Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mleko dla dziecka

Czy ktoś z Was karmi dziecko mlekiem modyfikowanym Nan HA1 lub Nan HA2?

Potrzebuję dwóch porcji, żeby zrobić dziecku próbę na tolerancję białek mleka krowiego- tak zalecił alergolog.
Nie opłaca mi się kupować całej puszki, bo nie wiem, czy będzie mógł dostawać to mleko, a jak pytałam w aptece, to nie mają żadnych próbek.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 12:34)Dredziata napisał(a): Czy ktoś z Was karmi dziecko mlekiem modyfikowanym Nan HA1 lub Nan HA2?

Potrzebuję dwóch porcji, żeby zrobić dziecku próbę na tolerancję białek mleka krowiego- tak zalecił alergolog.
Nie opłaca mi się kupować całej puszki, bo nie wiem, czy będzie mógł dostawać to mleko, a jak pytałam w aptece, to nie mają żadnych próbek.

Zadzwoń lub podjedź na pediatrie, tam powinni mieć, dostają próbki.

Odpowiedz }
Plusy od

wydaje mi się,że w marketach maja małe porcje. a pediatra w Medice też mi kiedyś dał

Odpowiedz }
Plusy od

Nan HA już nie używam , lepszy jest Bebilon HA ( moje dziecko lepiej te mleko toleruje ) , mam w użytku 2 jeśli chodzi o Bebilon , mogę odstąpić tyle ile potrzebujesz na próbę , nie widziałam w marketach małych porcji a puszka kosztuje niezaprzeczalne 30 zł .

Odpowiedz }
Plusy od

A czy używa ktoś z was może bebilon Pepti? mleko dla alergików? lub inne , które nie uczula małego skazowca?

Odpowiedz }
Plusy od

My jesteśmy na sojowym Isomilu.
Sławek źle reagował na Bebilon Pepti, Nan HA i Nutramigen. Dopiero przy Isomilu zaczął normalnie przybierać na wadze i jeść (chociaż nigdy szczególnie za mlekiem nie przepadał).
Najdziwniejsze jest to, że na zwykłe krowie mleko reaguje dobrze.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Nie słyszałam o tym mleku szczerze mówiąc, jaki jest jego koszt?

Odpowiedz }
Plusy od

Bez recepty kosztuje coś koło 15 zł, a na receptę około 5 zł.
Lekarze niechętnie przepisują to mleko,bo jest sojowe, a soja podobno może jeszcze bardziej alergizować niż białko mleka krowiego.
Nam na szczęście pomogło. No i nie ma takiego okropnego smaku i zapachu jak np. Nutramigen.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.