Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Niedziałające funkcje

Wyczyść ciastka może.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A co ma ciastko do wiatraka? Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Niestety nie podziałało Sad

Odpowiedz }
Plusy od

Masz nowego awatara.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Nie Flash Gordon sie własnie pojawia jak chce zmienic na co inne Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Teraz masz znów innego (przedtem jakiś żółto-czerwony mazaj, teraz green gang).
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A u mnie jest cały czas ten żółto-czerwony ;/ Cholipa co jest?

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-23, 15:35)Gród Sambora napisał(a): A u mnie jest cały czas ten żółto-czerwony ;/ Cholipa co jest?

CTRL + F5 ? W innych przeglądarkach to samo?
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Dzieki lukee Smile W innych było normalnie przed chwilą sprawdziłem. Teraz juz wszystko ładzia. Dziekować Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Chce zmienić maila i nie mogę, bo nie dostałem żadnej wiadomości.

Odpowiedz }
Plusy od

Od jakiegos czasu nie dziala krzywa kursywa i pogrubienie (z tych opcji to pewnie i podkreslenie nie dziala, ale nie wiem, nie sprawdzalem)
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Z jakiegoś powodu możesz ich użyć wpisując ręcznie nawiasy kwadratowe, np. [ b ] i [ /b ] dla bolda (oczywiście bez spacji). Nie wiem dlaczego tak się dzieje i pewnie się nie dowiemy z powodu chronicznego sieroctwa.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

U mnie wszystko działa OK.

Z jakiej przeglądarki korzystasz?
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

U mnie też działa ale wiem, że u innych jest taki problem od jakiegoś czasu (m.in. wstawianie zdjęć).
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

firefox 17.0.1 , wczesniejsza wersja tez chyba nie dala rady. Na innych przegladarkach nie sprawdzalem.
pieniądze szczęścia nie dają...szczęście daje ich wydawanie... Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.