Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie za "krytykę"

Brawo Panie Zbigniewie, jak się cieszę, że to właśnie od Pana mogłem się tego dowiedzieć. Gratuluję refleksu i konsekwencji w walce o lepsze jutro dla mieszkańców Tczewa.

Za tę wypowiedź Użytkownik otrzymał ostrzeżenie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 13:10)mieczyslaw napisał(a): Brawo Panie Zbigniewie, jak się cieszę, że to właśnie od Pana mogłem się tego dowiedzieć. Gratuluję refleksu i konsekwencji w walce o lepsze jutro dla mieszkańców Tczewa.

MacGyver - nie rozumiem, weź mnie oświeć: za co to ostrzeżenie tym razem?

oficjalny powód: "Prowokowanie do kłótni (+1 punktów) - wskaż mi dokładnie kogo, czym i jak, bo nie wiem.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 17:36)mieczyslaw napisał(a):
(2011-12-29, 13:10)mieczyslaw napisał(a): Brawo Panie Zbigniewie, jak się cieszę, że to właśnie od Pana mogłem się tego dowiedzieć. Gratuluję refleksu i konsekwencji w walce o lepsze jutro dla mieszkańców Tczewa.

MacGyver - nie rozumiem, weź mnie oświeć: za co to ostrzeżenie tym razem?

oficjalny powód: "Prowokowanie do kłótni (+1 punktów) - wskaż mi dokładnie kogo, czym i jak, bo nie wiem.

Znowu wracamy do regulaminu. Po raz kolejny zauważam, że regulamin jest swoistym prawem obowiązującym na forum. Więc zastosowanie ma również zasada, że co nie jest zabronione, jest dozwolone. W tym wypadku nie ma w regulaminie zapisu, że niedozwolone jest "prowokowanie do kłótni". Tak więc proszę albo o stworzenie odpowiedniego regulaminu, albo o wykasowanie istniejącego i zapisanie, że decyzje na forum podejmowane są uznaniowo, tzn. wg uznania admina. Wtedy też wszystko będzie ok.

Co do samej wypowiedzi Mieczysława, to jest ona złośliwa, ale nie bardzo widzę to prowokowanie do kłótni. Niestety Zbigniew Urban pospieszył się z dobrą wiadomością i dostał po nosie, i tyle. Wyjaśnienia wymaga jedynie fakt, czy z wnioskiem o ukaranie wystąpił sam Zbigniew Urban, czy nastąpiło to z inicjatywy administratora.
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Paragraf 5 regulaminu.
Wypowiedź mieczysława miała za cel poniżenie i ośmieszenie Zbigniewa Urbana, a to traktuję jako... No, to, co w tym paragrafie zapisano.

Ponieważ nadano mi uprawnienia administratora, to wkrótce pojawi się nowy regulamin.

Koniec dyskusji.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Nie koniec dyskusji, wypchaj się. Możesz sobie być czerwony, ale nie będziesz mówił, żeby się nie odzywać, jak się coś ma do powiedzenia. Tak tytułem wstępu.

A przechodząc do sedna- szkoda, że skoro już tak bardzo zacząłeś pilnować regulaminu, to tylko w stosunku do usera, którego nie lubisz. Z dzisiejszego/wczorajszego dnia znalazłam jeszcze co najmniej dwa posty, które miały na celu poniżenie i ośmieszenie kogoś w znacznie bardziej poniżający i ośmieszający sposób, niż to tutaj. Ale że nie zostały skrojone przez mieczysława, to przeszło bokiem Undecided

Tak jak napisał krzych, Zbigowi się należało. No, chyba że to forum ma ukrytą misję promocji jego osoby, w co powoli zaczynam wierzyć.
Bo traktując go na równi z innymi- czy to co robi nie powinno zostać potraktowane jako reklama? Wchodząc ludziom w dupska (choćby teraz, gdy pojawił się w temacie o skejtparku zwiastując radosną nowinę) zdobywa poparcie (co mniej bystrych) czytelników forum. W ten sposób sprzedaje "siebie". Bo jakby nie patrzeć, czerpie korzyści finansowe z tego, że ludzie go popierają. Czy więc nie powinien, tak jak inne osoby, nie nawiązywać tu do swojej pracy? Niech pogada o szachach, mięsie, czymkolwiek. Ale nie o sprawach dotyczących jego pracy, gdzie- jak pisałam- główne korzyści czerpie dzięki poparciu ludzi? Czy to wg administratora jest fair? Nie uderza w §6 ?
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 20:39)MacGyver napisał(a): Paragraf 5 regulaminu.
Wypowiedź mieczysława miała za cel poniżenie i ośmieszenie Zbigniewa Urbana, a to traktuję jako... No, to, co w tym paragrafie zapisano.

