Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytania do administratora.

Zaczynacie mówić, jak pewien radny w kampanii:
"Jak mogę, to pomogę".
W domyśle: "A jak nie mogę, to nie pomogę" Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

No refleks szachisty, ale lepszy taki niż żaden. :-) Przyświeca nam zasada: "robię to co robię, a nie robię co nie robię" :-)

Odpowiedz }
Plusy od

Zaskoczony jestem usunięciem postów z trwającej powyżej dyskusji.
Czyżby nadzór moderatora zamienił się w cenzurę.
Życzyłbym sobie aby  umieszczano jakąkolwiek informacje o tego typu działaniach choć jestem takowym przeciwny.

Odpowiedz }
Plusy od

Nosiłem się z zamiarem opisania zaistniałej sytuacji, jednak dopiero pytanie @mieszkaniec skłoniła mnie do działania.
Otóż prowadziłem wyjątkowo spokojną dyskusję. Próbowałem dopytać (bardzo grzecznie) rozmówcę o co mu właściwie chodzi bo pisał mało czytelnie. W końcu poddałem się i napisałem ogólny, nie adresowany do rozmówcy post z dn. 29.01.2016 r. godz. 8:30. W tym momencie nastąpił atak ze strony kamilusa, w którym twierdzi, ze mogłem wyssać komunizm z mlekiem matki, a najpewniej zostałem komunistą później.
Otóż chciałbym wyjaśnić co dla mnie było oburzającego i obraźliwego. Określenie "wyssać z mlekiem matki" oznacza cechy wrodzone lub nabyte we wczesnym dzieciństwie, czyli pochodzące z domu rodzinnego. Tym samym kamilus obraził mój dom rodzinny, moich rodziców i mnie. Moim zdaniem każdy powinien stawać w obronie takich wartości jak powyższe. Moja odpowiedź była dość ostra, ale spowodowana tekstem przedmówcy.  Moderator (Memory) niestety prawdopodobnie nie zna znaczenia powiedzeń i "zauważył" tylko moja wypowiedź i ocenił ją na poziomie ostrzeżenia 20% na pół roku, ale dopuścił do dalszej dyskusji. Nastąpiła jeszcze mała wymiana zdań, po której zostały usunięte wszystkie posty. Pozostał więc tylko ten, w którym kamilus obraża mnie, moich rodziców i mój dom rodzinny. Jest to ewidentny skandal, świadczący o tym, ze Memory jest albo pod wpływem kamilusa, albo nie ma dostatecznej wiedzy aby moderować dyskusję. 
Mam nadzieję, że albo inny moderator oceni ponownie wszystkie wpisy i pozostawi dyskusję w całości, albo usunie PRZEDE WSZYSTKIM post kamilusa. Zupełnie inną sprawą jest ostrzeżenie, które również trafiło do niewłaściwej osoby. Poza tym oczekuję słowa wyjaśnienia od @Memory.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od Harry

(2016-02-01, 14:07)krzych napisał(a):  Określenie "wyssać z mlekiem matki" oznacza cechy wrodzone lub nabyte we wczesnym dzieciństwie, czyli pochodzące z domu rodzinnego. Tym samym kamilus obraził mój dom rodzinny, moich rodziców i mnie. Moim zdaniem każdy powinien stawać w obronie takich wartości jak powyższe.

jak Ty rzucasz na anonimowych Ci ludzi oskarzenia nie dajac im prawa do obrony a oburzasz sie jak ktos to wykorzysta to przeciwko Tobie? 

kamilus bardzo trafnie ujal jakie moga byc konsekwencje i jego wpis byl aby ci to pokazac. na razie kucasz w kacie, placzesz, smarkasz i krzyczysz "prosze pani to on!".

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-02-01, 22:37)rysiek napisał(a): "...jak Ty rzucasz na anonimowych Ci ludzi oskarzenia nie dajac im prawa do obrony a oburzasz sie jak ktos to wykorzysta to przeciwko Tobie? ..."

Zastanów sie nad tym co napisałeś, anonimowi ? bez prawa do obrony ?
trochę uczciwośc w komentarzach lub czytania ze zrozumieniem ryśku Ci życzę.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie będę się tłumaczył z każdego przeniesionego posta skoro DOROŚLI ludzie nie potrafią ze sobą rzeczowo dyskutować tylko zachowują się jak 4-latkowie w piaskownicy. Regulamin jasno określa taką sytuację. W przeniesionych postach nie było nic oprócz "rzucania g*wnem".
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od kamilus leoncjo

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.