Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do administratora.

Tu chyba chodzi o tę informację:

(2012-01-14, 18:20)FotoSesje napisał(a): Poniżej kilka kadrów, więcej na stronie i profilu na FB (nick ten sam)

Na "Fejsie" pojawia się info o firmie. Tak mi się wydaje, że w tym jest "problem".

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-16, 19:47)Jadzia napisał(a): Tu chyba chodzi o tę informację:

(2012-01-14, 18:20)FotoSesje napisał(a): Poniżej kilka kadrów, więcej na stronie i profilu na FB (nick ten sam)

Na "Fejsie" pojawia się info o firmie. Tak mi się wydaje, że w tym jest "problem".

Ja to odebrałem jako zachęta do odwiedzenia strony http://www.facebook.com/BajaPoland

Ta kara nałożona na FotoSesje to wynik nadgorliwości. Post nie zawierał nawet ukrytych treści reklamowych.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-14, 18:20)FotoSesje napisał(a): Witam znowu! Smile
Nowy Rok, a ja Wam przypomnę off-roadową imprezę z Hołkiem w roli głównej. Smile
O imprezie jest na http://bajapoland.eu/

Poniżej kilka kadrów, więcej na stronie i profilu na FB (nick ten sam):

Daniel, FotoSesje podał link do strony organizatora. Potem wyraźnie oddzielił kolejną myśl (podwójny enter), w której zapowiedział swoje kadry z imprezy, a po resztę kieruje na swój profil - trudno się nie domyślić Wink Nie podał linka do swojego profilu myśląc, że mógłby za to dostać bana więc dał wskazówkę jak go odnaleźć - "nick ten sam".
Może ktoś z "funkcyjnych" wyjawi nam dokładny powód "banicji" kolegi? W tej chwili tylko przypuszczamy Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-16, 09:06)aga_piet napisał(a): Między Fotosesje a tcz45 jest taka różnica, że ten pierwszy na zdjęciach zarabia i podpis jest nazwą jego firmy. Był wielokrotnie ostrzegany za reklamę.
No dobra, ale jak jest głosowanie na czyjeś zdjęcia w jakimś konkursie (już nie chodzi mi tylko o tcz45) gdzie nagrodą jest jakiś aparat, czy cuś- to przecież to też jest jakieś tam jednorazowe wzbogacenie się, gdy taka osoba wygra? I- żeby nie było nieporozumień- nie przeszkadza mi to w żaden sposób. Myślę jednak, że w momencie kiedy Foto chce się pochwalić swoimi zdjęciami i nie woła przy tym "Korzystajcie z moich usług, zajebisty jestem!", to dawanie bana jest niesprawiedliwe. Podał co prawda w jakiś zamaskowany sposób namiary na siebie, ale nikogo do niczego nie namawiał, nie reklamował się, ocenę pozostawił do wystawienia użytkownikom i potencjalnym klientom.
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Rozumiem Twoją argumentację, Jadzia, tyle że ja piszę, jako osoba, która ani nie zna gościa FotoSesje, ani jego działalności pseudoreklamowej na forum.
Ty, zdaje się, piszesz, jako ktoś zasugerowany wcześniejszą wiedzą o FotoSesjach, żeby nie powiedzieć, jako ktoś uprzedzony (vide: "podwójny enter" - kto miałby zwracać uwagę na takie niuanse?, "zapowiedział swoje kadry z imprezy", jakby nie mogły się one pojawić na profilu fb/bajapoland.

W ten sam sposób mógłbym podać tutaj swój służbowy adres mailowy, też mógłby być uznany za reklamę firmy, gdyż jest taka sama jak domena, co oczywiste.

Podtrzymuję, że jeśli chodzi własnie o ten wpis, to przesada.

Odpowiedz }
Plusy od

Co Wy tu za sensacje wysnuwacie...

Fotosesje nie dostał bana za nicka, nie za podawanie linka do strony konkursu, nie za linka do FB.
Dostał bana za oczojebny napis, będący nazwą komercyjnej strony firmowej, wklejony na fotkach.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-16, 20:38)MacGyver napisał(a): Co Wy tu za sensacje wysnuwacie...

Fotosesje nie dostał bana za nicka, nie za podawanie linka do strony konkursu, nie za linka do FB.
Dostał bana za oczojebny napis, będący nazwą komercyjnej strony firmowej, wklejony na fotkach.

