Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
równi-równiejsi-korupcja

A kazik się chyba sam ocenzurował. Nie do końca, ale zawsze.Tongue
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-14, 16:59)FotoSesje napisał(a): Co nazywasz tradycją? Znajomości w zamkniętym kręgu? To sitwa, a nie tradycja.
Inaczej - z kim mam wypić, aby być "swój"? Big Grin
TO FORUM jest publiczne, zatem nie powstrzymasz nieznanych sobie i Martiemu ludzi do rejestracji i udzielania się.

Piszesz o udzielaniu się, a sam udzielasz się wyłącznie z w wątkach związanych ze swoją działalnością. Jesteś tu bardziej na zasadzie przedstawiciela handlowego niż kumpla, może tu tkwi problem z brakiem akceptacji wśród forumowej braci.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie związane z MacGyverem i martim (nie Ty pierwszy) ale wiedz, że Twoje reklamowe wtręty w każdym poście irytują też innych. Wiem, bo te posty są zgłaszane. Ludzie są wyczuleni na reklamę, zwłaszcza nachalną.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Od czasu do czasu próbuję Ciebie polubić, ale jakoś mi to nie wychodzi.
Jedyne co robisz to reklamujesz swoje badziewie. Forum to ma być luźne miejsce na dyskusje, a nie czytanie o gównianych epapierosach.
Do tego ostro przegiąłeś swoją postawą wymagającego konfidenta. Upadłeś dla mnie niżej niż kawałek ścierwa, którego pies nie chce zjeść. "Zróbcie tak jak ja chcę, bo jak nie to wam ściągnę na głowę prokuraturę i urzędników". Jesteś na tym forum zbędny, nie wnosisz nic istotnego do dyskusji, a teraz jeszcze zacząłeś grozić. Życzę ci, aby ktoś cię w twojej firmie potraktował tak jak ty właśnie potraktowałeś właścicieli forum.
KIJ CI W OKO.
Spadaj stąd i nie wracaj.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Nie śledzę forum zbyt często i mimo, że język kolegi nade mną nie pasuje mi zupełnie (kamilus), to faktem niezaprzeczalnym jest to, że którykolwiek wątek otworzę, w którym FofoSesje zabiera głos - to jest jego reklama. Nawet bez jakikolwiek delikatnej próby przemycenia treści - nachalna i natrętna. To jest wkurzające.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-14, 18:02)FotoSesje napisał(a):
(2011-11-14, 17:23)lukee napisał(a): (...) Więc albo coś mieszasz, albo marti proponował Ci inne rozwiązanie.(...)

Być może Cię zmartwię, ale Marti zaproponował, że jak Jemu zapłacę (bo niby obecny wygląd strony jest niewłaściwy), to będę mógł ją mieć w podpisie.

Zatem ani nie mieszam, ani nie było innej propozycji.
I o tym powinna być dyskusja.

Taki podpis i tak by stąd wyleciał. Także nie widzę sensu takiego działania. Ale nie kwestionuję, rozmowy nie widziałem. No...chyba, żeby to była wtedy oficjalnie wykupiona reklama na forum.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Ponieważ zostałem wywołany do tablicy, zabieram głos w tej (moim zdaniem) zbędnej dyskusji.

Zacznijmy od tego, że reklama na forum jest zabroniona. Podziękowania proszę kierować do Użytkownika, który jakiś czas temu zapoczątkował dyskusję na ten temat. Od tej pory reklama jest niemile widziana na forum, zarówno w podpisie, jak i gdziekolwiek indziej. Wszelkie przejawy reklamowania własnych usług, sprzedawanych produktów, umiejscowienia sklepów i informowania o asortymencie, promocjach, itp., będą kończyły się, w zależności od typu i kształtu, nakazem skorygowania przez Autora treści, usunięciem przez Moderatorów, a w niektórych przypadkach nakładaniem punktów ostrzeżeń. Recydywa zawsze jest karana (przynajmniej przeze mnie) nakładaniem punktów ostrzeżeń. Oczywiście uzbieranie odpowiedniej ilości punktów ostrzeżeń zakończy się banem.

