Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam laryngologa

Witam! Tak jak w nazwie poszukuję jakiegoś laryngologa, najlepiej prywatnego no i w Tczewie.

Znacie kogoś? Byleby był to ktoś miły, bo nie każdy lekarz taki jest. Smile
Proszę o podawanie propozycji nazwisk tych ludzi, wraz z ich numerami telefonów i adresów ich gabinetów. Można też podawać ich adresy mailowe, jeśli są.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-05-31, 21:09)Kratos napisał(a): Witam! Tak jak w nazwie poszukuję jakiegoś laryngologa, najlepiej prywatnego no i w Tczewie.

Znacie kogoś? Byleby był to ktoś miły, bo nie każdy lekarz taki jest. Smile
Proszę o podawanie propozycji nazwisk tych ludzi, wraz z ich numerami telefonów i adresów ich gabinetów. Można też podawać ich adresy mailowe, jeśli są.

A można same nazwiska? Bo nie wiem...Tongue

Odpowiedz }
Plusy od

Ja chodzę do Witkowskiego (od kiedy tylko pamiętam) prywatnie oczywiście
691 810 850
na Wojska Polskiego w przychodni przyjmuje

Odpowiedz }
Plusy od

Ja proponuję rozwiązanie, być może banalne, ale wpisać "leryngolog Tczew" w wyszukiwarkę google i zobaczyć co wyskoczy. Może się okaże, że jakieś adresy, nazwiska i numery telefonów?? Podejrzewam, że znajdą się również opinie pacjentów... takie to panie tera czasy nastali....
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

@szalony patison - od tego są fora by tam pytać ludzi o opinie, a nie google. ^^ I właśnie to teraz robię. Przeglądam i pytam o opinie.

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-06-01, 10:19)Kratos napisał(a): @szalony patison - od tego są fora by tam pytać ludzi o opinie, a nie google. ^^ I właśnie to teraz robię. Przeglądam i pytam o opinie.

No dobra, powymądrzałam się Big Grin a teraz podam namiar na "moją" panią doktor: http://www.knurowscy.pl/laryngolog/
Naprawdę polecam.
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-06-01, 13:24)szalony patison napisał(a):
(2012-06-01, 10:19)Kratos napisał(a): @szalony patison - od tego są fora by tam pytać ludzi o opinie, a nie google. ^^ I właśnie to teraz robię. Przeglądam i pytam o opinie.

No dobra, powymądrzałam się Big Grin a teraz podam namiar na "moją" panią doktor: http://www.knurowscy.pl/laryngolog/
Naprawdę polecam.

Także polecam Panią Agnieszkę

Odpowiedz }
Plusy od

Odświeżam wątekSmile Wszelkie polecenia mile widziane. Najlepiej lekarz przyjmujący na NFZ (o ile taki istnieje), choć niekoniecznie.

Odpowiedz }
Plusy od

Cześć.
Szukam laryngologa na NFZ lub ostatecznie prywatnie, który dobrze zna temat, w szczególności migdałów. :pp

Odpowiedz }
Plusy od

Mnie by się też przydał ktoś sprawdzony  Undecided Od blisko miesiąca mam katar, którego nie mogę doleczyć, jakby zatoki zapchane. Wprawdzie biorę sinupret tabletki, ale nie widzę poprawy, więc to chyba coś poważniejszego.

Odpowiedz }
Plusy od

A nie alergiczny? Czas mniej więcej by się zgadzał...

Katar bakteryjny to wydzielina ciemna i gęsta, ból zatok od zalegającej w nich wydzieliny, który może promieniować pod oczy, do uszu, na czoło.
Katar wirusowy, płynny, przeźroczysty, potrafi spływać przy pochyleniu głowy, raczej tak długo nie trwa w samym nosie. Spowodowany często rynowirusami, które lubią złazić na gardło, niżej na oskrzela lub na spojówki.

Jeśli nie bolą uszy, nie ma zapalenia spojówek ani gardła, nie ma podwyższonej temperatury, a objawem jest obrzmiała, przekrwiona śluzówka nosa, może z przeźroczystą cieknącą wydzieliną z niewielką domieszką krwi, to uwzględniając czas trwania podejrzewałbym alergię.

W aptece można kupić bez recepty opakowanie z 10 szt. tabletek przeciwhistaminowych. Niech "pani magister" da coś na loratadynie (Loratan Pro 10 mg 10 szt.) lub desloratadynie (Jovesto 5mg 10 szt.) - to drugie nieco nowsze i może okazać się skuteczniejsze.

Oczywiście wszystko to, co napisałem powyżej jest tylko radą internetową, na odległość, którą można rozważyć, lecz nie trzeba. Wszystko na własną odpowiedzialność, a najlepiej po kontakcie z lekarzem rodzinnym. Przypadek nie wydaje się jakiś skomplikowany.

PS
Się rozpisałem, a pewnie pisałem do jakiegoś spamera... Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.