Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie działąjąca poczta wychodząca na tcz.pl

Witam.Nie mogę od kilku tygodni wysyłać wiadomośći,choć nic nie zmieniłem w ustawieniach!Od pewnego dnia poprostu nie mogę nic wysłać.Odbieranie działa ok.Używam "Windows live mail" i konto na tcz,mam ustawione jako domyślne!Czy coś się pozmieniało w ustawieniach?

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-02-29, 13:17)tomwar napisał(a): Witam.Nie mogę od kilku tygodni wysyłać wiadomośći,choć nic nie zmieniłem w ustawieniach!Od pewnego dnia poprostu nie mogę nic wysłać.Odbieranie działa ok.Używam "Windows live mail" i konto na tcz,mam ustawione jako domyślne!Czy coś się pozmieniało w ustawieniach?

odświeżam temat.

Czy któryś z forumowiczów ma problemy z wysyłaniem poczty z klienta poczty dla konta pocztowego w tcz.pl?

Jak poprzednik niż nie zmieniałem w ustawieniach i nagle Outlook czy to 2007 czy 2010 podczas wysyłania pyta mnie o podanie hasła. Do serwisu pocztowego loguje się bez problemu, logowanie do serwera pop 3 w kliencie również ok.

zgłosiłem temat do serwisu tcz.pl ale postępując zgodnie z instrukcjami na www oraz podesłanych na maila nadal mam problem.

F1

Odpowiedz }
Plusy od

Musisz poustawiać nr portów.
Nie pamiętam dokładnie tych numerów, w googlach znajdziesz instrukcje, a jeśli nie znajdziesz do jutra to Ci napiszę około 12:00 (sprawdzę w pracy).
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Spróbuj ustawić numer portu serwera poczty wychodzącej na 587
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Hej,

Sprawdzę to ale coś mi mówi, że to nie pomoże.

Pytanie czy nikt inny nie ma tych problemow?

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.