Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gratulacje

(2011-12-21, 20:30)Karmat napisał(a): No, ale chyba flaszkę postawisz co? Wink

Hehe,to ja się podłączam Big Grin
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-20, 22:20)aga_piet napisał(a): Nareszcie na forum pojawi się admin Smile Koniec raju dla botów, doprowadzali mnie do szału.

Koniec wszystkiego...
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

Szykuje się niezła imprezka, lukee długo się czaił. Zaznaczam że wolę wino Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

No to ja rozumiem, że zbliża się wielkimi krokami jakiś zlot? Może jeszcze w tym roku ? Wink
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

W Oldzie wino tak se, ale piwo też może być Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-22, 00:14)lukee napisał(a): No to ja rozumiem, że zbliża się wielkimi krokami jakiś zlot? Może jeszcze w tym roku ? Wink

U Anet http://www.forum.tcz.pl/showthread.php?t...#pid118968 będzie impreza Wink
Gratulacje Smile

Odpowiedz }
Plusy od

I lukee zrobił się czerwony, gratuluje obydwuWink

Odpowiedz }
Plusy od

No proszę, lukee... - zostałeś Jedi Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Zmiany, zmiany, zmiany...Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Czerwono zrobiło się na dole strony... Oby wyszły na dobre te zmiany i boty usuńcie.

Odpowiedz }
Plusy od

E, a mi się lukee bardziej na zielono podobał, teraz tak agresywnie z tym czerwonym wygląda; i pod kolor ubranka nie pasuje Wink
Nie mniej gratulacje dla obydwu, żeby Wam się w dupach nie poprzewracało Big Grin
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

GRATULACJE Panowie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Lukee i Ty też?? Gratuluję znaczy. Ale skoro was dwóch poszło na tą górną półkę, to Aga będzie miała roboty za trzech... Kto teraz będzie tak fajnie zielony z agą_piet? I samemu to Jej będzie teraz troszkę pewnie smutno.
Jestem upośledzonym umysłowo homofobem. Islamofobem też.
Jestem z tego dumna.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie mam nic przeciwko, aby się zazielenićSmile Tak w ramach pomocy dla agi of course, potrafię być odpowiedzialny i traktuję wszystkich równoSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Spoko, spoko. Lepiej dwóch aktywnych czerwonych i jeden zielony, niż trzech zielonych i fikcyjni czerwoni Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.