Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do administratora.

(2012-01-16, 22:37)Daniel napisał(a): No ale przed ukaraniem można było przecież wezwać użytkownika FotoSesje do zaprzestania rzekomego łamania regulaminu (par.6.), zakreślając termin 2-3 dniowy.

Użytkownik Fotosesje był "wzywany do zaprzestania" wielokrotnie, był świadom co mu grozi, wszak te 90% ostrzeżeń nie wzięło się z niczego (nie wspominając o tych przedawnionych).
Bana dostał na tydzień, gdyż poziom ostrzeżeń osiągnął 100%.
Wróci.
I nadal będzie robił to samo.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ja bym to skomentował w ten spoosób:

"Na stoliczku w pokoiczku
stało mleczko i jajeczko.
Przyszedł kotek wypił mleczko,
a ogonkiem stłukł jajeczko.
Przyszła Pani, kotka zbiła,
a skorupki...
  1. ... zostawiła?
  2. ... wyrzuciła?

Odpowiedz }
Plusy od

System jest niedoskonały, my jesteśmy niedoskonali. Jest też różny stopień tolerancji wśród modów, stąd czasem rozbieżności.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Będę płakał.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-17, 00:05)KeBi napisał(a): Będę płakał.

Ryyycz mały ryyycz, płacz maleńki płacz... Wink
A tak konkretnie to o co?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

FS od długiego czasu nie był w stanie przystosować się do zasad tu panujących. Przyszedł jakiś hipsterek, który postanowił być nadal emorebelem mimo swojego wieku i chciał ustalać zasady na prywatnym forum. Dostał wyraźne wytyczne co robi źle kilkukrotnie. Szukał dalej jak "oszukać system" - nie wziął w swoim alternatywnym sposobie rozumowania pod uwagę tego, że ludzie tutaj głupi nie są i w końcu się doigra. Tydzień to i tak malutko. Ja czasami musiałem odpoczywać od forum przez miesiąc Tongue

Tyle, że ja zazwyczaj gnój załatwiałem bezpośrednio z administracją, a nie wywlekałem brudy publicznie. Raz wstawili się za mną inni forumowicze po tym jak skomentowałem dzieło specjalistów od photoshopa przy wyborach miss i za to wyleciałem razem z tematem.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-17, 01:26)kamilus napisał(a): Przyszedł jakiś hipsterek, który postanowił być nadal emorebelem mimo swojego wieku i chciał ustalać zasady na prywatnym forum. Dostał wyraźne wytyczne co robi źle kilkukrotnie. Szukał dalej jak "oszukać system" - nie wziął w swoim alternatywnym sposobie rozumowania pod uwagę tego, że ludzie tutaj głupi nie są i w końcu się doigra. Tydzień to i tak malutko. Ja czasami musiałem odpoczywać od forum przez miesiąc Tongue

Tyle, że ja zazwyczaj gnój załatwiałem bezpośrednio z administracją, a nie wywlekałem brudy publicznie. Raz wstawili się za mną inni forumowicze po tym jak skomentowałem dzieło specjalistów od photoshopa przy wyborach miss i za to wyleciałem razem z tematem.

Skąd Ty bierzesz te wywody...

Ani hipsterek, ani emo, bo za stary, nie załapał się.
Nie próbował oszukać systemu, bo systemu prawie nie ma.
Nie ma nic na poparcie tezy, że uznawał, że "ludzie tutaj są głupi". Przeciwnie, gdyby tak sądził i byłoby to prawdą, chyba zdążyłby się już obłowić na tych nieświadomych pozbawionych jaźni kukłach internetowych dzięki darmowej, nielegalnej kampanii reklamowej na forum.tcz.pl
W tym przypadku FotoSesje nie był publicznym dostawcą gnoju i brudów na forum. Nie wiem, jak wcześniej, ale tym razem ktoś z forumowiczów zapytał tutaj o przyczyny zbanowania, raczej któryś z obytych użytkowników, a nie xyz13.

Odpowiedz }
Plusy od

Uznawał, że ludzie tutaj są głupi, bowiem mimo upomnień i wyraźnego zakazu reklamy nadal próbował ją przemycić różnymi sposobami.

Ja bym do regulaminu dopisał jeden podpunkt. "Administracja może zezwolić na odstępstwa od powyższego regulaminu."

I tyle. Taka oczywista oczywistość, która strasznie teraz mierzi formalistów. Można by mieć już całkowicie ich zdanie odnośnie prowadzenia forum w poważaniu Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-17, 00:06)lukee napisał(a):
(2012-01-17, 00:05)KeBi napisał(a): Będę płakał.

A tak konkretnie to o co?

Wzruszyłem się tym tematem.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-17, 01:56)kamilus napisał(a): Uznawał, że ludzie tutaj są głupi, bowiem mimo upomnień i wyraźnego zakazu reklamy nadal próbował ją przemycić różnymi sposobami.

Cóż, najwyraźniej albo jesteś jego rzecznikiem, albo czytasz w jego myślach, albo też spotykacie się przy goleniu Big Grin.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, a nie chce mi się całego forum przekopywać, ale w sytuacji, kiedy baniak reklamował się w KAŻDYM poście (o ile został zbanowany, to zdążył ich jeszcze wiele napisać), Ty nie widziałeś nic złego, a tam reklama była per-ma-nen-tna.
Nie piszę, byś gościa polubił, ale postaraj się być obiektywnym.

(2012-01-17, 09:29)KeBi napisał(a): Wzruszyłem się tym tematem.

KeBi, jeśli możesz, to płacz w samotności lub też wtul się w ramiona ukochanej/ mamy/ faceta, itp. a nie spamuj. Od jakiegoś czasu, gdy toczy się dyskusja o sprawach istotnych, a takimi jest nieprzestrzeganie regulaminu przez administrację, pojawiasz się Ty i piszesz jakieś infantylne wyznania - jeśli uważasz, że jest wszystko w porządku, napisz: jest w porządku i dlaczego tak uważasz, a nie jak dziecko rzucasz "niby śmieszne" teksty.

Dam Ci plusa na pocieszenie, ale już się nie marz Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Ale co Ty z tym baniakiem ciągle wyskakujesz? Co było, a nie jest...

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-17, 18:19)kamilus napisał(a): Ale co Ty z tym baniakiem ciągle wyskakujesz? Co było, a nie jest...

Bo jeśli odrzucić uprzedzenia i znajomości, to okaże się, że masz dwa odmienne zdania na ten sam temat Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Nie. Wówczas reklama była dopuszczana, obecnie nie jest. Taka subtelna różnica.
No i nie porównuj FS do baniaka. Obrażasz tym baniaka.

Odpowiedz }
Plusy od

Mieczysław, baniak miał bana przynajmniej raz. Pisałam Ci już. Zły przykład podajesz, siadaj, pała.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-17, 19:55)aga_piet napisał(a): Mieczysław, baniak miał bana przynajmniej raz. Pisałam Ci już. Zły przykład podajesz, siadaj, pała.

Już nie podaję i siadam, obiecuję Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.