Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wątek do dyskusji o usuwaniu profili

Nie zesrajcie się z emocji. Plus dla Kamila za mądre rozwiązanie. Likwiduję teraz większość kont na różnych portalach/forach (a jest tego duuuużo). I nie jest to żadne medialne samobójstwo jak powyższy troll raczył stwierdzić, tylko "pomagam" sobie w ten sposób zerwać z przykrym nałogiem, jakim jest wielogodzinne siedzenie w necie. Nie, nie mam na tyle silnej woli, żeby się potem nie zalogować i nie tracić czasu na głupoty. Mam teraz sesję, a że moje studia są bezpośrednio związane z siedzeniem przed monitorem, to nie chcę tego spieprzyć przez głupie fora itp. Lubię to miejsce, lubię większość użytkowników, lubię sobie pogadać. I może wrócę, jeśli sama nauczę się umiaru, bo obecnie zbyt wiele czasu przepierdzielam w necie.
I prosiłabym o łaskawe nie komentowanie i nie ocenianie mojej decyzji, bo to nie wasz pieprzony problem, kiedy sobie na durnym forum zakładam konto, a kiedy go nie chcę.
Duchy: wywoływanie, usuwanie, instalacja, przegląd, serwis.

Odpowiedz }
Plusy od

Uderz w stół a nożyce się odezwą...
a określenie medialne samobójstwo jest akurat dość trafne
i osobiście nie czuję w nim jakiegoś szczególnego napiętnowania osób, które wnioskują o usunięcie profilu,
takie prawo i o decyzjach i ich powodach się nie dyskutuje. Można jedynie żałować, że ktoś taką decyzję podjął, bo znika z forum
lub też się z tego cieszyć...

Odpowiedz }
Plusy od

Aktywnych użytkowników forum szkoda, bo oni napędzają całe forum. Są osoby, które tworzą nowe konta tylko, aby zrobić reklamę, odezwać się w jednym wątku, lub "nie wiadomo po co".
Niedługo mieczyslaw będzie musiał sam ze sobą pisać Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Może lepszym rozwiązaniem byłby BAN?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-18, 19:32)Przepiura napisał(a): Mam teraz sesję, a że moje studia są bezpośrednio związane z siedzeniem przed monitorem, to nie chcę tego spieprzyć przez głupie fora itp. Lubię to miejsce, lubię większość użytkowników, lubię sobie pogadać. I może wrócę, jeśli sama nauczę się umiaru, bo obecnie zbyt wiele czasu przepierdzielam w necie.
Poproś o bana na przykład na pół roku. Dzięki temu Twój login nie przepadnie i jak się uporasz z nałogiem będziesz mogła pod tą samą postacią występować :-)
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Co za walka za Tobą Przepiura Wink

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-18, 20:21)MTTczew napisał(a): Co za walka za Tobą Przepiura Wink

bo jak jest za kim to czemu nie Wink

P.S. powodzenia na sesji

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-18, 19:19)kamilus napisał(a): Jednak fajnie gdyby wprowadzić system zabezpieczający przed przypadkowym/niechcianym/pod wpływem chwili usunięciem.

Normalnie piszesz jak człowiek, taki z lekka socjalny Wink

(2012-01-18, 20:15)MTTczew napisał(a): Niedługo mieczyslaw będzie musiał sam ze sobą pisać Wink

Pomyliłeś użytkowników, już tu jest jeden taki, co to gada sam ze sobą na forum Wink

(2012-01-18, 20:20)KeBi napisał(a): Poproś o bana na przykład na pół roku. Dzięki temu Twój login nie przepadnie i jak się uporasz z nałogiem będziesz mogła pod tą samą postacią występować :-)

Jak chcesz to potrafisz - dajcie Przepiórce BANA Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Mieczyslaw nie pomyliłem, jesteś póki co jedną z niewielu osób, która ma swój udział w każdym wątku. Smile pozytywnie, w końcu po to jest forum.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.