Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie za "krytykę"

Bo to tak samo się napędza, ktoś kogoś zjedzie to i inni muszą swoje pięć groszy wtrącić. Sam święty nie jestemWink

Odpowiedz }
Plusy od

Umówcie się za garażami i wyjaśnijcie to ręcznie. Bez nowego regulaminu będziemy co miesiąc wracali do tematu. Co do decyzji o ostrzeżeniu nie dyskutuję. Nie wiem, jakie były przesłanki, ale uzasadnienie jest chybione.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-29, 23:07)MacGyver napisał(a): Proszę o wskazanie tych wypowiedzi. Przeszły bokiem, bo być może nie zauważyłem, nie ma to nic wspólnego z mieczysławem.
Nie, nie wskażę tych postów, ponieważ mimo, że były zdecydowanie bardziej 'zaczepne' od postu mieczysława, to wciąż mieściły się w tych granicach, w których nie stawia się ostrzeżeń. I chyba nie tylko ja tak uważam, skoro nikt ich nie zgłosił. Swoją drogą, czy ten post, który teraz rozpętał burzę, został zgłoszony? A jeśli tak, to czy przez kogoś nie będącego Urbanem?

(2011-12-29, 23:07)MacGyver napisał(a): Co mu się należało? Kolejne wrzuty od [kogokolwiek] tylko dlatego, że podał suchą informację z pierwszej ręki? Tylko dlatego, że ma do tej informacji szybki dostęp? Bo nie zauważyłem, żeby się na tej informacji lansował. Jak się będzie lansował, to możecie po nim jechać, w granicach jakiejś tam kultury, oczywiście.
Otóż to, to że Ty nie zauważyłeś, nie znaczy, że tak nie jest. On to forum wykorzystuje niemalże wyłącznie do autopromocji i lansowania, ew.do zdobywania informacji. A czy użytkownicy, Tczewianie coś z tego mają? Czy w jakiś sposób współpracuje z ludźmi..?
Po co komu informacje z pierwszej ręki od kogoś, kto nie dość, że nie przestrzega zwykle zasad netykiety, to jeszcze nie ma właściwie nic do zaoferowania? Co za różnica, czy dowiemy się o tym co radni uchwalili w 5 minut po uchwaleniu, czy następnego dnia z tcz?

Powiedzmy sobie wprost- radny Urban jest tu do niczego nie przydatny, a nadskakiwanie mu i specjalne traktowanie tylko ze względu na funkcję, którą pełni, jest niesprawiedliwe i strasznie naiwne.
Żeby nie było- prywatnie mnie ten człowiek nie przeszkadza. Miewa fajne, błyskotliwe posty, można się pośmiać i porozmawiać. Ale nie, kiedy wszystko sprowadza się do kupienia sobie w ten sposób sympatii wyborców.
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Może i MacGyver zrobił źle, że dał ostrzeżenie, ale po co od razu taka jazda. Na pewno to zrozumiał. Forum to nie życie, naprawdę nie macie większych zmartwieńTongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 01:05)valaki napisał(a): Może i MacGyver zrobił źle, że dał ostrzeżenie, ale po co od razu taka jazda. Na pewno to zrozumiał. Forum to nie życie, naprawdę nie macie większych zmartwieńTongue

valaki - my to rozumiemy, ale MacGyver nie Big Grin - to nie jego pierwsze niesłusznie przyznane ostrzeżenie - chcesz, to Ci całą serię bzdurnych kar podeślę na PW - za każdym razem uzasadnienie takie, że o kant du*py rozbić - albo facet nie rozumie regulaminu, albo traktuje to forum zbyt serio Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 00:46)Przepiura napisał(a): On to forum wykorzystuje niemalże wyłącznie do autopromocji i lansowania, ew.do zdobywania informacji. A czy użytkownicy, Tczewianie coś z tego mają? Czy w jakiś sposób współpracuje z ludźmi..?

Oczy mi się szeroko otworzyły ze zdumienia...

Forum jest od tego, aby zdobywać i przekazywać informacje, to się nazywa wymiana doświadczeń.

Tczewianie (od niedawna co prawda) mają z tego tyle, że Urban pyta ludzi, co chcieli by zmienić w [układzie komunikacyjnym, parkingach, etc] i przekazuje świeże informacje na pewne, dostępne jemu tematy, którymi interesuje się społeczność forumowa. Jeśli to źle, to ja nie rozumiem, o co Wam chodzi...
Autopromocja i lansowanie mu przeszły, więc nie widzę problemu. Każdemu trzeba dać szansę, jeśli tylko wyrazi chęć zmiany na lepsze. Nie można każdemu przyklejać etykiety do końca życia.

(2011-12-30, 00:46)Przepiura napisał(a): Po co komu informacje z pierwszej ręki od kogoś, kto nie dość, że nie przestrzega zwykle zasad netykiety, to jeszcze nie ma właściwie nic do zaoferowania? Co za różnica, czy dowiemy się o tym co radni uchwalili w 5 minut po uchwaleniu, czy następnego dnia z tcz?

Czyżbym wyczuwał nutkę nienawiści? Lepsze "znienawidzone i tendencyjne" tcz.pl niż Urban? Wink
Idąc tym tokiem: co do zaoferowania ma tcz.pl?
Mnie nie interesuje KTO, mnie interesuje CO, a to oczekiwanie zostało spełnione: pojawiła się informacja o zatwierdzeniu w budżecie wydatków na budowę skateparku. Gdyby informacja pojawiła się na tcz.pl, pod nagłówkiem "Są pieniądze w budżecie na budowę skateparku" to pewnie pojawiłyby się komentarze, że tcz.pl się "lansuje"...