Ponieważ nadano mi uprawnienia administratora, to wkrótce pojawi się nowy regulamin.

Koniec dyskusji.

Długo nie trzeba było czekać.

MacGyver - bzdury piszesz jak mało kto i chyba sam sobie z tego zdajesz sprawę. Udowodniłeś też nie raz, że pójdziesz w zaparte, choćbyś i tak nie miał racji.

Całkiem niedawno Pan Zbigniew Urban, radny, naczelnik Wydziału Komunikacji, kandydat na posła RP, polityk, osoba publiczna, w praktycznie każdym poście próbował mnie obrażać - próbował, bo osoba taka jak on nie jest w stanie i co, gdzie wtedy byłeś ze swoim regulaminem?

Wcześniej ten sam Zbigniew Urban korzystał równolegle z dwóch kont, co jest zabronione - dopiero po zgłoszeniach innych użytkowników forum, drugie konto zostało zablokowane - było to po wyborach - dlaczego wtedy nie reagowałeś?

PRL dał doskonały przykład tego, jakim ludziom nie powinno się oddawać władzy.

Ty w mojej głowie siedzisz, że wiesz co ja chciałem napisać? Nie baw się w interpretację wierszy, bo ja ani wierszem nie piszę, ani Tobie to nie wychodzi. To, że "czegoś" nie potrafisz zrozumieć MacGyver, wcale nie oznacza, że "coś" z tym jest nie tak.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 21:14)Przepiura napisał(a): Nie koniec dyskusji, wypchaj się. Możesz sobie być czerwony, ale nie będziesz mówił, żeby się nie odzywać, jak się coś ma do powiedzenia. Tak tytułem wstępu.

A przechodząc do sedna- szkoda, że skoro już tak bardzo zacząłeś pilnować regulaminu, to tylko w stosunku do usera, którego nie lubisz. Z dzisiejszego/wczorajszego dnia znalazłam jeszcze co najmniej dwa posty, które miały na celu poniżenie i ośmieszenie kogoś w znacznie bardziej poniżający i ośmieszający sposób, niż to tutaj. Ale że nie zostały skrojone przez mieczysława, to przeszło bokiem Undecided

Tak jak napisał krzych, Zbigowi się należało. No, chyba że to forum ma ukrytą misję promocji jego osoby, w co powoli zaczynam wierzyć.
Bo traktując go na równi z innymi- czy to co robi nie powinno zostać potraktowane jako reklama? Wchodząc ludziom w dupska (choćby teraz, gdy pojawił się w temacie o skejtparku zwiastując radosną nowinę) zdobywa poparcie (co mniej bystrych) czytelników forum. W ten sposób sprzedaje "siebie". Bo jakby nie patrzeć, czerpie korzyści finansowe z tego, że ludzie go popierają. Czy więc nie powinien, tak jak inne osoby, nie nawiązywać tu do swojej pracy? Niech pogada o szachach, mięsie, czymkolwiek. Ale nie o sprawach dotyczących jego pracy, gdzie- jak pisałam- główne korzyści czerpie dzięki poparciu ludzi? Czy to wg administratora jest fair? Nie uderza w §6 ?

Właśnie, sam ma w sygnaturze, że na forum jest osobą prywatną. A tu informacje z pierwszej ręki i jeszcze się chwali.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 21:14)Przepiura napisał(a): Z dzisiejszego/wczorajszego dnia znalazłam jeszcze co najmniej dwa posty, które miały na celu poniżenie i ośmieszenie kogoś w znacznie bardziej poniżający i ośmieszający sposób, niż to tutaj. Ale że nie zostały skrojone przez mieczysława, to przeszło bokiem Undecided

Proszę o wskazanie tych wypowiedzi. Przeszły bokiem, bo być może nie zauważyłem, nie ma to nic wspólnego z mieczysławem.

(2011-12-29, 21:14)Przepiura napisał(a): Tak jak napisał krzych, Zbigowi się należało.

Co mu się należało? Kolejne wrzuty od [kogokolwiek] tylko dlatego, że podał suchą informację z pierwszej ręki? Tylko dlatego, że ma do tej informacji szybki dostęp? Bo nie zauważyłem, żeby się na tej informacji lansował. Jak się będzie lansował, to możecie po nim jechać, w granicach jakiejś tam kultury, oczywiście.

(2011-12-29, 22:14)valaki napisał(a): Właśnie, sam ma w sygnaturze, że na forum jest osobą prywatną. A tu informacje z pierwszej ręki i jeszcze się chwali.

