Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedziałające funkcje

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami. Zmotywowało mnie to do porządków na forum i skorzystania z zachwalanej opcji w panelu użytkownika, jaką jest lista ignorowanych.
Dodałem kilka osób i nic. Funkcja ta, to bubel. Wpisanie kogoś na tą listę nic nie daje.
Może admin nie zna znaczenia słowa „ignorować”? W takim razie, specjalnie dla niego, wyjaśnię znaczenie.
Ignorować - pomijać, nie zwracać uwagi.
Po zalogowaniu jestem informowany o nowych postach napisanych przez osobę z „super listy”. Jedynie wypowiedź jest „podwijana”, co sprawia, że jej nie widzę w pierwszym momencie.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Ignorowane są posty tej osoby, czyli właśnie są "chowane". Zawsze masz możliwość ich przeczytania jeśli się rozmyślisz lub jeśli jest on ważnym elementem późniejszej dyskusji.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-18, 11:14)Fla napisał(a): Może admin nie zna znaczenia słowa „ignorować”? W takim razie, specjalnie dla niego, wyjaśnię znaczenie.
Po zalogowaniu jestem informowany o nowych postach napisanych przez osobę z „super listy”. Jedynie wypowiedź jest „podwijana”, co sprawia, że jej nie widzę w pierwszym momencie.

A nie pomyślałeś, że admin korzysta z gotowego skryptu, a nie że sam wszystko od początku buduje? Ta funkcja chyba na większości forumowych skryptów działa podobnie. Nie spotkałam się aby funkcja "ignoruj" pozwalała na ukrycie wszelkich opcji związanych z ignorowanym użytkownikiem.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Chowanie samego posta ma sens. Tak jak piszesz, jako głos w dyskusji, możliwość podglądu jest logiczna. Całkowicie nielogiczne jest to, że jest informacja o pojawieniu się posta osoby z listy ignorowanych. Lukee, czy teraz zrozumiałeś, o co mi chodzi?
(2011-12-18, 14:51)aga_piet napisał(a):
(2011-12-18, 11:14)Fla napisał(a): Może admin nie zna znaczenia słowa „ignorować”? W takim razie, specjalnie dla niego, wyjaśnię znaczenie.

A nie pomyślałeś, że admin korzysta z gotowego skryptu, a nie że sam wszystko od początku buduje? Ta funkcja chyba na większości forumowych skryptów działa podobnie. Nie spotkałam się aby funkcja "ignoruj" pozwalała na ukrycie wszelkich opcji związanych z ignorowanym użytkownikiem.

To nie reklamuj tej funkcji jako cud świata wszędzie, gdzie ktoś kogoś denerwuje, skoro jesteś świadoma tego, że to bubel.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Dla mnie to nie bubel i sprawdza się dobrze, ale ja prosta kobieta jestem... Big Grin
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Piura, tak jak piszesz jesteś… Wink
Ja mam zmysł techniczny i dla mnie coś działa dobrze, albo jest bublem. Tak jak ta funkcja.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-18, 15:47)Przepiura napisał(a): Dla mnie to nie bubel i sprawdza się dobrze

popieram Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-18, 15:59)Fla napisał(a): Piura, tak jak piszesz jesteś… Wink
Ja mam zmysł techniczny i dla mnie coś działa dobrze, albo jest bublem. Tak jak ta funkcja.

Ale to nie działa "niedobrze". Po prostu "tak ta funkcja działa".
Co z tym wspólnego ma zmysł techniczny lub jego brak?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-18, 22:03)karo napisał(a):
(2011-12-18, 15:59)Fla napisał(a): Piura, tak jak piszesz jesteś… Wink
Po prostu "tak ta funkcja działa".

To oznacza, że źle działa Big Grin

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

E tam, plączesz sięTongue

Odpowiedz }
Plusy od

To oznacza, że twórca skryptu oddał ludzkości twór niedoskonały. Napisz do MyBB Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-18, 22:33)karo napisał(a): E tam, plączesz sięTongue

Staram się pisać do Ciebie twoim językiem Tongue

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Napisałm odpowiedź i ją skasowałam, coby Cię w zakłopotanie nie wprawiaćBig GrinBig GrinBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Kobieto, mnie tu nic nie szokuje już. Jak byś wstawiła, to pośmiałbym się lub dodał Ciebie do ignorowanych Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

To by mnie zabolałoSad Ja - ignorowana? Pora umierać.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.