Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrzeżenie za "krytykę"

(2011-12-31, 01:28)kamilus napisał(a): (...)
spłyń.

LOL

Lukee - nie jest tak, że Marti, MycGyver, Kamilus i kilka innych osób znają się od X lat?

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 22:13)mieczyslaw napisał(a): Napisz mi na PW jakie sprawy załatwia się poza forum,

Sam sobie przytoczyłeś jeden z możliwych sposobów komunikacji "poza forum publicznym". I na tym skończę z Tobą bezsensowną dyskusję, w której zapewne za chwilę postawisz swoją kropkę, bo Twoja jest tylko racja, i nawet jak moja jest mojsza, to Twoja jest bardziej Twojsza niż mojsza.....

Do FotoSesje:
Forum istnieje od około 10 lat. Kilka osób (jak lukee wspomniał) miało okazję poznać się już kilka lat temu, ale zwróć uwagę na ilość wypowiedzi tych osób. Ze starej ekpiy tylko garstka osób tu jeszcze zagląda (między innymi ja - i nie mam rangi ani moderatora ani administratora). Dlatego we wcześniejszej wypowiedzi się śmiałem, że czasy Kamilusa już minęły, bo kiedyś to właśnie on był tym "nabijaczem postów" hehehe

Wracając do meritum tematu. Dajcie jeszcze mieciowi postawić jego kropkę (niech się przez chwilę poczuje wyjątkowy) i temat można zamknąć Smile
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-31, 12:46)KeBi napisał(a): Sam sobie przytoczyłeś jeden z możliwych sposobów komunikacji "poza forum publicznym". I na tym skończę z Tobą bezsensowną dyskusję, w której zapewne za chwilę postawisz swoją kropkę, bo Twoja jest tylko racja, i nawet jak moja jest mojsza, to Twoja jest bardziej Twojsza niż mojsza.....

Do FotoSesje:
Forum istnieje od około 10 lat. Kilka osób (jak lukee wspomniał) miało okazję poznać się już kilka lat temu, ale zwróć uwagę na ilość wypowiedzi tych osób. Ze starej ekpiy tylko garstka osób tu jeszcze zagląda (między innymi ja - i nie mam rangi ani moderatora ani administratora). Dlatego we wcześniejszej wypowiedzi się śmiałem, że czasy Kamilusa już minęły, bo kiedyś to właśnie on był tym "nabijaczem postów" hehehe

Wracając do meritum tematu. Dajcie jeszcze mieciowi postawić jego kropkę (niech się przez chwilę poczuje wyjątkowy) i temat można zamknąć Smile

Daruj sobie wycieczki osobiste, złośliwości, itp. Nie ja jestem przedmiotem dyskusji w tym wątku, a MacGyver - do niedawna kiepski moderator, a obecnie beznadziejny administrator tego forum - i czy Ci się to podoba czy nie, podobne zdanie ma kilka osób piszących jeszcze tutaj.
Ni porównuj mnie do kamilusa, lub jakiś dinozaurów sprzed 10-ciu lat - to, że obecnie ktoś nie pisze, nie oznacza że nikt już nie ma prawa tego robić.

Wątek jest o niczym, bo takie osoby jak Ty chociażby, zamiast napisać coś sensownego, zabraliście się za osobiste wycieczki pod moim adresem, ale to tylko świadczy o Was samych i o Waszym braku argumentów. Możesz sobie myśleć co chcesz, choć raczej powielasz stereotypy, niż przejawiasz skłonność do własnej refleksji.

Rozmawiać poza forum można z człowiekiem, który traktuje innych normalnie, a nie z idiotą, który wie lepiej i traktuje cię z góry - jak poszukasz i na ten temat znajdziesz coś na tym forum, przynajmniej wtedy nie pisałbyś takich bzdurnych postów nie na temat.

Tymczasem życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku, szczególnie własnych refleksji, a nie powielania schematów myślowych i wbrew temu co możesz pomyśleć, nie jest to złośliwe - ale każdy ocenia swoją miarą, prawda?
Uważaj na petardy, może jeszcze coś nam napiszesz mądrego Smile.

Odpowiedz }
Plusy od

Uwielbiam "wycieczki osobiste" Big Grin
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: weronka_trolle.jpg]
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

MacGyver dajesz argument mieczyslawowi, ze na lidera sie nie nadajesz...

Reagujesz jak ktos 'prowokuje do klotni' a na nazwanie ciebie idiota fajka mieknie i nie ma stanowczej reakcji tylko ciotowaty obrazek.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-01, 22:40)rysiek napisał(a): MacGyver dajesz argument mieczyslawowi, ze na lidera sie nie nadajesz...

Nie jestem i nigdy nie byłem liderem tego forum.
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Szukacie dziur w całym, lepiej most załatać na Wiśle bo psy wpadają, dobrze jeszcze że nie właściciele psów, za mało pracy macie że o takie bzdury pyskówkę urządzacie, swoją drogą zawsze były problemy tego typu (user vs admin) i to nie tylko na tym forum Tongue
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.