Obecnie FotoSesje dostał ostrzeżenia, które nie mają terminu przedawnienia. Dlaczego? Ponieważ nachalnie reklamował sprzedawane towary i usługi, pomimo świadomości, że ten proceder jest tu niemile widziany. Po prostu odczekiwał sobie, aż któreś z ostrzeżeń minie i wstawiał kolejne teksty reklamowe. Dopóki są one częścią dyskusji, to przymykam na to oko, ale ciągłe "och" i "ach" jest irytujące. Jeśli chciałeś sprawdzić granicę, kiedy wypowiedź staje się reklamą, to wiedz, że granica jest płynna, więc po prostu zaprzestań wypisywania tych swoich tekstów promocyjnych.

To jedna sprawa.
Druga sprawa jest taka, że staram się w związku z tym reagować na wszystkie sygnały od Użytkowników i jeśli uznam, że są do tego podstawy, to również innym Użytkownikom, nie tylko FotoSesje, nie uchodzi to płazem. Przykładem jest kazik, który skorygował swój piwny podpis i avatar po tym, jak FotoSesje stwierdził, że to reklama. Osobiście uważam, że nic złego w tym nie było, ale jak widać na sygnały staram się reagować.

Podobnie wygląda sprawa z wspomnianym przez FotoSesje politykiem, który na drugie konto dostał bana, więc nieprawdą jest, że "może pisać na legalu". Zapytaj się więc prawnika, czy tymi słowami nie złamałeś prawa, kierując je do mnie.

Na koniec chciałbym wspomnieć, że FotoSesje próbował w prywatnej wiadomości nakłonić mnie do zdjęcia ostrzeżeń pisząc, że podał "dość rzeczowe i logiczne argumenty" na usprawiedliwienie tekstów reklamowych i wskazał "drogę wyjścia z sytuacji z twarzą przez obu z nas", z oczekiwaniem na mój ruch. Na tę propozycję nie odpisałem...

Moja twarz jest w porządku, nie wstydzę się jej. I proszę mnie prawnikami nie straszyć, bo nie ma podstaw.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Właśnie z dala od forumowych lordów i władców! Big Grin
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-14, 21:35)rarytas napisał(a): Nie śledzę forum zbyt często i mimo, że język kolegi nade mną nie pasuje mi zupełnie (kamilus), to faktem niezaprzeczalnym jest to, że którykolwiek wątek otworzę, w którym FofoSesje zabiera głos - to jest jego reklama. Nawet bez jakikolwiek delikatnej próby przemycenia treści - nachalna i natrętna. To jest wkurzające.
Witaj.
W pierwszym odruchu pomyślałem, że powinienem przeprosić za ową nachalność
... w każdym poście...
?
Nie zaprzeczam (i piszę to od początku), że również piszę o tym, co robię. Ale przejrzałem swoje posty... i, cholera, jakoś mi nie wyszło, żebym w każdym poście pisał, że robię to czy sprzedaję tamto.
Jeśli jest to nachalne, to dziękuję za informację. Wink

Z drugiej strony nie mogę pozostać obojętny na reakcje tych Forumowiczów, z którymi miałem przyjemność się poznać dzięki moim postom (także tych nie o mojej działalności Big Grin) i te znajomości okazały się być ważne i dobre. Smile

Przejrzałem też i ten wątek. Uderzyła mnie jedna rzecz. Okazało się, że największym problemem okazała się być moja osoba.
Nie to, że Mod "po uważaniu", z regulaminem w tyle, daje ostrzeżenia i nie ma skutecznej drogi odwoławczej. I nie to, że Admin proponował za pieniądze obejście regulaminu.

-> Aga: uwierz mi, że gdyby tu nie było ani jednej, jedynej reklamy, nie pozwoliłbym sobie na takie działanie.

Powtarzam raz jeszcze:
niechaj będzie zakaz reklamy - ale DLA WSZYSTKICH. Bez możliwości obejścia tego.

... a ton wypowiedzi choćby Kamilusa traktuję jako nieudolną i prymitywną nagonkę "krewnych i znajomych Królika", aby odciągnąć uwagę od głównego tematu. W końcu "nie jestem jednym z nas", bo nie mieszkam w Tczewie od X czasu... Big Grin
Tak się jednak złożyło, że mieszkam tu i nie zamierzam tego zmieniać. ;-)

Odpowiedz }
Plusy od

Uważam, że FotoSesja ma racje po części.

