Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie na kurs prawa jazdy??

Właśnie wybieram się na taki kurs tylko nie wiem którą szkołę jazdy wybrać. Zastanawiam się nad Lechem i Amatorem. Może ktoś miał z nimi styczność a może któs poleciłby inną szkołę do nauki jazdy??
Z góry dziękuje Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Jesli masz mozliwosc to uciekaj do PZMOTu,odbylem szkolenia w trzech szkolach w okolicy pod ich banderą i o kazdej szkole moge powiedziec to smao...pelna obsluga klienta,profesjonalne podejscie i ugodowe czesto rozwiazania.Fakt ze szkoly te sa jednymi z nadrozszych ale posiadajac kategorie A,B,C,E tylko na C zdalem za drugim podejsciem z powodu glupiego bledu <obecnie robie D > :-)

Odpowiedz }
Plusy od

Ja polecam szkołe jazdy TARA ...

nigdy nie miałem nic wspólnego z samochodami poszedłem do TARY i zdałem za II-gim razem...
to świadczy o jakości kształcenia.

Po za tym świetni instruktorzy (wyrozumiali ale wymagający) co przekłada się na zdwalanośc "adeptów" tej szkoły jazdy .

Odpowiedz }
Plusy od

Popieram taki-jeden taka sama sytuacja była u mnie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam Amatora Wink właśnie jestem w trakcie trwania kursu (tzn. w piątek idę się zgłosić, żeby mi ustalili egzamin).
Jakby co to 1 marca jest spotkanie oganizacyjne o 17, a 5 marca rusza kurs Wink
Nie mam pojęcia jak jest w innych szkołach jazdy w Tczewie Wink Wiem tylko, że sporo osób chwali sobie Tarę Wink
Tam gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia.

Odpowiedz }
Plusy od

A gdzie ten PZMOT ma swoją siedzibę waldus??

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:A gdzie ten PZMOT ma swoją siedzibę waldus??
zaglebilem sie w adresy i zaskocozny jestem ze najblizszy oddzial w Gdansku Undecided,zdziwiony bo u mnie w miasteczku mniejszym niz Tczew maja oddzial ale trudno ja sobie zachwalam
http://www.pzm.pl/nauka_jazdy.asp?ID=nj_gdansk.html
chociaz jesli Ci na czasie zalezy to faktycznie wez cos blizej z dobra opinia :-)
i cos znanego jak np LOK.Rowniez maja wiele oddzialow i nie leca na ilosc ale na jakosc z opinii kilku znajomych mi osob
Przy wyborze szkoly kieruj sie glownie statystykami zdawalnosci i opiniami o instruktorach :-)

Odpowiedz }
Plusy od

Decyzja chyba już podjęta ale czekam jeszcze na jakieś opinie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Dzis bylem na jazdach na D i sie dowiadywalem odnosnie PZMOTu to sprawa jest taka ze raz w miesiacu przy egzaminach grupowych ludzi z ich osrodka jest duza szansa na tzw uklad.PZMOT ma po prostu swoich egzmainatorow ktorzy czesto egzaminuja ludzi ze swoich szkol.Potwierdze to swoja osoba gdzie mialem na C+E egzamin jak sie okazalo z prezesem PZMOT Bydgoszcz wiec to kolejny plus na ta skzole.Nigdy nie ma 100% pewnosci zdania ale takie dzialania zmieniaja postac rzeczy... :-)

Odpowiedz }
Plusy od

No właśnie. A może ktoś zna instruktora który umie uczyć jazdy samochodem Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Ja również polecam firmę "Kolega" fachowa obsługa. P. Bogdan to swietny instruktor Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

ja stawiam na "AS'a" zdalem za 2 razem, moja siostra za pierwszym...wlasiciwie co sie dowiedzialem od znajomych z kursu, wiekszosc zdala za 2 razem Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ja polecam AMATOR'a. Zdałem za pierwszym tak samo jak moja mama Wink

Odpowiedz }
Plusy od

słuchajcie nikt nie jest obiektywny ...każdy zachwala swoją szkołę jazdy ...

Odpowiedz }
Plusy od

taki-jeden napisał(a):słuchajcie nikt nie jest obiektywny ...każdy zachwala swoją szkołę jazdy ...
Nikt nie powiedział, że mamy być obiektywni....mieliśmy tylko polecić szkołę jazdy.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.