Przy okazji: na tcz.pl brak informacji na temat budżetu. Dziś jest piątek, a więc dopiero po Nowym Roku pojawić się może jakakolwiek informacja, bo redakcja nie pracuje w weekendy.

(2011-12-30, 00:46)Przepiura napisał(a): Powiedzmy sobie wprost- radny Urban jest tu do niczego nie przydatny, a nadskakiwanie mu i specjalne traktowanie tylko ze względu na funkcję, którą pełni, jest niesprawiedliwe i strasznie naiwne.
Żeby nie było- prywatnie mnie ten człowiek nie przeszkadza. Miewa fajne, błyskotliwe posty, można się pośmiać i porozmawiać. Ale nie, kiedy wszystko sprowadza się do kupienia sobie w ten sposób sympatii wyborców.

ZbigU niedawno dostał ode mnie ostrzeżenie, kamilus też, z tą różnicą, że tylko niektórzy czują się z tego powodu pokrzywdzeni, że aż trzeba pisać o tym kilka stron, najlepiej publicznie. Także o nadskakiwaniu nie ma mowy. Mój błąd w tym, że wstawiłem ten tekst o ostrzeżeniu, czego miałem nie robić, więc chyba do tego wrócę.

Z.U. choćby dlatego jest potrzebny, aby było weselej. A to, że czasem się błaźni? Jego sprawa, wyborcy ocenią.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 01:11)mieczyslaw napisał(a): valaki - my to rozumiemy, ale MacGyver nie Big Grin - to nie jego pierwsze niesłusznie przyznane ostrzeżenie - chcesz, to Ci całą serię bzdurnych kar podeślę na PW - za każdym razem uzasadnienie takie, że o kant du*py rozbić - albo facet nie rozumie regulaminu, albo traktuje to forum zbyt serio Wink

Na temat Twojego ostrzeżenia dyskusję zakończyłem. Moja decyzja jest nieodwołalna.

Dla niewtajemniczonych dodam, że ostrzeżenie było przyznane wyjątkowo ulgowo, 1pkt (10%) na tydzień. A afera... Jakbym zburzył WTC...

Odpowiedz }
Plusy od

Widocznie trzeba było sobie zasłużyćBig GrinWink A to było dużo więcej takich niesprawiedliwych Huh
Nie wtrącam się już w wasze sprawy a do MacGyvera nic nie mam, nie dał mi nigdy ostrzeżenia, bo może nie zasłużyłemWinkBig Grin
Niech się wykaże w nowej funkcji i dajcie mu, jak każdemu trochę czasuWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 01:31)valaki napisał(a): A to było dużo więcej takich niesprawiedliwych Huh

Była już o tym dyskusja, podobnie rozdmuchana jak teraz...

[EDIT]

W tym wątku na przykład.
http://forum.tcz.pl/showthread.php?tid=5140

Swoją drogą- ciekawostka: mieczysław broni moderatorów Wink

(2011-06-24, 03:09)mieczyslaw napisał(a):
(2011-06-23, 21:24)Zbigniew Urban napisał(a): To, co wyprawia administrator tego forum (MacGayver, aga_pit) jest skandaliczne. Proszę uzasadniać swoje decyzje.

mam nadzieję, że to puścicie Smile

Panie Urban, nie cały świat jest pogmatwany jak polityka - proszę nie węszyć teorii spiskowych w działalności tych osób.

Odpowiedz }
Plusy od

Z igły widły, nieciekawe to.

Odpowiedz }
Plusy od

MacGyver - ale żeś teraz bzdur nasadził! Jak rolnik kartofli na wiosnę Big Grin.

Cóż mogę dodać od siebie - nieodwołalnością Twoich decyzji się tak martwię, jak tym że zimą może spaść śnieg.

Najbardziej spodobał mi się fragment o tym, jak tłumaczysz postępowanie Z.U. na tym forum - już raz Ci pisałem - do analizy wierszy to Ty się nadajesz jak... Big Grin
Chłopie, kompromitujesz się, ale najważniejsze, że Tobie z tym dobrze.

p.s. Decydujesz o karach dla użytkowników, a tak wnikliwie czytasz ich posty, że nawet nie zauważyłeś tego, że sam napisałem ile % mi wlepiłeś tym razem. Właśnie tak się nadajesz na admina.
Jedynym powodem, dla którego zostałeś adminem jest to, że jesteś zbyt subiektywny by prowadzić to forum dobrze, a to się przełoży na protesty, niezadowolenie, dyskusje, a tym samym "klikalność" portalu. Ot co.

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 01:05)valaki napisał(a): Może i MacGyver zrobił źle, że dał ostrzeżenie, ale po co od razu taka jazda. Na pewno to zrozumiał. Forum to nie życie, naprawdę nie macie większych zmartwieńTongue

A mnie ciekawi, czym zajmuje się mieczysław, że ma nadmiar wolnego czasu i brak większych zmartwień?

Otwietam tcz.pl.
Wiadomości - mieczysław
wydarzenia - mieczysław
forum (wszystkie tematy) - mieczysław
niedługo otworzę lodówkę - mieczysław...
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Nałóg?Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Zmiana regulaminu wyklaruje to i owo ale nie rozwiąże wszystkich problemów. Zawsze pozostanie pole do interpretacji dla moderatorów i użytkowników.
Użytkownicy nadal będą raportować posty "on mnie obraża" i oburzać się, że dostali ostrzeżenie "za obrażanie".
Nowy regulamin wkrótce powstanie ale nie spodziewam się rewolucji w relacjach i reakcjach międzyludzkich Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 09:37)KeBi napisał(a): A mnie ciekawi, czym zajmuje się mieczysław, że ma nadmiar wolnego czasu i brak większych zmartwień?

Internetowa wersja tczewskiego poduszkowca - zajmij się swoim życiem Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.