Już gdzieś pisałam, że jakby patrzeć w sposób tak bardzo rygorystyczne o jakim pisze Fotosesja to nie rozmawialibyśmy o fryzjerach, dentystach, lekarzach itd.

Z drugiej to ktoś oburzył się na niego, za reklamę swojej firmy, ale w innym dziele użytkownik zalogował się tylko po to aby promować otwarcie swojej "autoodnowy", tylko w tym temacie się udzielał: co, kiedy, za ile, w jakim miejscu. I do teraz te posty jego są.

Albo wszystkich obowiązuje jedna reguła albo nikogo.
Mnie może interesuje temat e-papierosa:co, gdzie i za ile, tak jak innych temat polerowania samochodów.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-15, 10:37)FotoSesje napisał(a): ... a ton wypowiedzi choćby Kamilusa traktuję jako nieudolną i prymitywną nagonkę "krewnych i znajomych Królika", aby odciągnąć uwagę od głównego tematu.
Marti to moja córka, MacGyver to moja wnuczka, a aga_piet to pokojówka chłopaka szwagierki kuzyna mojej kuzynki. Big Grin

Główny temat jest taki, że smrodzisz i czas byś się stąd wyniósł - idź na fora gdzie nie ma kumoterstwa i wszyscy całują się po fiutkach.
Za straszenie urzędami jesteś spalony. Mam nadzieję, że już nie tylko u mnie.
Nie jesteś jednym z nas, bo ze śmierdzącymi buciorami wchodzisz na salony i próbujesz wpierdzielać się w tematy, o których nie masz pojęcia - a wystarczyłoby wcześniej troszkę poczytać.

Zgiń przepadnij - wrócić możesz jak zmądrzejesz.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-15, 12:23)kamilus napisał(a):
(2011-11-15, 10:37)FotoSesje napisał(a): ... a ton wypowiedzi choćby Kamilusa traktuję jako nieudolną i prymitywną nagonkę "krewnych i znajomych Królika", aby odciągnąć uwagę od głównego tematu.
Marti to moja córka, MacGyver to moja wnuczka, a aga_piet to pokojówka chłopaka szwagierki kuzyna mojej kuzynki. Big Grin

Główny temat jest taki, że smrodzisz i czas byś się stąd wyniósł - idź na fora gdzie nie ma kumoterstwa i wszyscy całują się po fiutkach.
Za straszenie urzędami jesteś spalony. Mam nadzieję, że już nie tylko u mnie.
Nie jesteś jednym z nas, bo ze śmierdzącymi buciorami wchodzisz na salony i próbujesz wpierdzielać się w tematy, o których nie masz pojęcia - a wystarczyłoby wcześniej troszkę poczytać.

Zgiń przepadnij - wrócić możesz jak zmądrzejesz.

Mocne słowa, jak na siedmiolatkę. Big Grin
Akurat nie jestem z tych, którzy latają z donosami. Jakbyś uważniej przeczytał (tylko po co?), to byś wiedział, że "gdyby urzędnik to zobaczył" - czujesz różnicę, czy to za trudne dla Ciebie?
Spudłowałeś i to fatalnie, mój mały przyjacielu. Wink

Salony... ja Twoje, ze wspominaną kiedyś przez Ciebie w innym temacie gnojówką, na pewno będę omijać.
A'propos... lubisz być rzecznikiem spraw beznadziejnych. Kiedy pisałem o "Kulturalnej Piwnicy", że obsługa olała, też się wtryniłeś i mi "nawrzucałeś" od "jaśniepanów z Trójmiasta". Tu robisz to samo, broniąc, a raczej kompromitując swoim chamstwem, oskarżonych w tym wątku.
Dziwne to, czy ciekawe? Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Proszę mi tu nie prowadzić prywatnych wojenek. kamilus - Ciebie też to się tyczy.

