Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie na kurs prawa jazdy??

Witam
Wybieram się na kurs i szukam kobiety instruktora :Smile Jeżeli znacie jakąś taką szkołę to proszę piszcie co i jak.
Pozdrawiam.

Odpowiedz }
Plusy od

I co spam czy nie spam?

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-28, 14:23)olkusz napisał(a): Witam
Wybieram się na kurs i szukam kobiety instruktora :Smile Jeżeli znacie jakąś taką szkołę to proszę piszcie co i jak.
Pozdrawiam.

Z ciekawości - dlaczego akurat kobiety?
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Z pewnym Panem już jeździłam i szczerze dziękuję bardzo. Myślę, że babka z babką się lepiej dogada po prostu.

Odpowiedz }
Plusy od

Kiedyś w Tarze była pani instruktor

Odpowiedz }
Plusy od

W Tarze to właściciel był świetnym instruktorem. Niestety już nie ma Tary i zajmuje się czymś innym.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

W Pruszczu jest szkoła jazdy założona przez kobiety...
https://www.google.pl/search?q=pruszcz%2...iety&rct=j
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

Pruszcz może i dobry, ale wolałabym w Tcz na miejscu. Widywałam czasami elki w których panie były instruktorkami ale jakoś nazwy szkół nie pamiętam.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-08-28, 17:51)olkusz napisał(a): Pruszcz może i dobry, ale wolałabym w Tcz na miejscu. Widywałam czasami elki w których panie były instruktorkami ale jakoś nazwy szkół nie pamiętam.

O ile dobrze pamiętam to Chmara na ul. Ogrodowej

Odpowiedz }
Plusy od

Ja robiłam w Amatorze polecam bardzo Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam Chmarę z Ogrodowej szczególnie p. Justynę. Byłam naprawdę profesjonalnie przygotowana. Pozdrawiam również p.Tomka. Nauka w tej szkole była prawdziwą przyjemnością. Pozdrawiam.

Odpowiedz }
Plusy od

Witam,
ktoś od nowego roku zapisuje się na prawko? Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Ostatnio zapisałam się na prawko i miałam jazdy i z kobiet i z mężczyzna. Powiem szczerze, że dużo lepiej jeździło mi się z mężczyzn był spokojniejszy ale to wszystko zależy od tego na kogo traficie Tongue  Jak byście mieli problem z nauka do egzaminu teoretycznego to polecam stronkę Prawo Jazdy 360 sa na niej wszystkie pytania identyczne jak na egzaminie w ośrodkach WORD Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Słyszałem, że szkoła Liberacki padła.
Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach - to klęska.

— Józef Piłsudski

Odpowiedz }
Plusy od

(2018-11-07, 10:39)Fla napisał(a): Słyszałem, że szkoła Liberacki padła.

Chciałabym potwierdzić informacje że szkoła jazdy Liberacki została zamknięta z końcem września w Tczewie. Osobiście mam kłopot z odzyskaniem pieniędzy wpłaconych za kurs, nie można dogadać się z właścicielem szkoły panem Adamem w rozmowie stwierdził że i tak nie jestem w stanie odzyskać pieniędzy. Przestrzegam wszystkie osoby które znalazły sie w podobnej sytuacji aby sprawę zgłaszać do STAROSTWA.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.