak nie chcesz się irytować i nie znasz się na tym temacie Rolleyes
Może akurat jest tu ktoś, kto będzie wiedział i pomoże
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.