FotoSesje - zgłaszaj sprawę do tcz.pl jeśli uważasz za słuszną. Jakiś czas temu trwała na forum bardzo głośna i rozległa dyskusja na temat regulaminu forum i jego przestrzegania. Co z tego wynikło - nic! Miały być zmiany, użytkownicy chcieli proponować nowy regulamin i sprawa ucichła.
Podniosłeś raban przez jednego Specjala? Każda forma reklamy zostaje usunięta z forum - każda, która na to zasługuje.

Dla mnie naprawdę dziwne jest to, że tak bardzo przejmujecie się życiem na forum i pragniecie tutaj wprowadzać porządki, domagacie się sprawiedliwości etc., a jakoś nie jesteście w stanie oczekiwać i wymuszać takich rzeczy np. na urzędnikach, którzy wydają nasze pieniądze (wiadukt, zegar słoneczny, fontanna itd.).
Dla mnie forum to po prostu pewnego rodzaju rozrywka, miejsce gdzie mogę sobie popisać o głupotach i poważnych sprawach. Kieeedyś, bardzo dawno temu brałem forum zbyt poważnie, ale po pewnym czasie zrozumiałem, że jest to całkowicie bezsensowne i zgubne podejście do sprawy.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-15, 15:47)lukee napisał(a): Proszę mi tu nie prowadzić prywatnych wojenek. kamilus - Ciebie też to się tyczy.

FotoSesje - zgłaszaj sprawę do tcz.pl jeśli uważasz za słuszną. Jakiś czas temu trwała na forum bardzo głośna i rozległa dyskusja na temat regulaminu forum i jego przestrzegania. Co z tego wynikło - nic! Miały być zmiany, użytkownicy chcieli proponować nowy regulamin i sprawa ucichła.
Podniosłeś raban przez jednego Specjala? Każda forma reklamy zostaje usunięta z forum - każda, która na to zasługuje.

Dla mnie naprawdę dziwne jest to, że tak bardzo przejmujecie się życiem na forum i pragniecie tutaj wprowadzać porządki, domagacie się sprawiedliwości etc., a jakoś nie jesteście w stanie oczekiwać i wymuszać takich rzeczy np. na urzędnikach, którzy wydają nasze pieniądze (wiadukt, zegar słoneczny, fontanna itd.).
Dla mnie forum to po prostu pewnego rodzaju rozrywka, miejsce gdzie mogę sobie popisać o głupotach i poważnych sprawach. Kieeedyś, bardzo dawno temu brałem forum zbyt poważnie, ale po pewnym czasie zrozumiałem, że jest to całkowicie bezsensowne i zgubne podejście do sprawy.

Lukee - tak się składa, że nieraz walczyłem (skutecznie!) z różnymi urzędnikami. ;-)

Miłego dnia! Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

No to bardzo mnie to cieszy. Zauważam jednak, że to jest TYLKO wirtualny świat. Dlatego dziwi mnie czemu niektórzy bojują tutaj jakby od tego zależało ich życie.
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-13, 16:04)FotoSesje napisał(a): Pomimo zakazu reklamy,
ja też mógłbym się reklamować na forum,
jeżeli zleciłbym Martiemu zrobienie strony Internetowej!

(...)

3. przeproszenia mnie za urągające godności traktowanie jako gorszego usera przez MycGyvera oraz za próbę wyłudzenia ode mnie zapłaty za reklamę na forum przez Martiego.

Co za bzdury. Człowiek zrobi sobie urlop na chwilę i od razu go obsmarują. Gdzie ja żądałem jakiejś zapłaty? Gdzie napisałem, że zrobienie przeze mnie strony internetowej = możliwości jej darmowej reklamy gdziekolwiek?

Napisałem:
a) masz beznadziejną stronę,
b) nie możesz jej reklamować bo patrz pkt a).

Odpisałeś:
czy mam więc zlecić tobie wykonanie strony?

Na co ja:
zleć ją mnie czy komukolwiek innemu, tylko się nie kompromituj.

Jak na tej podstawie wysunąłeś te iście pisowskie, korupcyjne wnioski jest poza mną. Może jeszcze powiedz, ile to mi miałeś zapłacić? I teraz co? Idziemy się sądzić? Bo skoro ja chciałem wyłudzić do Ciebie kasę, to popełniłem przestępstwo.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.