Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co masz dzisiaj na obiad?

W związku z kończącymi mi się pomysłami na przepisy kulinarne chciałam zapytać was co robicie dzisiaj na obiad?Big Grin

Nie wiem co mam dzisiaj ugotować i potrzebuję inspiracji, może jakieś udane przepisy może ktoś polecić...?Blush

Odpowiedz }
Plusy od

zapiekanka z biedronki,na to parowki troche cebuli.powaznie,wszyscy byli zachwyceni!a tak powazniej to zalezy jakie dania lubisz-czy cos gotowego z paczki plus "zbajerowanie" we wlasnym zakresie czy cos od podstaw wlasnorecznie upichconego

Odpowiedz }
Plusy od

Mnie dziś żona uradziła gotowana roladą z cycka z cukinią i mozzarellą.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja polecam kurczaki gotowe, paczkowane z Biedry za około 9 ziko. Np. 4 kawałki udka, nuggetsy, piersi, skrzydełka. Wystarczy na patelnie wrzucić, 8 min i żarło pierwsza klasa Big Grin
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

Devolaye (domowe!) + pieczone ziemniaczki z ogórkami w sosie tzatziki.. Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Zwykłego kotleta z piersi dzisiaj mam ;D

Odpowiedz }
Plusy od

A ja filet z mintaja + ziemniaki + surówka z pora. Nic niezwykłegoBig Grin

Odpowiedz }
Plusy od

U mnie resztki z wczorajszego obiaduSad Minus ziemniaki, bo rozpoczynam lekką dietę, chcę poważnie ograniczyć węglowodany i ..słodyczeSad

Odnośnie ww propozycji wprosiłabym się do valakiegoSmile

Dedereporter - co to jest "rolada z cycka"Huh

Odpowiedz }
Plusy od

Mam klopsy z indyka w sosie pomidorowym. Dla chętnych z puree, dla dietujących - bez.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Ale czy puree jest z dżemem?Big Grin Bo bym się skusiła chyba..

Odpowiedz }
Plusy od

@karo podsmażona cukinia do tego mozzarella zawinięta w obwisły kurzy cyc Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Lazania z Biedry.
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Co ja na to poradzę, jak w każdy poniedziałek mam Lazanię z Biedry i za każdym razem mam ochotę pisać o jej cudowności? A tu jeszcze taki temat... Big Grin
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie przypuszczałabym,że biedronka ma tak dobry asortyment jesli chodzi o obiady.. będę zatem próbować po kolei, coś szybkiego i smacznego, nie mam czasu siedziec w kuchni godzinami BlushFajne te wasze co niektóre potrawy,spróbuję tej Lazanii skoro Piura mówisz,że taka dobraSmile
ZIBIERN-jaka to zapiekanka?
ma7ias- to wszystko o czym pisałeś jest w jednym opakowaniu?
a cycek z cukinią najbardziej narobił mi smaku, tylko czy dostanę cukinię jeszcze?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.