Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek do dyskusji o usuwaniu profili

Zgłaszam się do kasacji.

Z góry dzięki Shy
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Widzę, że ostatnio usuwanie profili jest coraz bardziej trendi.

(nie zgłaszam się do kasacji, tylko troluję)
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Historia kołem się toczy :-) Kiedyś wydorośleją :-)
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Usuwanie profilu to jakiś rodzaj minifestacji teraz jest? Czy może jakaś nowa gra? Trochę już wiekowa jestem więc mogę nie nadanżać za nowinkami....
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Wystarczy usunąć forum.tcz.pl z ulubionych/zakładek, wylogować się i tyle. Niektórzy lubią jak jest o nich głośno, nawet po śmierci Wink
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

Nie no, bo to przecież _ICH_PRAWO_!!!!!!1111oneoneone
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Wydaje mi się, że ten wątek miał służyć do "usuwania profili" - chętni mieli tu napisać cokolwiek, a admin miał ich usuwać.
Dajcie na luz chociaż nieobecnym, to przecież takie nienormalne by nie dopisać czegoś złośliwie, prawda? Niech każdy decyduje za siebie: lubisz placki - jedz placki, a innym pozwól jeść coś innego Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Nie lubisz forum - nie pisz na forum Tongue
Prośby o zlikwidowanie konta a potem zakładanie nowego to zwykła dziecinada.
Pominę przypadki z tego wątku, kiedy o usuwanie profilu prosiły osoby mające ich kilka Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Proponuję nieco skomplikować procedurę.
1. Na życzenie maksymalnie blokować konto.
2. Kasacja możliwa po okresie 30 dni (w tym czasie możliwa rezygnacja).
3. Kasacja tylko na pisemne życzenie użytkownika złożone listem poleconym z kserokopią dokumentów.

Należy pamiętać, że ktoś może przypadkiem pozostać gdzieś zalogowanym i ktoś złośliwie może za niego złożyć prośbę. Bez ogarniętego administratora (od strony technicznej) później ciężko to będzie cofnąć.
W przypadku gdy ktoś złoży "za kogoś" prośbę będzie łatwo dać namiary na winowajcę i pociągnąć do odpowiedzialności cywilnej albo nawet i karnej.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-18, 16:55)aga_piet napisał(a): Nie lubisz forum - nie pisz na forum Tongue
Prośby o zlikwidowanie konta a potem zakładanie nowego to zwykła dziecinada.
Pominę przypadki z tego wątku, kiedy o usuwanie profilu prosiły osoby mające ich kilka Wink

Dziecinadą również jest:
- samo posiadanie kilku kont,
- komentowanie i ocenianie czyichś, jakby nie patrzeć, suwerennych decyzji (a może działają pod wpływem nacisków?Big Grin ).

W zasadzie jak ktoś chce, niech nadal dyskutuje o tym, mi to rybka, ale jak powstał już wątek, który ma służyć tylko i wyłącznie usuwaniu profilu użytkownika to dlaczego tam się zaraz pojawiają komentarze? Tutaj jest na to miejsce, ktoś pomyślał i założył nowy wątek Wink - dzięki ktosiu.

Aga, Twój post zacytowałem, aby przerzucić tamtą dyskusję (bo nie mogę powiedzieć, że się z Tobą nie zgadzam), jakby nie patrzeć, z nieodpowiedniego miejsca w nieco lepsze Wink.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-18, 17:57)mieczyslaw napisał(a): Dziecinadą również jest:
(...)
- komentowanie i ocenianie czyichś, jakby nie patrzeć, suwerennych decyzji

A sam co chwila to robisz na każdym kroku...
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-18, 18:33)KeBi napisał(a): A sam co chwila to robisz na każdym kroku...

Jesteś jakimś moim skrytym wielbicielem, że śledzisz moje kroki? Big Grin
Proszę Cię po raz kolejny, daruj sobie "wycieczki" pod moim adresem, a jeśli coś Cię naprawdę boli, napisz mi na PW, jak na dorosłego faceta przystało.
Nie masz nic do napisania w temacie, ale się udzielasz - no człowieku! Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-18, 10:28)szalony patison napisał(a): Usuwanie profilu to jakiś rodzaj minifestacji teraz jest? Czy może jakaś nowa gra? Trochę już wiekowa jestem więc mogę nie nadanżać za nowinkami....

No. To takie medialne samobójstwo. Taki strzał w policzek.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-18, 19:08)leoncjo napisał(a):
(2012-01-18, 10:28)szalony patison napisał(a): Usuwanie profilu to jakiś rodzaj minifestacji teraz jest? Czy może jakaś nowa gra? Trochę już wiekowa jestem więc mogę nie nadanżać za nowinkami....

No. To takie medialne samobójstwo. Taki strzał w policzek.

To może nazwiemy wątek z prośbami o usunięcie "sala samobójców"? Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Czasami powodem do usunięcia może być prześladowanie przez innego forumowicza.
Jednak fajnie gdyby wprowadzić system zabezpieczający przed przypadkowym/niechcianym/pod wpływem chwili usunięciem.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.