Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydawnictwo - praca przy sprzedaży reklam

niestety CI CO nabrali juz duzego doswiadczenia na forum nie pomagaja w zaden sposob "nowym użytkownikom".. jak jesteście tak hermetycznym srodowiskiem do zablokujcie mozliwosc wypowiadania sie nowym uzytkownikom/zadawania pytań. Sad
Wiem, że w wiekszosci proponuja zlecenie z widokami na przyszlosn na umowe o prace a ta przyszlośc wcale nie przychodzi no ale uzytkownicy forum wiedza ze moge się mylić

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli lubisz tego typu pracę, sprawdzisz się. Pracowałaś kiedyś w telemarketingu lub podobnym szicie? To coś bardzo podobnego - musisz coś ludziom wcisnąć.
Jeśli jesteś słaba we wciskaniu - odpuść sobie. Straszna rotacja na tego typu stanowiskach.

poczyściłam wątek z offtopów, skargi i zażalenia proszę składać w dziale "Administrator Twoim przyjacielem" ;P
aga_piet

Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-15, 22:11)buziaczek napisał(a): http://www.tcz.pl/index.php?p=2,4,0,oglo...lefoniczny

http://www.tcz.pl/index.php?p=2,4,0,oglo...efonicznej
to jest jedno i to samo wydawnictwo, dla niepoznaki zmienili adres mailowy

(2011-11-15, 22:11)buziaczek napisał(a): interesuje mnie czy np kwota ktora podaja wlasciciele tj-1500-1700 zlotych to podstawa czy juz z prowizja no i ile mozna kasy wyciagnac pracujac w reklamie maksymalnie np. w tczewskich "wydawnictwach"??
chodzi o prace na zlecenie bo chyba zadne wydawnictwo nie daje umow o prace ;/;/
kwota jaką podaje ta osoba jest wygórowana.
Podstawa to 700 zł w tym wydawnictwie, reszta to Twoja premia zalezna od sprzedaży,
moim zdaniem gra nie warta świeczki.
co do umów- są to umowy zlecenie .

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuje-W końcu jakas konkretna odpowiedź sie pojawiła.A wiesz coś np o Goldmanie ?

Odpowiedz }
Plusy od

O Goldmanie?poza tym,że ma siedzibę w tym samym miejscu co wydawnictwo ,o którym pisałam wyżej to nic nie wiem.
Być może to jedno i to samo,bo cięzko mi uwierzyć ,że w jednym miejscu mogłyby byc dwa wydawnictwa.
W tej branży trzeba się czuć, być nastawionym na sukcesy "po trupach"do celu.
Jak dla mnie naciągactwo i szukanie naiwniaków, takim firmom mówię "Nie".. ale jesli Tobie odpowiada taka forma zarabiania to spróbuj,może akurat będzie Ci się podobać.

(2011-11-16, 09:22)buziaczek napisał(a): niestety CI CO nabrali juz duzego doswiadczenia na forum nie pomagaja w zaden sposob "nowym użytkownikom".. jak jesteście tak hermetycznym srodowiskiem do zablokujcie mozliwosc wypowiadania sie nowym uzytkownikom/zadawania pytań. Sad
Masz rację, nowi uzytkownicy są tu traktowani z góry. Doszukiwane są jakieś prowokacje, i nie wiadomo co.
Co nie którzy starzy forumowicze zachowują się tu jakby zjedli wszystkie rozumy. Jak czytam te niektóre odpowiedzi to odechciewa mi się tu zaglądać.
Odpowiedzi Typu- google nie gryzie itp,
Po to jest forum,żeby rozmawiać i dzielic się doświadczeniami i wiedzą, a nie się głupio kpić z "nowych". Moim zdaniem lepiej nie odpowiadać wcale jesli nie ma się nic do powiedzenia.

Odpowiedz }
Plusy od

redfinger/bizneskonferencje to oddzielne spółki. Z tymi samymi osobami i prezesem. Niezbyt rzetelni w płatnościach (przez co trzeba się było bujać po sądach). Nie wiem jak płacą pracownikom etatowym, wiem natomiast jak nie wywiązują się z płatności pomiędzy firmami.
Goldman to inne wydawnictwo. Jak działa nie mam pojęcia - wiem, że od lat współpracują z VaNetem.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.