Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 5 głosów - średnia: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie na kurs prawa jazdy??

(2018-12-12, 15:44)asiula napisał(a):
(2018-11-07, 10:39)Fla napisał(a): Słyszałem, że szkoła Liberacki padła.

Chciałabym potwierdzić informacje że szkoła jazdy Liberacki została zamknięta z końcem września w Tczewie. Osobiście mam kłopot z odzyskaniem pieniędzy wpłaconych za kurs, nie można dogadać się z właścicielem szkoły panem Adamem w rozmowie stwierdził że i tak nie jestem w stanie odzyskać pieniędzy. Przestrzegam wszystkie osoby które znalazły sie w podobnej sytuacji aby sprawę zgłaszać do STAROSTWA.

Oni przypadkiem jeszcze w sierpniu/wrześniu nie robili też jakiejś super promocji + promocję na facebooku z okazji iluślecia?

Perfidnie.. Smile
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2018-12-17, 18:00)Manif napisał(a):
(2018-12-12, 15:44)asiula napisał(a):
(2018-11-07, 10:39)Fla napisał(a): Słyszałem, że szkoła Liberacki padła.

Chciałabym potwierdzić informacje że szkoła jazdy Liberacki została zamknięta z końcem września w Tczewie. Osobiście mam kłopot z odzyskaniem pieniędzy wpłaconych za kurs, nie można dogadać się z właścicielem szkoły panem Adamem w rozmowie stwierdził że i tak nie jestem w stanie odzyskać pieniędzy. Przestrzegam wszystkie osoby które znalazły sie w podobnej sytuacji aby sprawę zgłaszać do STAROSTWA.

Oni przypadkiem jeszcze w sierpniu/wrześniu nie robili też jakiejś super promocji + promocję na facebooku z okazji iluślecia?

Perfidnie.. Smile

Pewnie żeby nałapać kasę i się zawinać bo dużo moich znajomych zostało tak bez kursu, prawka i kasy ...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.