Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie na wczasy

Moze jakies pomysly gdzie na wczasy pojechac?Ma ktos jakies sprawdzone miejsca w Polsce lub poza granicami?Moze ktos gdzies byl w fajnym miejscu i moglby polecic?Wszelkie opinie mile widziane.

Odpowiedz }
Plusy od

fajne są góry - ja jeżdżę do miejscowości Małe Ciche, ale w okolicy Murzasichle, Białka, Bukowina; blisko do Zakopanego
Mazury - jezioro, żagle, albo domek - cicho i spokojnie np. Wilkasy Zalesie albo sympatycznie Ostróda - Hotel Platinum lub Willa Port - sprawdzone; albo Hotel Gołębiewski

a teraz kilka pytań:
1. singiel, rodzina? małe dzieci?
2. domek i samoobsługa czy raczej hotel?
3. zakładany budżet?
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

Mazury też polecam Smile

Odpowiedz }
Plusy od

do p. Slawka rodzina 2+1,raczej hotel lub inne miejsce gdzie mozna wykupic posilki,z kasa luzik-sa kredyty(a tak z ciekawosci-ostatnio dostalem wizytowke z takim samym imieniem i nazwiskiem w biurze nieruchomosci,przypadek?).Na mazurach juz raz bylem,a w gorach nigdy(raz w sudetach)a moze cos "niestraszniedrogiego" za granica?Przewidywany czas wyjazdu i urlopu w sierpniu(7-10 dni).

Odpowiedz }
Plusy od

Polecał bym Zakopane jeśli chodzi o góry ale nocleg to najlepiej jak ma sie kogoś znajomego co pensjonat jakiś prowadzi itp. żeby poprostu nie przepłacać.

Odpowiedz }
Plusy od

zibiern - osoba z wizytówki to ja Smile

sprawa urlopu - miejsca, które podałem są miejscami sprawdzonymi, dorzucić mogę jeszcze:
1. http://www.tatralandia.com.pl/baseny.html
2. http://www.marinehotel.pl
3. http://www.velaves.pl
nie kryję się pod nickiem

nazywam się Sławomir Kussowski

Odpowiedz }
Plusy od

niestety w tym roku raczej czekają mnie krótkie wakacje, za dużo pracy, ale chciałbym zabrać dzieciaki na kilka dni nad morze, myślicie, że spanie na polu namiotowym im się spodoba? btw jakie pole polecacie we władysławowie lub okolicach? myślę nad tym http://www.lazurowe.com.pl/ ale byłbym wdzięczny za opinie osób, które faktycznie tam się urlopowały

Odpowiedz }
Plusy od

Myślę, że by się spodobało dzieciakom.
Przeglądnij też ofertę w Chałupach, miejscówka przy zatoce, gdzie można popróbować na skimboardzie lub też na innych deskach.

Odpowiedz }
Plusy od

Białogóra też jest ok.

Odpowiedz }
Plusy od

Chałupy są dobre wyłącznie dla osób korzystających z windsurfingu. Ogólnie odradzam - pełno ludzi i drożyzna, a obsługa na polach kempingowych pozostawia wiele do życzenia (w sensie - jak się nie podoba to spadaj bo na Twoje miejsce jest kilku kolejnych)
Ja nad morze od 3 lat jeżdżę do Karwii.
Jeśli chodzi o jeziora, to stałym punktem wypadowym jest ośrodek w Borzechowie.
W tym roku planuję również wybrać się w okolice Iławy nad jezioro Jeziorak. Wybór ośrodka dopiero przede mną :-)
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

A jest gdzieś nad otwartym morzem miejscowość mało uczęszczana przez turystów?
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2014-04-18, 11:10)aga_piet napisał(a): A jest gdzieś nad otwartym morzem miejscowość mało uczęszczana przez turystów?

Raczej nie ma, ale w Karwii czy Jastrzębiej Górze przynajmniej dbają o klienta. Chałupy pod tym względem to jest jakaś kpina. No i ceny - w Karwii jest prawie o połowę taniej. W zeszłym roku za 15 zł spokojnie można było zjeść obiad w większości barów - ceny prawie jak w Tczewie! Pola kempingowe również dużo tańsze. Tylko na pełnym morzu ciężko popływać na desce.... Zatoka pod tym względem jest idealna (płytko, wieje i brak fal) dlatego windują ceny i mają w nosie klienta bo i tak przyjedzie.
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od

Gdzieś do ciepłych krajów, tak na zimę? Co polecacie?

Odpowiedz }
Plusy od

Kuba.

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.