Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sab Simplex

Witam!
Mam pytanko,które nurtuje mnie od jakiegoś czasu.
Mój synuś niestety ale przechodzi kolki,nie jest wesołoSad Wypróbowałam już chyba wszystko i najbardziej pomaga SSimplex.Kupowowałam niemiecki i tam przetłulaczono mi i tak też znalazłam na necie,że muszę wpuszczać 15 kropelek do każdej butelki z mlekiem.Nawet pomagało,przynajmniej najbardziej z tego wszystkiego,co próbowalam.Dostałam ostatnio od kuzynki z Austrii SSimplex.Niby to samo,ale w ulotce chyba napisali,że inaczej stosuje sie i takich małych dzieci(nie znam niemieckiego,to co sobie sama przetłymaczyłam tłumaczem na necie).Tak samo jest z nazwą leku - inaczej ułożone napisy na opakowaniu i co innego napisane na buteleczce.Składu nie mogę odnależć.Nie mam już tego niemieckiego,więc nawet nie mogę porównać.Czy któraś z Was dziewczyny miała kiedyś SSimplex z Austrii.Jak go podawałyście?Tak samo jak niemiecki czy czeski po 15 kropelek do każdej butli?Proszę o pomoc!!!Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Niestety na temat tego środka Ci nie pomogę bo nawet o nim nie słyszałam.
Moja córeczka też miała kolki, ale ja podawałam Infacol, dla mnie był odpowiedni, poleciłam dwóm mamom i też im pomógł.

Odpowiedz }
Plusy od

Może idź do apteki z opakowaniem, zapytaj o szczegóły.
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

My uzywaliśmy tylko sab simplex niemieckiego i faktycznie tam było jakoś dużo kropel. Ale pytałam pediatry i ona potwierdziła że to ma być tyle i nawet jak przepisywała polskie środki to kazała zawsze więcej dawać (w polskich są zawsze jakieś śmiesznie małe dawki i nigdy nam nie pomagało ) a ja jej bardzo ufam. Ona należy do osob ktore nie przepisują od razu antybiotukow i lekow niepotrzebnie wiec widać takie dawki są ok. Nam też sab sipmplex tylko pomagał.

Odpowiedz }
Plusy od

Dziewczyny dzięki za pomoc,już się dowiedziałam-austriacki i niemiecki SS to dokładnie to samo.Troszkę inaczej napisy ułożone na opakowaniu i ulotki inaczej skonstrułowane,udało mi się dostać niemiecką ulotkę:-)Podaję po 15 kropelek do każdej butelki,tak jak napisali na niemieckiej ulotce,pozdrawiam:-)

Odpowiedz }
Plusy od

Podobno polskim odpowiednikiem SS jest Bobotic. Podawałam mojemu synkowi i widać było poprawę. Warto spróbować.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.