Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do administratora.

Dlaczego znowu czas przesunął się nie w tą stronę?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Przesunął Ci się nie w TĘ stronę, bo masz źle ustawione.
Panel użytkownika>Edytuj opcje>GMT+1 i Automatycznie wykryj czas letni.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Jedna rzecz by się przydała - ikonka przed nazwą na karcie. Wcześniej za ikonkę robiła taka niby pusta kartka, a w nowym Firefoxie jest pusty kwadracik.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-10, 19:53)leoncjo napisał(a): Przesunął Ci się nie w TĘ stronę, bo masz źle ustawione.

Komputer mi wykrył czas letni. Jedynie nie zgadza się na forum.
(2011-11-14, 20:54)krzych napisał(a):
(2011-11-10, 19:53)leoncjo napisał(a): Przesunął Ci się nie w TĘ stronę, bo masz źle ustawione.

Komputer mi wykrył czas letni. Jedynie nie zgadza się na forum.

Powyższy tekst napisałem o 19:54, a pokazał się z czasem 21:54.

Odpowiedz }
Plusy od

Z ciekawości- za co Fotosesje dostał bana Huh
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-15, 11:08)Przepiura napisał(a): Z ciekawości- za co Fotosesje dostał bana Huh

Za reklamę, ban na tydzień.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

A gdzie on się "znowu" reklamował?

Odpowiedz }
Plusy od

Podprogowo?Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Dziękuję, chciałam, żeby ktoś zadał to pytanie i żebym sama nie musiała wdawać się w dyskusję Big Grin nie było reklamy, on się po prostu pochwalił swoimi zdjęciami z imprezy. Na takiej samej zasadzie można by banować tcz45 za mówienie o swoich zdjęciach w kalendarzu, albo innych z fotograficznej za podawanie linków do konkursów, w których biorą udział.
No i nie chciałam nic pisać i znowu nie wyszło Dodgy
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Między Fotosesje a tcz45 jest taka różnica, że ten pierwszy na zdjęciach zarabia i podpis jest nazwą jego firmy. Był wielokrotnie ostrzegany za reklamę.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-16, 09:06)aga_piet napisał(a): Między Fotosesje a tcz45 jest taka różnica, że ten pierwszy na zdjęciach zarabia i podpis jest nazwą jego firmy. Był wielokrotnie ostrzegany za reklamę.

To prawda, jednak powinno się to tyczyć również baniaka i jego firemki - nie szczędził sobie swego czasu reklam i nie oberwało mu się za posty banem. Mam nadzieję, że jeśli w przyszłości również zacznie, to też zostanie poczęstowany banem.

Odpowiedz }
Plusy od

Baniak miał bana Tongue
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-16, 09:06)aga_piet napisał(a): Między Fotosesje a tcz45 jest taka różnica, że ten pierwszy na zdjęciach zarabia i podpis jest nazwą jego firmy. Był wielokrotnie ostrzegany za reklamę.

W kwestii formalnej.
W ciągu słów składających się na firmę użytkownika FotoSesje nie znajduje się słowo "fotosesje". Jego firma zaczyna się na "G...".
Co więcej, nie można przyjąć, że nazwa użytkownika FotoSesje jest samoistnym odnośnikiem do strony WWW. Stron WWW zawierających w adresie domenę "fotosesje" jest więcej niż jedna.
Jeśli wyłącznym argumentem za ukaraniem użytkownika FotoSesje jest uznanie, że nazwa użytkownika forum jest tożsama z jego firmą, to jego ukaranie jest bezpodstawne z uwagi na błąd w ustaleniach faktycznych.

Odpowiedz }
Plusy od

Znowu muszę wyrazić swoje zdziwienie.
Fotosesje dostał bana, bo to nazwa jego firmy. Ja tego nie wiedziałem. Jeżeli wiedział to moderator, czy administrator, to powinien odpowiednio wcześnie nakazać mu zmienić nicka. Jeżeli nick jest zaakceptowany, to Fotosesje ma jak najbardziej prawo, a wręcz obowiązek, podpisywać się nickiem.
A więc znowu komuś się dosatało za błędy admina.

Odpowiedz }
Plusy od

Jeżeli za nick dostał bana, to panowie ze szkół jazdy w Tczewie też powinni

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.