Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kilka "wypocin" moich

Jak na razie wstawiam dwa moje zdjęcia. Z czasem mam nadzieję że wena będzie to i fotki nowe będą Big Grin
#1#
[Obrazek: and-after-the-night-a-day-is-coming-a26419341.jpg]
#2#
[Obrazek: on-the-bridge-a26296380.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Witam; jedyneczka na plus Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Most... oklepany ale OK Wink

Nie przepadam za sepią, ale jedyneczka faktycznie na plus.

Odpowiedz }
Plusy od

1 - podoba mi się, (mimo szumu i widocznych śladów obróbki) bo ma fajne światło i GO.

Odpowiedz }
Plusy od

Mi również jedynka się podoba. Witaj wśród forumowiczów

Odpowiedz }
Plusy od

Most mimo, że oklepany, każdy chce go mieć na swoich zdjęciach,a również pozwala na porównanie własnych umiejętności.
2 faktycznie odstaje, jednak 1 na '+'

Odpowiedz }
Plusy od

z archiwum
#3#
[Obrazek: image-a25102573.jpg]
#4#
[Obrazek: I-have-a-dream-its-dream-to-me-a23607646.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

3-ci, choć oba są dla mnie za ciasne.

Odpowiedz }
Plusy od

Ładne światło.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

całkiem ładna 1Smile To oświetlenie desek daje ciekawy efekt... Sepii nie lubię w takich ujęciach. Ale co kto lubiSmile

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: Fireman-a27522631.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Brakuje mi reszty, na tym zdjęciu jest sam strażak, który leje wodę, pada śnieg, a tam "gdzieś", dzieje się coś ciekawego i tego nie widać, szkoda.

Zadałem sobie trud i sprawdziłem we właściwościach czym robisz zdjęcia Wink - spróbuj użyć krótszych ogniskowych, np. 35mm, co będzie odpowiednikiem 50-tki i pokaż jakie zdjęcia tym pstrykasz - jestem ciekaw jak wtedy zobaczysz świat Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-04-01, 12:21)mieczyslaw napisał(a): Brakuje mi reszty, na tym zdjęciu jest sam strażak, który leje wodę, pada śnieg, a tam "gdzieś", dzieje się coś ciekawego i tego nie widać, szkoda.

Zadałem sobie trud i sprawdziłem we właściwościach czym robisz zdjęcia Wink - spróbuj użyć krótszych ogniskowych, np. 35mm, co będzie odpowiednikiem 50-tki i pokaż jakie zdjęcia tym pstrykasz - jestem ciekaw jak wtedy zobaczysz świat Smile
właściwie to on nigdzie nie lał wody, bo to ćwiczenia były, i jakieś "paprochy" były po lewej

Odpowiedz }
Plusy od

Aa.. czyli sam sobie taki scenariusz dopisałem Smile - ale takie właśnie myśli mi się pojawiają jak patrzę na Twoje zdjęcia, dlatego wcześniej Ci napisałem, że dla mnie są za ciasne. Ale to tylko moje zdanie i wcale nie musisz się z nim zgadzać, acz wciąż jestem ciekaw co byś pokazała nam korzystając z szerszego spojrzenia Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.