Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
równi-równiejsi-korupcja

LOL.
Skoro zacząłeś przytaczać konwersację, to proszę bardzo:

(Adam) (...) OK, zapytam tak (żeby nie było, że wkopuję, pytam o równość i przerówność):
user Kazik ma w podpisie logo Specjal (tego piwa), które jest odnośnikiem do strony z piwem.
Jeśli to jest ok i wisi sobie radośnie na forum,
to ja proszę o zgodę
o wstawienie w podpis adresów
http://www.F[...]e.pl.tl
http://www.T[...]i.pl.tl

(Marti) (...) Pod warunkiem, że zainwestujesz najpierw w porządne wykonanie stron. Prowadząc firmę należy dbać o wizerunek, także w internecie, a strony te prezentują bardzo niską jakość.

(Adam) Dobry Ty mój Wujku. Smile Uzależniasz zgodę na wstawienie w MÓJ podpis linku do MOICH stron od tego, JAK te strony będą wyglądać? Big Grin
... czy to miał być tak sobie przytyk? Tongue
... albo - mam Ci zlecić wykonanie moich stron? Cool

Pewnie zauważyłeś, że te strony są na zewnętrznym silniku (stronygratis.pl), na który ja nie mam wpływu. Uważam, że są dobre, nie najlepsze i z wyboru szablonu chyba nie ma sensu się tłumaczyć.... czy nie? Smile

(Marti)
FotoSesje napisał(a):... albo - mam Ci zlecić wykonanie moich stron? Cool

Otóż to Tongue albo komukolwiek innemu. Chyba, że chcesz prowadzić e-handel, ale nie zależy Ci, jak inni będą to postrzegać...

Masz mnie za idiotę czy wszystkich Forumowiczów?

Nawet w swoim poście napisałeś, że domniemany zły wygląd moich stron stoi na przeszkodzie, a w korespondencji między nami napisałeś wprost.

Czekam teraz tylko, jak z tego wybrniesz albo Ciebie ktoś spróbuje wybrnąć. Ciężko jednak będzie oszukać słowa i logikę... ale powodzenia. Poziom komedii jest jednak na dość wysokim poziomie, ale próbuj, próbuj...
Cool

EDIT:
Żeby sprawiedliwości stało się zadość - edytowałem adresy stron.
Lukee

Odpowiedz }
Plusy od

FotoSesje, popraw mnie jeśli się mylę:

1. Sam zasugerowałeś wykonanie stron przez martiego.
Cytat:... albo - mam Ci zlecić wykonanie moich stron?

2. Marti stwierdził, że możesz zlecić wykonanie komukolwiek.
Cytat:zleć ją mnie czy komukolwiek innemu, tylko się nie kompromituj.

3. Ty przedstawiłeś to nam jako próbę wymuszenia przez martiego wykonania Twojej strony oraz próbę wyłudzenia pieniędzy.
Cytat:ja też mógłbym się reklamować na forum,
jeżeli zleciłbym Martiemu zrobienie strony Internetowej!
(...)
3. przeproszenia mnie za urągające godności traktowanie jako gorszego usera przez MycGyvera oraz za próbę wyłudzenia ode mnie zapłaty za reklamę na forum przez Martiego.

Liczę na odpowiedź binarną. (TAK / NIE)
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-17, 21:36)FotoSesje napisał(a): Poziom komedii jest jednak na dość wysokim poziomie, ale próbuj, próbuj...
Cool

Odróżnij sarkazm od propozycji korupcyjnej, bo skończysz jak były szef CBA, który wszystkich i wszędzie podejrzewał o szwindle. A wniosek - niech każdy sobie wyciągnie sam.

Odpowiedz }
Plusy od

Tego wątku już się nie da uratować. Może zamknąć?

Odpowiedz }
Plusy od

Eee tam. Szkoda kłódki Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Nie zamykajcie drzwi - FS dostarcza rozrywkę - jak zwykle gdy staje się "bojownikiem" Big Grin
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Jeśli chce się kompromitować, to niech się kompromituje. Nie będę odbierać mu tej możliwości Wink
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-17, 21:50)Manif napisał(a): FotoSesje, popraw mnie jeśli się mylę:

1. Sam zasugerowałeś wykonanie stron przez martiego.
Cytat:... albo - mam Ci zlecić wykonanie moich stron?

2. Marti stwierdził, że możesz zlecić wykonanie komukolwiek.
Cytat:zleć ją mnie czy komukolwiek innemu, tylko się nie kompromituj.

3. Ty przedstawiłeś to nam jako próbę wymuszenia przez martiego wykonania Twojej strony oraz próbę wyłudzenia pieniędzy.
Cytat:ja też mógłbym się reklamować na forum,
jeżeli zleciłbym Martiemu zrobienie strony Internetowej!
(...)
3. przeproszenia mnie za urągające godności traktowanie jako gorszego usera przez MycGyvera oraz za próbę wyłudzenia ode mnie zapłaty za reklamę na forum przez Martiego.

Liczę na odpowiedź binarną. (TAK / NIE)

Manif - no witki mi opadli. Big Grin
Czy naprawdę mam rozkładać na czynniki pierwsze moje stwierdzenie, że "może Ty, Marti, zrobisz mi stronę" i wtedy będzie po legalu? Rolleyes
Skoro stwierdził, że są badziewne i jest to kryterium do odrzucenia mojej prośby (a nie regulamin!), to, w akcie desperacji, nie licząc na jakiekolwiek głupie zachowanie Martiego, zapytałem, czy to jest jego przytyk, czy może "propozycja współpracy". I proszę - Marti mnie zaskoczył.

... a poza tym - nawet, gdybym napisał wprost "daję kasę za pozwolenie mi na reklamę na forum", to Admin powinien mnie wywalić stąd na zbity ryj, a nie brnąć w to dalej. Mylę się?

Dla mnie EOT. Jestem paskudnym spamerem - ok.
Skoro wszystkim odpowiada to, że Marti ma gdzieś regulamin, który ustanowił, robi Was w jajo, a ja stałem się wrogiem tylko dlatego, że nie jestem "jednym z Was" - to ok. Odzwyczajam się wychodzić przed orkiestrę. Od teraz będę się tylko głośno śmiał, jeżeli ktoś z biorących udział w tej dyskusji, widzący we mnie tego złego, będzie narzekać na poziom moderacji i dziwne praktyki. Macie, co chcecie.
Wink

Adam

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.