Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie na kurs prawa jazdy??

Odpowiedz }
Plusy od

Witam,ja właśnie skończyłam teorie w Tarze jak narazie jestem zadowolona..teraz 6 lutego mam pierwsza jazde mialam miec dzisiaj ale mi godziny nie pasowaly...wiec jak 6 lutego o 15 zobaczycie dziewczyne jadaca po chodniku ze szkoly Tara to napewno bede to ja hehehehee...

a jazdy bede miala ze Sławkiem,wydaje sie spokojny i opanowany ale zobaczymy czy go nie wyprowadze z rownowagi hihihi

Odpowiedz }
Plusy od

MaDzZzioR napisał(a):a jazdy bede miala ze Sławkiem,wydaje sie spokojny i opanowany ale zobaczymy czy go nie wyprowadze z rownowagi hihihi
Sławek podobno dobrze uczy - kursanci chwalą go Smile Ale mi wydawał się za spokojny i dlatego go nie wybrałam Wink Powodzenia życzę w dlaszych jazdach! Ja już mam to za sobą - zdałam za 1. razem

A tak przy okazji... W ogóle mam wrażenie, że jakoś mniej eLek jeździ ostatnio. Chyba zainteresowanie spadło... Ale może mi się tylko tak wydawać. Ile tak na oko było u Was ludzi na kursie??

Odpowiedz }
Plusy od

u mnie okolo 30...

Chyba Ci się wydaje :wink: ja wszędzie widze pełno ;p

Odpowiedz }
Plusy od

Kathleen napisał(a):
MaDzZzioR napisał(a):a jazdy bede miala ze Sławkiem,wydaje sie spokojny i opanowany ale zobaczymy czy go nie wyprowadze z rownowagi hihihi
Sławek podobno dobrze uczy - kursanci chwalą go Smile Ale mi wydawał się za spokojny i dlatego go nie wybrałam Wink Powodzenia życzę w dlaszych jazdach! Ja już mam to za sobą - zdałam za 1. razem

A tak przy okazji... W ogóle mam wrażenie, że jakoś mniej eLek jeździ ostatnio. Chyba zainteresowanie spadło... Ale może mi się tylko tak wydawać. Ile tak na oko było u Was ludzi na kursie??

No może i jest spokojny-ale też opanowany,jak dla mnie dobrze.
Dla mnie instruktor nie ma być zabawny i wogóle bo cięzko by mi się było skupić.
Po pierwszej jeździe jestem bardzo zadowolona naprawde ciesze się że właśnie Sławek jest moim instruktorem.z niecierpliwości czekam na kolejna jazde.
u nas na kursie bylo tak kolo 30 osób tak mniej więcej-trudno powiedzieć jedni chodzili na wykłady inni troche rzadziej.
a L wciąż na ulicach tczewa jest sporo.

Odpowiedz }
Plusy od

Ja także po teorii w Tarze teraz jazdy ogólnie polecam Szkoła przyjazna uczniom :lol: :lol: Wykłady ok podejscie także do ludzi wszystko wporzo Big Grin Big Grin :lol:

Odpowiedz }
Plusy od

Marcin Kreft napisał(a):Ja także po teorii w Tarze teraz jazdy ogólnie polecam Szkoła przyjazna uczniom :lol: :lol: Wykłady ok podejscie także do ludzi wszystko wporzo Big Grin Big Grin :lol:

a z kim będziesz jeździć??

Odpowiedz }
Plusy od

Jazdy ze Sławkiem przyjemna jazda tyle powiem Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

A znacie taką szkołe jazdy AS?? facet podobno w konia ludzi robi, a teraz nawet nie odbiera telefonu. Nie wiecie jak go spotkać??

Odpowiedz }
Plusy od

L jeżdzi tak duzo (bynajmniej po Bajkowych i Such ) ,ze az sie za glowe lapie ;] nie ma jednego spaceru z psem zebym nie spotkal przynajmniej 1 elki na swojej drodze
Exclamation

Odpowiedz }
Plusy od

Mam pytanie czy ktos moze mi powiedziec cos o nowej szkole jazdy "LIBERACKI" ?? Bo sie zastanawiam gdzie isc na prawko a widzialem ze maja fajny samochod i ogolnie dosc glosno o tym w Tczewie sie zrobilo ostatnimi dniami??
Jak by ktos cos wiedzial na ten temat to piszcie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Znam tego jedynego instruktora z bożej łaski ze szkoły "LIBERACKI" szczerze odradzam. Jest to pirat drogowy przynoszący wstyd wszystkim instruktorom nie zależnie od szkoły. Ja polecam stare szkoły jazdy z Tczewa (AMATOR , LECH), po za tym forum nie słyszałem dobrego słowa o szkole "TARA" , a właściciela szkoły "KOLEGA" pamiętam z czasów gdy był instruktorem w "LECHU" zanim założył swoją szkołę i pamiętam że cierpliwość i wyrozumiałość dla kursanta była mu obca .
pozdrawiam Fla
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

LECH to już nie ten LECH co kiedyś. Tylko nazwa została.
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Wiem , że jest nowy właściciel od kilku lat. Ja robiłem prawko w starym LECHU , a moja żona w tym nowym i też zadowolona .
pozdrawiam Fla
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

fla prosze rozwin myśl "instruktor z bożej łaski"skoro jak napisales nizej robiles prawko w lechu to skad mozesz wiedziec jak uczy liberacki??

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.