Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie za "krytykę"

Kolejny durny temat do zamknięcia. Ziew :/
Ja za ost. nie płaczę - bardziej mnie mierzi cenzurowanie słów, bo... Kim Il mógł się poczuć urażony? xD
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 01:51)mieczyslaw napisał(a): p.s. Decydujesz o karach dla użytkowników, a tak wnikliwie czytasz ich posty, że nawet nie zauważyłeś tego, że sam napisałem ile % mi wlepiłeś tym razem.

Zauważyłem. Uzupełniłem o czas, żeby było śmieszniej, i podałem pełną, zsumowaną informację Smile

Oooj, motasz się, panie Smile

(2011-12-30, 01:51)mieczyslaw napisał(a): Chłopie, kompromitujesz się, ale najważniejsze, że Tobie z tym dobrze.

Wiem, wiem, masz nadzieję, że zadziała siła sugestii, ale potrzebujesz silniejszych argumentów ;P
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 14:17)kamilus napisał(a): Kolejny durny temat do zamknięcia. Ziew :/

Kamilus... Jak już Ty nie jesteś na tapecie to od razu musi być nudny temat? Starzejesz się chłopie i nic tego nie zmieni! Nadchodzi era nowych kamilusów i musisz się z tym pogodzić! Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Ah... Kiedy to było, gdy buntowaliśmy się przeciwko wszystkiemu i wszystkim? Jak płakaliśmy, że ktoś nas przyblokował na IRC, forum, DC, czy innym czacie... Ile wtedy mieliśmy lat? po 17? 18?

A do Ciebie mieczysławie... Moje życie ma się dobrze, na tyle dobrze, że nie muszę głośno płakać jak mały dzidziuś, że ktoś dał mi pstryczka w nos za niestosowne zachowanie. Takie sprawy dorośli ludzie załatwiają poza publicznym forum.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 15:31)KeBi napisał(a): Ah... Kiedy to było, gdy buntowaliśmy się przeciwko wszystkiemu i wszystkim? Jak płakaliśmy, że ktoś nas przyblokował na IRC, forum, DC, czy innym czacie... Ile wtedy mieliśmy lat? po 17? 18?
To Ty się buntowałeś Tongue ja Ci życie tylko na forum umilałem. To żółtą karteczką, to jakimś miłym wyzwiskiem Wink
A teraz człowiek tylko myśli jak tu zrobić by kufel z piwem dźwigać w sposób sportowy Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 15:31)KeBi napisał(a): A do Ciebie mieczysławie... Moje życie ma się dobrze, na tyle dobrze, że nie muszę głośno płakać jak mały dzidziuś, że ktoś dał mi pstryczka w nos za niestosowne zachowanie. Takie sprawy dorośli ludzie załatwiają poza publicznym forum.

To świetnie, że masz się dobrze, teraz przeczyta o tym pół Tczewa Smile.
Napisz mi na PW jakie sprawy załatwia się poza forum, bo nie bardzo rozumiem co masz na myśli, a nie będę się bawił w interpretację Twoich słów, chyba że MacGyver nam wyjaśni, niebawem dojdzie do takiej perfekcji, że zacznie rozdzielać ostrzeżenia jeszcze przed napisaniem posta, bo już będzie znał zamiary użytkownika (lepiej niż on sam) Big Grin.

Odpowiedz }
Plusy od

znów dojdzie do 25 stron o niczym i do niczego nie prowadzących. Nabijanie liczb przy "ilość postów"

Odpowiedz }
Plusy od

... a nie jest tak, że kilku kolegów od wielu lat zna się na tyle dobrze, że nie ma opcji, aby coś zmienić - bo i po co?
Cool

Minority Report się kłania i jakoś mnie to nie dziwi, wszak nie ma żadnego cenzusu (poza towarzyskim), aby zostać np. adminem na dowolnym forum.

