Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie na kurs prawa jazdy??

Szubo napisał(a):A mi na czasie zależy.
Zrób eksternistycznie 8)
Zastanów się: albo chcesz się nauczyć jeździć, albo zdać egzamin. Nauka trochę trwa, niestety...
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

Szubo napisał(a):bo wlasnie slyszałem ze w amatorze że najdłużej to trwa. A mi na czasie zależy
Idz do Szkoly Jazdy i indywidualnie przedstaw sytuacje,wiekszosc szkol idzie na reke,zrobisz wewnetrzny egzamin z teorii,troche przeciagna Ci jazdy zeby w papierach sie zgadzalo mniej wiecej i skonczysz i tak szybciej niz normalnym tokiem.
Ja w ciagu 8 miesiecy zrobilem C/C+E i gdyby nie to ze musze czekac do 21 maja za egzaminem to bym juz mial skonczone D a wszystko robione zaocznie czyli wyklady z teorii tylko w weekendy plus jazdy ...
Wystarczy odpowiednio przedstawic sytuacje w koncu tam tez ludzie pracuja Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Cytat:odp. skasowana

Odpowiedz }
Plusy od

jak ktoś chce iść na kat C lub E to nie polecam LOK w Tczewie.Jak ktoś ma pytania moje gg 6570803 ja tam chodziłem,poprostu tragedia.OSZUKUJA PROSZE ZWRóCIC UWAGE NA INSTRUKTORA. Pozdrawiam!!!

Odpowiedz }
Plusy od

A nie orientujecie się, czy są jakieś kursy, testy na karte motorowerową ?

proszę piszcie na moją pocztę : mortaltcz@wp.pl

Odpowiedz }
Plusy od

Szubo
Wszędzie miejsca pozajmowane do wrzesnia ale teraz zaczynają się kursy w Loku dzisiaj był lekarz a we wtorek teoria moze tam byś mugł się dołączyć jeszcze Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Pinia napisał(a):Aturi witaj, masz moze namiary telefoniczne na szkołę Tara ?
niestety ale nie jestem w stanie Ci pomóc. Spróbuj poszukać w google.

Odpowiedz }
Plusy od

601 628 524 lub 602 483 421 kursy obecnie trwają więc następne we wrześniu chyba

[ Dodano: Nie Wrz 16, 2007 23:29 ]
Polecam Tare. Teoria w 4 tygodnie teraz jazdy zobaczymy jak szybko pójdą tzn pierwsza już miałem a na drugą po 3 dniach i zobaczymy jak reszta szybko zleci

Odpowiedz }
Plusy od

Szubo napisał(a):Polecam Tare. Teoria w 4 tygodnie teraz jazdy zobaczymy jak szybko pójdą tzn pierwsza już miałem a na drugą po 3 dniach i zobaczymy jak reszta szybko zleci
Ja też robię tam prawko Smile Teoria poszła sprawnie i w miarę szybko. A ile będą trwały jazdy zależy jakiego masz instruktora. Ja miałam średnio 2-3 jazdy na tydzień. Przez miesiąc z kawałkiem wyjeździłam połowę. Ale to zależy z kim jeździsz, ile on ma kursantów i jak się umawiasz. Wink

Odpowiedz }
Plusy od

a ktoś może powiedzieć coś na temat Lecha?

Odpowiedz }
Plusy od

:lol: czy ktos może mi coś powiedzieć na temt "NOVEJ"? chce się tam zapisać, kurs zaczyna sie 20 lutego i się zastanawiam.

[ Dodano: Wto Sty 15, 2008 10:39 ]
Czy wszyscy robią kursy w Tarze iw Amatorze? nikogo nie ma z Novej?!

Odpowiedz }
Plusy od

Ja wykupiłam godziny dodatkowe w Novej. Jestem bardzo zadowolona. Ale okaże się po egzaminie, chociaż akurat efekt ni do końca zależy od szkoły... Polecam p. Marka Big Grin Nie certolą się z jeżdżeniem po Tczewie, tylko od razu wyjazd do Gdańska (lub Elbląga), wg mnie idea słuszna, bo w trakcie drogi do 3miasta można nauczyć się ruszania, hamowania, itp., a w Gdańsku już jazda wg trasy egzaminiacyjnej.

Kurs robiłam dość dawno temu w Lechu, chciałam dodatkowe godziny wykupić również u nich, ale mój instruktor już nie jeździ Sad

Egzamin 05.02, trzymajcie kciuki :wink:
[Obrazek: li-44125.png]

Odpowiedz }
Plusy od

polecam NOVĄ!!! tylko żeby w Gdańsku zdawać. wszystkich co znam to zdali tam za 1. razem. ja też. 8) :lol:

Odpowiedz }
Plusy od

cieszę się że są pozytywne opinie na temat "NOVEJ". Gdyby ktoś zechciał coś więcej powiedzieć na temat instruktorów! :lol:

Odpowiedz }
Plusy od

jezdzilam z Darkiem i bylam zadowowolna - tym bardziej ze zdalam za pierwszym razem Big Grin o Sławku tez słyszalam same dobre opinie. Ogolnie polecam tą szkole jazdy Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.