Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emotikony

Wszyscy na pewno zauważyli, że w wielu postach pojawiają się emoty przekopiowane z forum Dawnego Tczewa. Faktycznie, są fajniejsze Big Grin Może by tak zaoszczędzić czas użytkownikom i po prostu dodać do tutejszego pakietu również tamten (albo chociaż jego część)? O ile istniej taka możliwość. Taki pogwiazdkowy prezent dla użytkowników [Obrazek: hyhy2.gif]
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Fajnie by było, nasze są mało atrakcyjne [Obrazek: good2.gif]
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Zdecydowanie jestem zaSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Najlepszy Admin Świata z Forum Dawny Tczew pomyślał nawet o Przepiurze [Obrazek: zomby.gif]
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 13:02)aga_piet napisał(a): [Obrazek: zomby.gif]
Tego nie widziałam, słodkieeee ^^^

A wogóle, kto na tym tu forum może dokonać czegoś takiego jak dodanie nowych emotów? Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Pewnie nasi nowi admini, nie wiem jednak, czy mają ambicje zostać Najlepszymi Adminami Świata Wink
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

I co jeszcze wymyślicie ? :pala:

Emotki musiałyby się znajdować na serwerze, bo tak zapożyczać to nie bardzo. Tamtejszy admin może się obrazić, a druga sprawa, że w razie awarii nie_naszego_serwera nowe emotki będą niewidoczne.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

No, i już nie działa Tongue
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Lukee ale tamten Najlepszy Admin Świata też skądś wziął ten pakiet emotek, pewnie są jakieś dodatki do zaciągnięcia skądśtam. Przecież nikt nie zachęca do "pożyczania" [Obrazek: nonono.gif]
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Emotki muszą być wrzucone na serwer na którym znajduje się forum, a tam już dostępu nie mam Wink
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

No weeeeź lukee, zachachmęć jakoś ♥ Big Grin
A użytkownicy DT mogliby np. się dowiedzieć skąd taki pakiet ściągnąć ♥ i spytać tamtejszego szefa, czy się nie obrazi Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Ale póki "starzy" admini tutaj nie zawitają to ciężko mi cokolwiek zrobić Wink Aczkolwiek źródło tamtych emotek możecie załatwić Wink
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Ale jak zawitają, to się postarasz ich przekonać, tak? Dzię-ku-je-my Big Grin
[Obrazek: kiss.gif]

Odpowiedz }
Plusy od

(2011-12-30, 13:30)lukee napisał(a): Aczkolwiek źródło tamtych emotek możecie załatwić Wink

A Ty nie możesz? [Obrazek: acute.gif] [Obrazek: twiddle.gif]

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.