Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkoły sztuk walki

Czy w Tczewie funkcjonują jakieś szkoły sztuk walki? Moja pociecha chciała by pójść, ale niestety nie mogę nic znaleźć. Może macie jakieś namiary na dobrą szkołę w Tczewie.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie wiem czy można nazwać to szkołą, ale w nowym przedszkolu "Pan Słonik" jest twórcze centrum rozwoju Creatus. Mój starszy syn chodzi tam na karate. Nie wiem ile lat ma Twoje dziecko, ale Pawłowi zajęcia się podobają. Najstarsze dziecko ma chyba 8 lat.
"Świadomość tego, że robisz coś złego, tylko pozornie umniejsza płynącą z tego przyjemność".

Odpowiedz }
Plusy od

Moja córa ma 11 lat. Jak nie będzie nic innego to się zorientuję tam. Dzięki.

Odpowiedz }
Plusy od

Lucki - w SP2 są zajęcia dla dzieciaków - z tego co pamiętam to siostrzeniec chodził na karate we wtorki i czwartki po południu... Grupy była bardzo zróżnicowana zarówno pod względem wiekowym jak i stopniem zaawansowania...
Ostatnio na wyświetlaczu na manchatanie mignęły mi reklamy zajęć dzieciaków w kimonach - ale nie zwróciłam uwagi na szczegóły (chodziło o zajęcia w Kolniku ?)...

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki Sajgonka. Pomału jest z czego wybierać. Tylko szkoda, że karate zdominowało rynek. Kiedyś było jeszcze kung fu. No cóż poczekamy zobaczymy. Małej najbardziej pasuje aikido, ale tego to chyba nie ma co szukać w Tczewie.

Odpowiedz }
Plusy od

Aikido w Tczewie działa bardzo prężnie: http://www.aikido.tczew.pl/

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-25, 20:28)monix napisał(a): Aikido w Tczewie działa bardzo prężnie: http://www.aikido.tczew.pl/

Dzięki serdeczne. Szczerze powiem, że nie wiedziałem i w necie też nie mogłem znaleźć pewnie przez ACTA Smile. Jutro dzwonię i pewnie zapiszę córę.

Odpowiedz }
Plusy od

Monix - co do Aikido nie miałam pewności - daaawno to było jak się interesowałam Smile

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-01-25, 22:05)lucki31 napisał(a): Dzięki serdeczne. Szczerze powiem, że nie wiedziałem i w necie też nie mogłem znaleźć pewnie przez ACTA Smile. Jutro dzwonię i pewnie zapiszę córę.

Nie musisz dzwonić. Idźcie po prostu na piątkowy trening i tam pogadajcie z senseiem.

Ferie z aikido są darmowe: http://www.tcz.pl/index.php?p=1,1,0,spor...e-z-aikido

Odpowiedz }
Plusy od

Już dzwoniłem i w ferie mają grupy od 13 lat, a dzieciaki mają przerwę. Także po feriach małą zapiszę. Dzięki za tak szybką odpowiedz.

Odpowiedz }
Plusy od

mój kuzyn chodził na aikido i szczerze zrezygnował po 2 miesiącach dzieciaczek 10 lat się nudził trochę bo nie kumał do końca a trener nie mógł go nauczyć może to osobny przypadek....
potem poszli na karate bo chciał koniecznie i teraz już rok będzie i mu się podoba. Fajne treningi, wyjazdy na obóz zawody, nawet organizują duże turnieje u nas w Tczewie. Dosyć wysoki poziom mają tak mi się wydaje. Ale to moja opinia.

POLECAM!!!

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-02-13, 23:11)mati2512 napisał(a): mój kuzyn chodził na aikido i szczerze zrezygnował po 2 miesiącach dzieciaczek 10 lat się nudził trochę bo nie kumał do końca a trener nie mógł go nauczyć może to osobny przypadek.

Nauczyć czego? Kumania? Chłopak po prostu nie złapał tego i tyle. Super, że nie tracił czasu i znalazł w lot coś co mu podeszło. Tak jest z dziećmi i wielka sztuka polega właśnie na tym, by wyłapać tych którym na prawdę zależy na trenowaniu dla czerpania z tego radości, a nie "bo tata każe". Tutaj sądzę należy podziękować właśnie Sensei Tomkowi za to, że wyłapał ten brak checi i nie czarował chłopaka by został przy Aikido.

Co do samej sekcji, to szczerze polecam. Sensei, to urodzony pedagog sportowy który lata temu zaczynał przygodę z aikido jako nowicjusz właśnie w tej sekcji, a którą teraz sam prowadzi jako Mistrz.
"Nie boję się przyjaciół - oni mogą mnie tylko zdradzić. Nie boję się wrogów - oni mogą mnie tylko zabić. Boję się ludzi obojętnych - oni nie zdradzają ani nie zabijają, ale to za ich milczącą zgodą dzieje się zdrada i zabijanie."

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-02-13, 23:11)mati2512 napisał(a): mój kuzyn chodził na aikido i szczerze zrezygnował po 2 miesiącach dzieciaczek 10 lat się nudził trochę bo nie kumał do końca

A ja polecam używanie przecinków. Z tego co piszesz można zrozumieć, że się 10lat nudził.
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
Stanisław Lem

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.