Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plusy

Ostatnio co wejście na stronę forum, to nowy plus. W ciągu tygodnia zebrałam chyba z 10. Licho wie skąd...
Jakieś nowe zasady? Plusowanie za uczestnictwo, nawet bierne?Smile

Odpowiedz }
Plusy od

albo też ktoś podczytuje stare wątki i uznaje za ok?
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Ale to się pokazuje z reguły jako nowy plus?

Odpowiedz }
Plusy od

Jak dostałaś plusa w poście, który już kiedyś był "zaplusowany", to niestety, ale forumowy system nie pozwoli Ci się dowiedzieć, gdzie ten ostatni się pojawił, chyba że pamiętasz ile plusów masz pod jakim postem, wtedy możesz dojść Wink.

Odpowiedz }
Plusy od

Nie obchodzi mnie to ile tych plusów jest, ale masz rację. Wiem na pewno, że boty rozdają plusy.

Odpowiedz }
Plusy od

Boty wkrótce przejmą forum i zaczną rozdawać bany Big Grin
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

I wszyscy będą zbanowani Smile niech boty minusują Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Usuńcie tą opcję naliczania plusów, wystarczy pod wiadomością, że ktoś polubił posta. W tej chwili rzeczywiście boty zaatakowały plusy, ja dostałem z 10 już ostatnio Big Grin
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

Dlaczego zatem nie zrobi się porządku z botami? Prewencja przed rejestracją botów.
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-12-02, 15:17)Ari napisał(a): Dlaczego zatem nie zrobi się porządku z botami? Prewencja przed rejestracją botów.

Bo nie ma kto tego zrobić. Nie tak dawno usunęłam ok. 4000 botów. Od tego czasu przybyło pewnie tyle samo. Nic więcej nie mogę zrobić.
Żeby było śmieszniej, usunięcie bota nie likwiduje przez niego danych plusów. Jeśli więc ktoś lubi plusiki, może się zarejestrować jako bot i postawić sobie plusy przy każdym poście. Aby móc stawiać plusy nie trzeba mieć aktywowanego konta.
Forum nie ma opiekuna, admini niewiele mogą z dostępnymi dla nich zabawkami.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

No to skoro nie ma Head Admina od strony technicznej, to forum tonie. Zresztą nawet merytorycznie zauważam spadek. Mniej postów codziennie, właściwie już tygodniowo. Użytkownicy, którzy pisali sporo wyrejestrowali się. Sam wchodzę tu od wielkiego dzwonu.
Psy szczekają, karawana idzie dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

No niestety... Nikt nas nie chce.
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

e, ja chcęTongue

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.