Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie na kurs prawa jazdy??

Ja wybrałem Novą.. nie wiem czy dobrze.. bo dopiero jutro mam pierwsze spotkanie Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

jesli potrafisz jezdzić to zdasz...
jesli nie to nawet gdyby wszyscy mówili ze zdali za pierwszym razem
w tej i w tej szkole to, to i tak nic nieda

jezdzić trzeba poprostu umiec :}

Odpowiedz }
Plusy od

hehe pierwszy raz za kółkiem nie usiąde, no ale rajdowcem nie jestem :wink: wydaje mi się że tu dużo zależy jednak od instruktora:
taki-jeden napisał(a):nigdy nie miałem nic wspólnego z samochodami poszedłem do TARY i zdałem za II-gim razem...
to świadczy o jakości kształcenia.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja wybrałam OSK "Amator" i od 5.03. rozpoczynam jazdę. Wykłady z teorii oceniam b.pozytywnie- o części praktycznej wypowiem się- jak już jej doświadcze.. :wink:

Odpowiedz }
Plusy od

incognito21 napisał(a):Ja wybrałam OSK "Amator" i od 5.03. rozpoczynam jazdę. Wykłady z teorii oceniam b.pozytywnie- o części praktycznej wypowiem się- jak już jej doświadcze.. :wink:
A z kim jazdy?

Odpowiedz }
Plusy od

krzyziu napisał(a):
incognito21 napisał(a):Ja wybrałam OSK "Amator" i od 5.03. rozpoczynam jazdę. Wykłady z teorii oceniam b.pozytywnie- o części praktycznej wypowiem się- jak już jej doświadcze.. :wink:
A z kim jazdy?

Z Tomaszem Rudowskim (z rozmów telefonicznych wnioskuje,że młody z niego instruktor :wink: )

Odpowiedz }
Plusy od

To wydaje mi się, że jakiś nowy ten Rudowski, ale głowy nie dam...
taki-jeden napisał(a):nigdy nie miałem nic wspólnego z samochodami poszedłem do TARY i zdałem za II-gim razem...
a ja znam ludzi, którzy zdali za pierwszym razem w Amatorze, wcześniej nie mając kontaktu z samochodem Wink ale znam także takie osoby z Tary Wink
Tam gdzie zaczyna się pasja, kończy się ekonomia.

Odpowiedz }
Plusy od

bedac szczerym patrzcie na samochody rowniez jakie macie na kursie czy sa takie jak na egzaminie,czy sa trasy nauki jazdy po gdansku bo to wiele pomaga<ruch wiekszy,etc>czy instruktorzy sami powiedza zebyscie zadzwonili czy zdaliscie,prowadza statystyki??
PZMot w moich regionach sie tym charakteryzuje ze sami dzwonia po egzaminie i prowadza statystyki wlasne,dowiaduja sie czemu uczen oblal i czy to oni popelnili blad.Nie liczy sie tylko to ze ktos zdal za ktoryms razem w/g mnie ale rowniez to czy potrafia nauczyc i czy interesuje ich to czy ich uczen zda.

Odpowiedz }
Plusy od

szefu napisał(a):Aturi napisał:
nigdy nie miałem nic wspólnego z samochodami poszedłem do TARY i zdałem za II-gim razem...
Do szefu to nie ja napisałam tylko zacytowałam taki-jeden Big Grin

[ Dodano: Sro Lut 28, 2007 11:27 ]
Czekam z ciekawością na relacje Big Grin bo właśnie tam się wybieram Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

incognito21 napisał(a):Z Tomaszem Rudowskim (z rozmów telefonicznych wnioskuje,że młody z niego instruktor :wink: )
Tak jak napisał szefu jakiś nowy chyba. Z Amatora polecałbym pana Andrzeja K. - tylko dostać u niego jazdy jest strasznie ciężko Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:słuchajcie nikt nie jest obiektywny ...każdy zachwala swoją szkołę jazdy ...

Może nie jesteśmy obiektywni, ale warto poznać te opinie i z pośród nich wybrać tą szkołę jazdy, która miała najwięcej zadowolonych klientów. Czym więcej pozytywnych opinii tym większe szanse, że osoba sugerująca się nimi będzie zadowolona z osób, które będą ją szkolić. Ja wybrałam firmę â??KOLEGAâ? i nie żałuję swej decyzji, uważam, że jest to firma godna polecenia. Mając jednak tą wiedzę, jaką mam obecnie doradzałabym każdej osobie zapisać się do firmy, która bezpośrednio uczy w mieście, w którym planuje się zdawać egzamin na prawo jazdy. Dlaczego, bo wykorzystujesz 30 godz. na jazdę po ulicach, które odwiedzisz z egzaminatorem, a czym częściej po nich jeździsz tym masz większe szansę na zaliczenie tego egzaminu w pierwszym terminie. Dla osób planujących zdawać egzamin w Gdańsku proponuję Pana Andrzeja Przytułę, niestety nie pamiętam jak nazywa się jego szkoła jazdy, tel. 600-280-405. Godzina jazdy u niego kosztuje 40zł. Jeździ na Fiacie Punto Grande â?? samochód, na którym obecnie zdaje się egzaminy w Gdańsku. Cały kurs nie wiem dokładnie ile kosztuje, ale około 1300zł. Osoba, która będzie u niego się uczyła na pewno będzie zadowolona. Powodzenia. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Aturi napisał(a):
szefu napisał(a):Aturi napisał:
nigdy nie miałem nic wspólnego z samochodami poszedłem do TARY i zdałem za II-gim razem...
Do szefu to nie ja napisałam tylko zacytowałam taki-jeden Big Grin
sorki, mój błąd Wink zrobiłem cytowanie selektywne i nie poprawiłem błędu Tongue Wink już poprawione..

Odpowiedz }
Plusy od

heh, byłam wczoraj na spotkaniu w Amatorze i się przeraziłam, na oko było gdzieś z 60 ludzi Confusedhock: chyba jeszcze gdzie indziej zobacze, bo z taką ilością ludzi pewnie przez rok będę jeźdźić :?

Odpowiedz }
Plusy od

Aturi napisał(a):heh, byłam wczoraj na spotkaniu w Amatorze i się przeraziłam, na oko było gdzieś z 60 ludzi Confusedhock: chyba jeszcze gdzie indziej zobacze, bo z taką ilością ludzi pewnie przez rok będę jeźdźić :?
To tam normalne jest nie przejmuj się. Naprawdę pełno ludzi wybiera AMATORA ale jest na tyle dużo instruktorów i mają tyle godzin wolnych, że sie wyrabiają w stosunkowo krótkich terminach.

Odpowiedz }
Plusy od

no w stosunkowo krótkich Wink 13 listopada bodajże zaczynałem kurs Wink a 10 marca mam egzamin...
22 lutego załatwiłem wszystkie formalności... sam się zdziwiłem, że tak szybko egzamin, ale otworzyli jakiś drugi oddział czy coś.. więcej sal do testów, więcej egzaminatorów czy coś tam takiego Wink liczyłem na egzamin gdzieś w połowie kwietnia, a tu taka niespodzianka...

co do ilosci osób w Amatorze: kumpel mi powiedzial, ze zapisalo sie 80 osób... jestem ciekaw gdzie wszyscy siedzieli Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.