Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dymisja Wenty

http://www.sport.pl/reczna/1,64983,11570...Wenta.html

Dziękujemy za lata wspaniałych emocji.
Nie tylko Wenta odchodzi, odejście z reprezentacji wcześniej zapowiedziało kilku starszych zawodników. Pewna epoka się skończyła, szkoda.
Ciekawa jestem, czy polska piłka ręczna dostarczy nam jeszcze tak pięknych przeżyć, jak drużyna Wenty przez ostatnich kilka lat...
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

Wenta zabardzo się przywiązywał do nazwisk no i osobiście nie podoba mi się łączenie pracy w klubie i reprezentacji. Czas na świeżą krew Smile Co nie zmienia faktu, że jest dobrym treneiro.

Odpowiedz }
Plusy od

A obecny trener też musi odejść ?

Odpowiedz }
Plusy od

Jestem przeciwny dymisji - czas pogodzić się z tym, że jesteśmy słabym narodem jeśli chodzi o sport. Kultura sortu dopiero rodzi się wśród nas. Za 10 lat będziemy mogli coś zacząć grać. W tej chwili w każdej dziedzinie mamy jakieś "diamenty" ale nie jest tego dużo. Widać to zwłaszcza w sportach drużynowych, gdzie zawsze jest t ak samo - chaos - raz gramy jak super drużyna a raz jak totalne dno. Bardzo szybko tracimy ducha - także jako kibice. To jest właśnie przyczyna porażki z Węgrami. Polacy po kilku minutach drugiej połowy stracili nadzieję na wygraną. To było widać. A Węgrzy... cóż przy przewadze 3 - 4 goli zaczęli grać rozluźnieni. Widzieli, że Polacy spinają się, popełniali błędy. Nic prostszego żeby wygrać.

My kibice też nie jesteśmy bez winy - 90% z nas wie lepiej co trzeba było zrobić - umiemy kibicować gdy wszystko jest ok - ale co w przypadku przegranej? Mi imponowali Irlandczycy podczas Euro (chociaż nie widziałem relacji z Irlandii - ciekawe czy tam też było tak wesoło??).

Dla kibica powinna to być zabawa - oglądam fajny mecz, kibicuję, wygrywamy super! Przegrywamy ... cóż przeciwnik był lepszy - należą mu się brawa. Nie szukajmy od razu kozła ofiarnego - bo trener TO SZKOP!!!
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

"My kibice też nie jesteśmy bez winy - 90% z nas wie lepiej co trzeba było zrobić - umiemy kibicować gdy wszystko jest ok - ale co w przypadku przegranej? Mi imponowali Irlandczycy podczas Euro (chociaż nie widziałem relacji z Irlandii - ciekawe czy tam też było tak wesoło??).

Dla kibica powinna to być zabawa - oglądam fajny mecz, kibicuję, wygrywamy super! Przegrywamy ... cóż przeciwnik był lepszy - należą mu się brawa. Nie szukajmy od razu kozła ofiarnego - bo trener TO SZKOP!!!"

O, bo jest różnica między kibicami sukcesu, a prawdziwymi fanami. A na kadrze, nie licząc kiedyś piłki nożnej, zawsze byli Ci pierwsi w większości.
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.