Takimi tekstami doczekacie się sytuacji, kiedy nikt nie udzieli Wam informacji "z pierwszej ręki", bo zaraz będą padać oskarżenia o "chwalenie się". Już większość radnych i urzędników przestała tu pisać, z obawy o jakieś teorie spiskowe.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 23:07)MacGyver napisał(a): Takimi tekstami doczekacie się sytuacji, kiedy nikt nie udzieli Wam informacji "z pierwszej ręki", bo zaraz będą padać oskarżenia o "chwalenie się". Już większość radnych i urzędników przestała tu pisać, z obawy o jakieś teorie spiskowe

Nie chodzi o to, pewnie każdego ciekawi, co nasi radni mają do zakomunikowania i jeśli nie bedzię to robione pod pretekstem lansowania się to ok, zresztą nikt chyba innych radnych nie krytykował wcześniej jak byli, przynajmniej tak bardzo jak tego jednegoWink

W związku z nowym regulaminem, mogę liczyc na umieszczenie treści antyhomofobicznychSmileWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 23:07)MacGyver napisał(a): Proszę o wskazanie tych wypowiedzi. Przeszły bokiem, bo być może nie zauważyłem, nie ma to nic wspólnego z mieczysławem.

Sam się wkopałeś - dostaniesz kiedyś wysypki jak przeczytasz mój post Big Grin

(2011-12-29, 23:07)MacGyver napisał(a): Co mu się należało? Kolejne wrzuty od [kogokolwiek] tylko dlatego, że podał suchą informację z pierwszej ręki? Tylko dlatego, że ma do tej informacji szybki dostęp? Bo nie zauważyłem, żeby się na tej informacji lansował. Jak się będzie lansował, to możecie po nim jechać, w granicach jakiejś tam kultury, oczywiście.

Znany jesteś na tym forum z niekonsekwencji, dlatego sam pewnie nie potrafisz zrozumieć na czym ona polega, a raczej zjawisko przeciwne - konsekwencja. Postaram Ci się wyjaśnić - skoro Zbigniew Urban chce być na tym forum osobą prywatną, a nie jednym z wielu swoich wcieleń:
- radny,
- naczelnik Wydziału Komunikacji,
- kandydat na posła,
- osoba prywatna,
- wyborca,
to niech pisze jako osoba prywatna, a nie wrzuca "sensacyjne niusy" jeszcze z niezakończonej rady. On uprawia tutaj kampanię i to często w sposób dość chamski, a np. Ty (wtedy jeszcze jako moderator) tego nie widzisz. Rozumiem, że władza uderzyła, a teraz nadszedł moment systematycznego odreagowywania. Rozumiem też, że wobec "radnego" czujesz respekt i on na tym forum funkcjonuje na zupełnie innych prawach, niż reszta użytkowników. Nie rozumiem tylko dlaczego?

(2011-12-29, 23:07)MacGyver napisał(a): Takimi tekstami doczekacie się sytuacji, kiedy nikt nie udzieli Wam informacji "z pierwszej ręki", bo zaraz będą padać oskarżenia o "chwalenie się". Już większość radnych i urzędników przestała tu pisać, z obawy o jakieś teorie spiskowe.

Uwierz mi, że wiele osób chciałoby, by Zbigniew Urban przestał tu pisać. By przestał obrażać ludzi, drwić, co najgorsze całkowicie bezkarnie i przy ogólnej akceptacji, tylko dlatego że jest radnym. Zrozum, że jako osoba publiczna, powinien świecić przykładem, a nie - co najczęściej ma miejsce - prowokować innych, rzucać jakieś insynuacje, obrażać, itd.

Co do teorii spiskowych - na tym forum to Z.U. jest nieprześcigniony.

Mi nie zależy na tym, by pisał tu radny z przypadku (tym bardziej używając takiego języka jak Z.U.), żaden to prestiż, tym bardziej że jego posty najczęściej nie wnoszą nic wartościowego, żadnej treści.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 23:07)MacGyver napisał(a): Już większość radnych i urzędników przestała tu pisać, z obawy o jakieś teorie spiskowe.

Puhleese.
Miłościwie nam panujący prezydent zniknął po tym, jak zaczęły się pojawiać konkretne pytania w sprawie bubla jakim okazała się karta miejska.
Kiedyś bywał tu Krzysztof Korda i jakoś nie widziałem, żeby ludzie po nim jeździli.

