Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kara śmierci - temat zastępczy?

Wiem, że to trudne, ale chwilkę pomyśl. Widełki.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

To było do mnie o tych widełkach? Jeśli tak, to chyba nie zrozumiałeś.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-05, 00:53)mieczyslaw napisał(a):
(2011-12-04, 23:34)lukee napisał(a): mieczyslaw - z tym, że nie dajemy życia to trochę przesadziłeś. Z powietrza się dzieci nie biorą.

Jak kupisz sobie samochód, to możesz sobie z nim zrobić co chcesz, bo jest Twój. Ale jak spłodzisz dziecko, to nie jest ono Twoją własnością, byś mógł z nim robić to, co Ci się spodoba - czujesz już różnicę? Wink

Specjalnie tak napisałem. Też się czepiasz każdej napisanej rzeczy i bierzesz wszystko zbyt dosłownie.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć, o co chodzi z tymi widełkami? Huh
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Minimalna i maksymalna kara.
Maksymalna to w jego zamyśle kara śmierci, minimalna - ileś lat (8 czy 10). A pomiędzy jeszcze 25 i dożywotnie pozbawienie wolności.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-05, 00:53)mieczyslaw napisał(a):
(2011-12-04, 23:34)lukee napisał(a): mieczyslaw - z tym, że nie dajemy życia to trochę przesadziłeś. Z powietrza się dzieci nie biorą.

Jak kupisz sobie samochód, to możesz sobie z nim zrobić co chcesz, bo jest Twój. Ale jak spłodzisz dziecko, to nie jest ono Twoją własnością, byś mógł z nim robić to, co Ci się spodoba - czujesz już różnicę? Wink

A dlaczego ten bydlak zabijając osobę myślał, że człowiek jest jego własnością i zrobił co mu się podobało? I ZROZUMCIE, ŻE KTOŚ KTO ZABIŁ NIE JEST CZŁOWIEKIEM TYLKO #$%^&*!
Więc niech zdycha jak najokrutniejszą śmiercią typu lanie wrzątku lub ołowiu do gardła, albo posadzić dupę na drzewie bambusowym, a przedtem półroczne tortury rodem z gestapo!
Jak chcesz Mieciu to utrzymuj tych psycholi z własnej kieszeni, albo jakąś fundację załóż na bandziorów, bo ja nie zamierzam dożywotnio finansować ch*m pysznego jedzonka i nowego stołu pingpongowego.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-05, 20:38)Karmat napisał(a): Więc niech zdycha jak najokrutniejszą śmiercią typu lanie wrzątku lub ołowiu do gardła, albo posadzić dupę na drzewie bambusowym, a przedtem półroczne tortury rodem z gestapo!
Nie ma co popadać w skrajności. Pamiętaj też, że wyrok ktoś musiałby wykonać.

Odpowiedz }
Plusy od

Czy jest pewność? Taka stuprocentowa? Huh
Wstawiam w związku z ewentualnymi pomyłkami albo celowym wręcz działaniem. Choć pomyłki nadal uznaję jako jeden tylko argument dlaczego jestem przeciw.

http://www.polskieradio.pl/75/921/Artyku...h-w-metrze

http://www.svaboda.org/content/article/24406548.html

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-05, 20:38)Karmat napisał(a): Więc niech zdycha jak najokrutniejszą śmiercią typu lanie wrzątku lub ołowiu do gardła, albo posadzić dupę na drzewie bambusowym, a przedtem półroczne tortury rodem z gestapo!

Życzę Ci, abyś nie spowodował np. katastrofy drogowej, nie odpowiadał za śmierć 25 osób, w tym 3-ki dzieci i aby nie obowiązywał wymiar kary, który sam postulujesz, choć możliwe że na jeden z wyroków byś się załapał - pytanie czy na katowanie przez "gestapo" czy na wlewanie gorącego ołowiu przez gardło?
Same Twoje pomysły są niezdrowe. Zastanów się nad sobą, bo po tym co piszesz niewiele się różnisz od potencjalnych kandydatów do karania.

(2011-12-05, 20:38)Karmat napisał(a): Jak chcesz Mieciu to utrzymuj tych psycholi z własnej kieszeni, albo jakąś fundację załóż na bandziorów, bo ja nie zamierzam dożywotnio finansować ch*m pysznego jedzonka i nowego stołu pingpongowego.

Kolejny przykład ograniczenia myślowego - poczytaj dokładnie, a dowiesz się że nie jestem zadowolony z obecnego systemu penitencjarnego oraz tego jak wymierzamy "kary", bo tak należy je nazywać, bandziorom. Nie będę się powtarzał, więc na tym poprzestanę.

Odpowiedz }
Plusy od

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wie...omosc.html
Napisałam coś długiego, ale właściwie nie chce mi się rozpoczynać kolejnej dyskusji w tym temacie. A poza tym ciężko to skomentować. Zostawiam więc tylko link do artykułu, dlaczego akurat tutaj- wiadomo.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-06, 01:24)Przepiura napisał(a): http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wie...omosc.html

I nie bądź tu za karą śmierci!
To bydle, które tak postąpiło powinno zdechnąć w najcięższych męczarniach podczas najokrutniejszych długotrwałych tortur.
Tak, wiem, zaraz mi ktoś napisze, że to człowiek i że tak się nie godzi a myśląc w ten sposób nie jestem lepsza od niego samego. Niech tak sobie o mnie myśli.
A kto miałby wykonać karę? Niech go wypuszczą z kartką na szyi za co, a znajdą się chętni do wykonania takowej kary, bez obaw.
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.