Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do administratora.

Jeżeli przykład baniaka jest zły, to pragnę zauważyć, że ostatnio (ze zdziwieniem) czytałem, że ktoś prowadzi badania marketingowe n/t jakiś super drinów, a następnie daje informacje o swojwj knajpie poza Tczewem. Nikt na to nie zwrócił uwagi? Czy może następny uprzywilejowany?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

A mógłbyś podać link do tego posta? Dlaczego go nie zgłosiłeś?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Jak mam w awatarze żółtego m - & - m to co też ban?

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-17, 23:48)krzych napisał(a): Jeżeli przykład baniaka jest zły, to pragnę zauważyć, że ostatnio (ze zdziwieniem) czytałem, że ktoś prowadzi badania marketingowe n/t jakiś super drinów, a następnie daje informacje o swojwj knajpie poza Tczewem. Nikt na to nie zwrócił uwagi? Czy może następny uprzywilejowany?

Dołączam się do prośby agi.
Wskaż taką osobę i posty z których to wynika.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Co do osoby, do głowy przychodzi mi jedynie szefu. Z tego jednak co wiem, on NIE MA swojej knajpy.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Myślę, że chodzi o to, by reklamowanie czegoś tam nie było nachalne.

Jakbyśmy wzięli pod lupę wszystkie posty, to takich polecających, reklamujących, kryptoreklamujących COŚ znalazłoby się sporo. nazwy knajp, sklepów, sprzętu, nazwiska lekarzy itp, itdTongue
To nie do uniknięcia przecież.

Jednak afiszowanie się z logo firmy i inne akcje świadczące o traktowaniu współforumowiczów jak potencjalnych klientów - to już inna baja.

Abstrahuję od FotoSesje, za mało wiem.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie rozumiemy się. Ja nie skarżę się na kogoś. Dla mnie łagodna reklama to źródło wiedzy o temacie. Chodzi mi jedynie o to, że wszyscy powinni być traktowani tak samo. W końcu mamy demokrację.
Aga: jeżeli przeczytasz dokładnie cały wątek, to sama stwierdzisz, że z treści wynika coś innego. Swoje stwierdzenie zresztą opierasz na czymś innym: "Z tego co wiem".
Ja natomiast czytam o pasji związanej z wykonywanym zawodem, o tym, że w Tczewie nie ma knajpy (logiczne następstwo: ma gdześ indziej), o chęci spopularyzowania kultury picia alkoholu. Czytam też wypowidź Agi o pozyskiwaniu klientów i Karo, że nie poszłaby do jego knajpy.

Jeszcze raz: nie donoszę, nie kabluję, nie chcę ukarania. Temat dla mnie bardzo ciekawy, ale też, mz, haczcy o łamanie regulaminu. Oczywiście regulaminu obecnie obowiązującego, czyli złego. Takie delikatmne sprawy nie powinny podlegać karaniu.
Co do FS, to, jeszcze raz podkreślam, posługuje się przyjętym nickiem, a każdy z nas posługuje się nickiem.

Odpowiedz }
Plusy od

Mówiliśmy cały czas o domyślnej, hipotetycznej knajpie, nigdy nie padła jej nazwa ani adres, bo ona po prostu NIE ISTNIEJE. Nie można reklamować czegoś, co nie istnieje. W związku z tym nic nie haczy o łamanie regulaminu.

Ja również uważam, że delikatne sprawy nie powinny podlegać karaniu, zresztą na wiele rzeczy przymykam oko (ku niezadowoleniu coniektórych) i staram się przymykać "równo" dla wszystkich.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Krzych, nie obraź się, ale czytanie ze zrozumieniem u Ciebie szwankuje - nie pierwszy raz..
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-18, 23:18)Manif napisał(a): Krzych, nie obraź się, ale czytanie ze zrozumieniem u Ciebie szwankuje - nie pierwszy raz..

Pieprzysz.
Jak widzę, każdy rozumie to, co chce rozumieć.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie chodzi o to, co kto rozumie, ale jakie są fakty;
Szefu nie ma swojej knajpy, ani tu ani nigdzie indziej.
O barmaństwie często pisze bo to jego pasja. Gdybyś przeczytał jego posty uważniej, sam byś to wiedział.

Ale czytasz po łebkach, nie pierwszy raz, wyciągając mylne wnioski i brnąc w zaparte;
Nic osobistego, wydajesz się spoko gościem, mimo dość emocjonalnej reakcji na krytykę.
Przemyśl to po prostu.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-19, 00:09)Manif napisał(a): Nie chodzi o to, co kto rozumie, ale jakie są fakty;
Szefu nie ma swojej knajpy, ani tu ani nigdzie indziej.
O barmaństwie często pisze bo to jego pasja. Gdybyś przeczytał jego posty uważniej, sam byś to wiedział.

Ale czytasz po łebkach, nie pierwszy raz, wyciągając mylne wnioski i brnąc w zaparte;
Nic osobistego, wydajesz się spoko gościem, mimo dość emocjonalnej reakcji na krytykę.
Przemyśl to po prostu.

Oceniam fakty, czyli wypowiedzi. Jeżeli masz wiedzę szerszą, to nie wyciągaj pochopnych wniosków, że każdy ją ma. I nie filtruj wypowiedzi poprzez pryzmt wiedzy ubocznej.

Jeszcze jedno: wystarczyłoby żeby autor nie użył tych trzech zwrotów i byłoby ok. Być może nie widzisz, że zwroty te (o smakach Tczewiaków, o knajpie i o zawodzie) NIE WNOSZĄ NICZEGO DO DYSKUSJI. Natomiast budzą podejrzenie, że autor chce coś ukręcić.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie znam szefa osobiście, zatem też nie wiem nic więcej niż z forum.
Na tym chyba możemy zakończyć offa, nie mam nic do dodania.

Odpowiedz }
Plusy od

Za co znowu Przepiura dostała bana?

Odpowiedz }
Plusy od

krzych, Przepiórka chciała usunąć konto, pewnie dostała bana jako alternatywa, żeby jej konto nie zniknęło jeśli zdecyduje się wrócić Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.