Wiem, że kiedyś wypowiadał się tu radny Misiewicz (ostatnio chyba znów zaczął zaglądać Cool ), niejaka Danuta Morzuch-Bielawska czy komendant Policji, ale za krótko tu jestem, żeby wiedzieć, co ich stąd wygnało.
No jest jeszcze Bartek, który trochę się stara, trochę próbuje się lansować, za co trochę mu się dostało - trochę słusznie, trochę niesłusznie.

O ZbigU nie wspominam, bo to jednak jest szczególny przypadek.

(2011-12-29, 20:39)MacGyver napisał(a): Ponieważ nadano mi uprawnienia administratora, to wkrótce pojawi się nowy regulamin.

Bójcie się chamy. Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-11-29, 23:22)Zbigniew Urban napisał(a):
(2011-11-29, 23:21)karo napisał(a): Po spotkani ze skejtamiTongue

Które zorganizował Misiewicz Tongue

(2011-12-29, 12:53)Zbigniew Urban napisał(a): Budżet uchwalony, będzie m.in. Skatepark Smile

Przepraszam, ale czy w powyższych wypowiedziach widać lansowanie się Urbana na cudzych osiągnięciach?...

(2011-12-29, 23:21)valaki napisał(a): [....]zresztą nikt chyba innych radnych nie krytykował wcześniej jak byli, przynajmniej tak bardzo jak tego jednegoWink

Oooo, i tu się mylisz, niestety. Forumowicze zjechali chyba każdego wypowiadającego się, od Pobłockiego, przez Bielawską, do Misiewicza. Choć w tym ostatnim przypadku mam pewne wątpliwości.
Aktualnie ten proceder postępuje i regularnie zj...y dostają ostatni aktywni radni: Urban i Kulas, cokolwiek by nie powiedzieli na temat miasta. W końcu i oni sobie stąd pójdą, Kulas już nawet mocno ograniczył wypowiedzi...
Na nic więc Wasze nadzieje i zapraszanie radnych do wypowiedzi, dopóki nie nastąpi zmiana podejścia. Można krytykować, oceniać i dyskutować, ale to co tu się wyprawia, to trochę "wieje sandałem". Nikt normalny nie zgodzi się na dyskusję na poziomie rynsztoka.

(2011-12-29, 23:21)valaki napisał(a): W związku z nowym regulaminem, mogę liczyc na umieszczenie treści antyhomofobicznychSmile

Się pomyśli. Jak jeszcze będę adminem Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Niestety, nie wiem jak było kiedyś i jak naszych radnych traktowano. Myślę, że każdy teraz 2 razy by się zastanowił zanim coś by napisał.

To pomyśl, bo będzieszWink
Jadą tak na Ciebie, bo Ci zazdroszcząWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 23:48)valaki napisał(a): Myślę, że każdy teraz 2 razy by się zastanowił zanim coś by napisał.

Wątpię. Tu nawet można za to poklask zdobyć.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 23:32)MacGyver napisał(a): Przepraszam, ale czy w powyższych wypowiedziach widać lansowanie się Urbana na cudzych osiągnięciach?...

A kto wspominał o "cudzych osiągnięciach"? Coś Ci się pomyliło jednak.
Mistrzem przypisywania cudzych zasług jest Kulas, Urban jest specem od taniej sensacji, drugiego dna i afer - nie czytasz uważnie forum.

Poza tym, skoro jest osobą prywatną, to dlaczego jako pierwszy (jeszcze mikrofonów nie wyłączono) pisze na forum "dobrą nowinę" o budżecie?
Nie bądź naiwny - aż tak brakuje Ci trzeźwej oceny rzeczywistości? Wink

(2011-12-29, 23:32)MacGyver napisał(a): Oooo, i tu się mylisz, niestety. Forumowicze zjechali chyba każdego wypowiadającego się, od Pobłockiego, przez Bielawską, do Misiewicza. Choć w tym ostatnim przypadku mam pewne wątpliwości.
Aktualnie ten proceder postępuje i regularnie zj...y dostają ostatni aktywni radni: Urban i Kulas, cokolwiek by nie powiedzieli na temat miasta.

Znów się wykazałeś ignorancją - jak już zabierasz głos, to postaraj się w zgodzie z faktami.
1. Nikt nie został tutaj zj...y - nie wiem dlaczego używasz takiego języka?
2. Radnemu Kulasowi się oberwało najbardziej w czasie kampanii swojego ojca oraz za interpelacje, które nieźle spowolniły cały Urząd Miejski na dwa miesiące!
3. Natomiast, co takiego na temat miasta napisał Zbigniew Urban? MacGyver - w poprzednim systemie zrobiłbyś furorę - mógłbyś pisać na NOWO historię Big Grin.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.