Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rejestracja do specjalisty w "białym domku"

(2015-04-15, 09:28)Izis napisał(a): To jest jakaś masakra!!!!!!!!! Mieszkam poza miastem próbuję od dwóch dni dodzwonić się do rejestracji w białym domku z częstotliwością co 10 minut nikt nie odbiera albo telefon jest zajęty.. co te pielęgniarki tam robią???????? Ja rozumiem ,że jest dużo pacjentów którzy stoją tam w kolejce i się rejestrują ale telefon odebrać chyba powinny prawda?? personel do wymiany

Nie masz szans. Tam się nie da dodzwonić. Masz ten numer czy inny  58/777 666 4 ?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-04-15, 09:28)Izis napisał(a): To jest jakaś masakra!!!!!!!!! Mieszkam poza miastem próbuję od dwóch dni dodzwonić się do rejestracji w białym domku z częstotliwością co 10 minut nikt nie odbiera albo telefon jest zajęty.. co te pielęgniarki tam robią???????? Ja rozumiem ,że jest dużo pacjentów którzy stoją tam w kolejce i się rejestrują ale telefon odebrać chyba powinny prawda?? personel do wymiany

ciężko się dodzwonić do nich to wiem jak co to proszę dzwonić w godzinach rannych około godziny 7

Odpowiedz }
Plusy od

Ostatnio jak dzwoniłam umówić sie do specjalisty, to byłam na lini oczekujących w kolejce do rozmowy w celu rejestracji, uwaga!!! 543 osobą. Po godzinie słuchania muzyczki, gdy bylam już 240, mój telefon się rozłączył...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.