Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CO POWIECIE O NOWYM SERWISIE AUKCYJNYM WYSTAW PL?

Jak dla mnie cała ta stronka dziwnie wygląda, jakby miała zaraz zniknąć wykorzystując dane ludzi, którzy się tam zarejestrowali Tongue
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Czytałem regulamin lukee o WYKORZYSTYWANIU DANYCH LUDZI NIE MA MOWY, także serwis jest bezpieczny...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-30, 00:59)pawcio napisał(a): Czytałem regulamin lukee o WYKORZYSTYWANIU DANYCH LUDZI NIE MA MOWY, także serwis jest bezpieczny...

hehehe, śmiać się czy płakać?Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

SMIAC I PŁAKAC JEDNOCZEŚNIE Wink
EHEHHE

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-30, 00:45)lukee napisał(a): Jak dla mnie cała ta stronka dziwnie wygląda, jakby miała zaraz zniknąć wykorzystując dane ludzi, którzy się tam zarejestrowali Tongue

Faktycznie dziwna.
Po pierwsze nie podają danych firmy/właściciela serwisu i jakiegoś namiaru fizycznego. Albo nie widzę. Smile
Po drugie domena jest na sprzedaż, co jest bardzo dziwne Smile, prawda?

Odpowiedz }
Plusy od

Napisałam "poczekamy, zobaczymy". Długo nie musiałam czekać. Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

mnie ten serwis przekonuje... swoją prostotą

Odpowiedz }
Plusy od

Ten portal wystaw.pl jest łudząco podobny do Allegro. Mało ambitne, aczkolwiek zrozumiałe dla mnie podejście (łatwość "ogarnięcia"). Rodzi się jednak pytanie, czy twórca nie obawia się oskarżeń o plagiat?

Walczyć z allegro to troche jak walczyć z facebookiem. Można stworzyć jakiś portal, nawet od facebooka lepszy. Nikt jednak nie porzuci face'a bo "tam są wszyscy". Na allegro zaś są wszystkie aukcje, jakich tylko moglibyśmy potrzebować. Musiałyby zaistnieć jakieś szczególne warunki, by ludzie odeszli od allegro (np. bardzo bardzo wysokie marże, ewentualnie jakieś skandaliczne problemy z bezpieczeństwem danych).

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-30, 01:34)pawcio napisał(a): SMIAC I PŁAKAC JEDNOCZEŚNIE Wink
EHEHHE

Pewnie nie wiesz czemu? Taki zapisek to mogą sobie w regulamin wstawić, ale ma się nijak to rzeczywistości. Pewnie nawet nie będziesz wiedział kto i kiedy Twoje dane wykorzysta.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

lukee moze masz i racje....
A powiedź mi jedno, jesteś wymienic mi chociaż jeden serwis gdzie bedziesz miał pewnosc 100% że twoje dane nie bedą nigdzie wykorzystywane?

Odpowiedz }
Plusy od

Nie ma takich tworów, nigdzie. Smile
Nie dotyczy to tylko portali, jeno wszystkich możliwych, wyobrażalnych i niewyobrażalnych "wynalazków" jak i funkcjonujących staroci, urzędów, banków, instytucji, stowarzyszeń, fundacji itp. itd.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-30, 20:11)Bartłomiej Kulas napisał(a): ... Nikt jednak nie porzuci face'a bo "tam są wszyscy". ...

Wg mnie są tam (na f) jedynie idioci, którzy nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa jakie niesie za sobą aktywne uczestniczenie w takich serwisach. Nie powiem, że nie ma plusów, ale jest ich niewiele. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Przyznam się szczerze, ze ja niedawno dowiedziałam się co to ten Facebook.. Tylko wszędzie słychać, jesteśmy na fb, wejdź tu, zaznacz lubię. Co otworzę jakąś stronę z boku wyskakuje ich zakłada. Tak mnie to wkurza, że omijam to miejsce i nie widzę w czym ta podnieta

Odpowiedz }
Plusy od

Bo facebook nie jest niczym specjalnym. Ale ma coś czego dotychczas nie miał nikt. Ogromna prostota komunikacji na niespotykaną dotąd skalę.

Odpowiedz }
Plusy od

nie wiem kto się podnieca facebookiem, on po prostu jest i tyle.
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.