Ciekawy schemat:
- admin daje ostrzeżenie za nic, tytułując to "za nawoływanie do kłótni"
- user zgłasza protest, po czym się dowiaduje, że decyzja jest nieodwołalna
- do dyskusji wtrącają się krewni-i-znajomi-królika, twierdząc, że zaraz wszyscy zaczną protestować, że dostali ostrzeżenie za nic
- pada filozoficzne stwierdzenie, że życie to nie całe forum
- sprawa się rozchodzi po kościach, bo porządek musi być i nie ma sensu robić scen o taką głupotę.

Status sprawy - admin jest adminem, user ma ostrzeżenie. Życie toczy się dalej, wszak nie jest nim forum...

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 22:13)mieczyslaw napisał(a): Napisz mi na PW jakie sprawy załatwia się poza forum, bo nie bardzo rozumiem co masz na myśli, a nie będę się bawił w interpretację Twoich słów, chyba że MacGyver nam wyjaśni, niebawem dojdzie do takiej perfekcji, że zacznie rozdzielać ostrzeżenia jeszcze przed napisaniem posta, bo już będzie znał zamiary użytkownika (lepiej niż on sam) Big Grin.

[Obrazek: weronka_regulamin.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

MacGyver (zacytuję Ci jednego z użytkowników tego forum, który nigdy nie otrzymał za używanie tego sformułowania, którego za chwilę użyję, ostrzeżenia - czyli nie złamał regulaminu):

"spłyń" Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

... prowokujesz do kłótni. Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Dlaczego tak uważasz? Wyrażam tylko swoje zdanie, a skoro regulamin jest jeden na tym forum i obowiązuje wszystkich, to w jaki niby sposób miałbym to robić?

W zasadzie to administrator z przypadku prowokuje jakąś siostrą - tylko czyją? ;P

Odpowiedz }
Plusy od

... toć żartowałem. Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 23:05)FotoSesje napisał(a): ... a nie jest tak, że kilku kolegów od wielu lat zna się na tyle dobrze, że nie ma opcji, aby coś zmienić - bo i po co?
Cool

Minority Report się kłania i jakoś mnie to nie dziwi, wszak nie ma żadnego cenzusu (poza towarzyskim), aby zostać np. adminem na dowolnym forum.

Ciekawy schemat:
- admin daje ostrzeżenie za nic, tytułując to "za nawoływanie do kłótni"
- user zgłasza protest, po czym się dowiaduje, że decyzja jest nieodwołalna
- do dyskusji wtrącają się krewni-i-znajomi-królika, twierdząc, że zaraz wszyscy zaczną protestować, że dostali ostrzeżenie za nic
- pada filozoficzne stwierdzenie, że życie to nie całe forum
- sprawa się rozchodzi po kościach, bo porządek musi być i nie ma sensu robić scen o taką głupotę.

Status sprawy - admin jest adminem, user ma ostrzeżenie. Życie toczy się dalej, wszak nie jest nim forum...

spłyń.

Odpowiedz }
Plusy od

FotoSesje: chciałbym Ci wyjaśnić, iż obecni użytkownicy/admini/moderatorzy to tak naprawdę praktycznie obce osoby. Jakieś trzy lata temu można byłoby mówić o znajomościach/prywacie czy innych tego typu głupotach, ale dzisiaj...uwierz mi - 80% (aktywnych) użytkowników jest mi obcych, a jestem praktycznie od początku tego forum. Także jeśli nie wiesz to proszę...nie pisz głupot. I...nie nakręcaj się tak bo obrałeś zły kierunek.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-31, 00:15)mieczyslaw napisał(a): Dlaczego tak uważasz? Wyrażam tylko swoje zdanie, a skoro regulamin jest jeden na tym forum i obowiązuje wszystkich, to w jaki niby sposób miałbym to robić?

W zasadzie to administrator z przypadku prowokuje jakąś siostrą - tylko czyją? ;P

[Obrazek: weronka_krytyka.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.