Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MMO

Miejsce dla osób lubiących grać sieciowo w różnego rodzaju MMO,
Czy to FPSy czy to RPG.

W co pogrywacie?
Ja swojego czasu miałam epizod z Ragnarok Online. Miło wspominam tę gierkę. Potem jednak ani WoW ani Lineage II mnie nie zdołał przyciągnąć na dłużej...

A i jeszcze jedna rzecz, dla maniaków.
Natknęłam się na info o http://www.pcworld.pl/promocje/mmo/?utm_...=screening Raz, że dają gierki na jednej płycie a dwa, że ponoć jest hajs na wydanie go w tych grach. Może się komuś przyda?

Odpowiedz }
Plusy od

Ja od niedawna pogrywam w World of Tanks czasem fajnie pojeździć czołgiem z czasów wojny Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Też chciałam grać w WoTa, ale na moim kompie nie pójdzie Sad ostatnio strasznie popularne się zrobiło, pół mojej grupy na studiach gra Smile nie czaję tylko motywu, że niby niedługo mają dodać do czołgów... klaksony Big Grin
Jakie będą wydawały dźwięki można posłuchać sobie TUTAJ Big Grin
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

covox - grasz jeszcze? Ja w WoT-a łupie już prawie rok czasu. Niby to taka zręcznościówka jedynie ale radocha jest jak diabli po ubiciu kilku wrogich tanków.

Odpowiedz }
Plusy od

Tak cały czas gram. Strasznie wciągająca gierka rozegrałem już około 3000 bitew.

Odpowiedz }
Plusy od

Moi faworyci to RUNES OF MAGIC w który pogrywam regularnie oraz 4story w który pogrywam okazjonalnie Smile
Kiedyś śmigałem w świecie Lineage.
Próbowałem z roznym MMo włącznie z AIONem i innymi których już nazw nie pamietam.
Wczoraj nawet pobróbowałem pograć w Wizard101. Fajna cukierkowa gierka w której jestem równie cukierkowym czarodziejem Smile
http://www.nge.cba.pl/forum
Nadwiślańskie Forum Eksploracyjne
-------------------------------------------
http://www.facebook.com/obronatczew

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-07-04, 08:13)covox napisał(a): Tak cały czas gram. Strasznie wciągająca gierka rozegrałem już około 3000 bitew.

Ja na chwilę obecną mam ok. 3600. Bawię się teraz na test_serwerze 7.5. Niezła jazda - Golda pod dostatkiem, kasa i exp. x10 Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Daję kolejną szansę WoWowi, bo znajomi mnie namawiali.
WoT to nie MMO, tak samo jak MMO nie jest GW, LoL czy d2/d3.

MMO to możliwość grania w jednym miejscu ponad 128 ludzi jednocześnie.

Aion to straszna popelina - męczyłem się chyba z 1,5 roku ze względu na dziewczę (mi się znudziło ultra szybko, ale Jej się podobało).

WoW - czwarte podejście. Nigdy nie wytrzymywałem dłużej niż 2 tygodnie. Póki co 4ty dzień Big Grin

FFXI - 4 zmarnowane lata, ale zabawa była przednia. Wymagająca gra, rozbudowany crafting i gospodarka. Nie wiem jak wygląda to teraz, bo gra przez ostatnie 2 lata mocno się zmieniła.

FFXIV - fail roku 2010. Zamiast wykorzystać doświadczenie z FFXI to zatrudnili zupełnie oddzielny zespół developerski i wyszła kupa. Teraz robią od podstaw nowe wydanie, które prawdopodobnie zadebiutuje na przełomie 2012 i 2013.

Rift - dość spoko, ale zbyt WoWowate, czyli pierdyliard nudnych questów "zabij, przynieś, pozamiataj".

SWTOR - fail roku 2011/12. Kupa straszna i śmierdzi na odległość. Wykupiłem 3 miesiące, pograłem z tydzień, potem 2 dni i 3 dni. Nie da się mimo rewelacyjnego uniwersum. Nudy nudy nudy i brak optymalizacji. Gra wygląda paskudnie, a muli nawet na mocnych sprzętach.

TERA - pograłem trochę (beta), wygląda rewolucyjnie, ale... czegoś tam brakuje i znowu za dużo elementów z questami "za rączkę jak w WoW" :/

DFO - świetna gra, ale niestety - strasznie zbugowana, z nieprofesjonalnym teamem developerskim. Czasami błędy łatali ponad pół roku.

EVE - świetna gra dla osób, które lubią handlować i klimaty kosmiczne.

Lineage2 - stara już gra, zawsze tak samo nudna. Questy troszkę ciekawsze niż w WoW, ale ten grind grind grind... do zarzygania.

Czekam na coś co powtórzy zajebistość SWG preNGE. Niestety SOE pokusiło się na debilne community z WoWa i zwowikowało świetną grę. Efekt był taki, że stracili jakieś 80% playerbase w ciągu 3 miesięcy. Serwery zostały zamknięte w momencie premiery SWTOR. Chyba najlepsze MMO w jakie grałem. Wymagające, umożliwiające dowolne łączenie profesji (usunięto w NGE, bo "za trudne"), świetny craft, genialny housing, miasta graczy, polityka, open PVP, aby coś osiągnąć trzeba było grać w grupie (idea MMO!).

Szkoda, że takich MMO już się nie robi. No jeszcze jest nadzieja w 2014 na revamp AO

Swoją drogą Polacy robią F2P Gloria Victis i wygląda ciekawie. O ile nie wrzucą mechaniki wowlike to może będzie to pierwsze F2P, w którym zagrzeję miejsce.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

A w Runes of Magic ktoś gra? Mamy tam tczewską ekipę na serwerze SAORAID
http://www.nge.cba.pl/forum
Nadwiślańskie Forum Eksploracyjne
-------------------------------------------
http://www.facebook.com/obronatczew

Odpowiedz }
Plusy od

ja gram w setllers oraz w ikariama jak narazie dobrze idzie

Odpowiedz }
Plusy od

Za dzieciaka grałem sporo w Helbreath, Silkroad, MU, Guild Warsa i parę innych gierek ale przestałem po gimnazjum, bo jednak MMO to straszne pożeracze czasu. Teraz gram rzadko, głównie w FIFĘ ze znajomymi albo w Battlefielda multiplayer kilka godzin w miesiącu.

Odpowiedz }
Plusy od

Z powyższych żadna się do MMO prawdziwych nie zalicza.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Rift to całkiem dobra gra.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.