Na google'u znalazłem odnośniki do 4 różnych stron WWW zawierających domenę "fotosesje". Uprzedzeni jesteście, nerwowo reagujecie. Ktoś wcześniej napisał, że to samo powinno dotyczyć nazw użytkowników prowadzących działalność w zakresie szkolenia kierowców. Ich awatary są w tym samym stopniu "oczojebne" i nie pozostawiające złudzeń co do komercyjnego charakteru.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-16, 20:51)Daniel napisał(a): Na google'u znalazłem odnośniki do 4 różnych stron WWW zawierających domenę "fotosesje".
Wobec tego, aby nie było powiązań, trzeba by usunąć fotki z początku wątku. Wtedy jednak straci on całkowicie sens. Może więc cały wątek wyrzucić do archiwum?

(2012-01-16, 20:51)Daniel napisał(a): Uprzedzeni jesteście, nerwowo reagujecie. Ktoś wcześniej napisał, że to samo powinno dotyczyć nazw użytkowników prowadzących działalność w zakresie szkolenia kierowców. Ich awatary są w tym samym stopniu "oczojebne" i nie pozostawiające złudzeń co do komercyjnego charakteru.

Taaaa. Zakażę Liberackiemu używania nazwiska Wink

Każdy ma możliwość umieszczania linka do swojej (prawie) dowolnej strony, jest do tego specjalna pozycja w Panelu Użytkownika. Ale po co, jak można wciskać adres i nazwę w każdym możliwym miejscu, nie?
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Bez usunięcia tych "kontrowersyjnych" zdjęć nie osiągniesz skutku zmierzającego do wyegzekwowania zakazu publikowania w wątkach treści reklamowych. Samo zbanowanie tego nie załatwi. Więc jeśli A, to B, a pojutrze cały alfabet Smile

Co do użycia prawdziwego nazwiska jako nazwy użytkownika, to odczuwam istotną różnicę pomiędzy uwidocznieniem samego nazwiska niewyróżnioną czcionką, a nazwiska uzupełnionego o awatar w postaci znaku graficznego używanego w ramach prowadzonej działalności komercyjnej.

Proszę, przyjmij, że ja nie występuję w obronie tego konkretnego użytkownika, tylko w obronie powszechnie obowiązującej regulaminowej zasady. Chyba, że nie powszechnej...

PS. jest tu wielu innych użytkowników prowadzących działalność gospodarczą, którzy radzą sobie w biznesie bardzo dobrze, a ich nazwa w żaden sposób nie sugeruje takich powiązań.

Odpowiedz }
Plusy od

Fotosesje stał się równie irytujący jak Robike. Wielokrotnie go upominano. Nie widzę w czym problem.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

OSK LECH i jego avatar
Liberacki - avatar
dalej nie chce mi się szukać

Są również "oczojebne"- jak nazwał to jeden moderator. I mi też przeszkadzają. Użytkownicy ci maja inne względy??

Też są irytujące, pod każdym postem, który napiszą widzę reklamę z logo ich firm.
Proszę się do tego odnieść.
Nie wspomnę o Bad_boy_17, który poświęcił cały wątek swojej firmie, co, gdzie, kiedy, za ile, jak itd.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-16, 21:41)kamilus napisał(a): Fotosesje stał się równie irytujący jak Robike. Wielokrotnie go upominano. Nie widzę w czym problem.

Nie pomogę Ci w rozwiązaniu problemu ze wzrokiem.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-16, 22:01)Julkka napisał(a): Nie wspomnę o Bad_boy_17, który poświęcił cały wątek swojej firmie, co, gdzie, kiedy, za ile, jak itd.

Bad Boy był również wielokrotnie upominany. To, ze nie widzicie poziomu ostrzeżeń użytkowników, nie znaczy, że ich nie mają.

Co do szkół jazdy - zgadzam się i poczynię stosowne kroki.
Swego czasu ustaliliśmy, że temat szkół jazdy jest na tyle popularny, że nie można go wyeliminować z forum. Czasem jest to kłopotliwe.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

No ale przed ukaraniem można było przecież wezwać użytkownika FotoSesje do zaprzestania rzekomego łamania regulaminu (par.6.), zakreślając termin 2-3 dniowy. Po bezskutecznym upływie tego terminu należałoby ukarać użytkownika oraz usunąć kwestionowane fotografie i umieścić adnotację o usunięciu treści z uwagi na złamanie regulaminu.
Sposób, w jaki załatwiliście sprawę, nie zmienia stanu faktycznego. Przeszkadza Wam, że on te zdjęcia zamieścił, ale już nie przeszkadza, że one tam są.
A to że koleś jest podobno irytujący nie może wpływać na trzeźwość oceny zachowania z punktu widzenia zasad regulaminowych.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.