Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gdzie na wczasy

Podstawowe pytanie, zapomniałem? 5 tys max 2 osoby.

Odpowiedz }
Plusy od

To spokojnie do Azji. Qatar ma teraz promocje. Widziałem WAW-BKK za ok 2200 od osoby.

Odpowiedz }
Plusy od

Dzięki, rozpatrzę. Smile

Odpowiedz }
Plusy od

4.4 za przelot Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Ano ale o co chodzi?

Odpowiedz }
Plusy od

tzn, jak ktoś na przelot tylko 5tke planuje to spoko ale jak 5tka na całość to troche ciężko będzie Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

No tak kolega się nie określił ale taka Tajlandia jest tania a nie trzeba spać od razu w 5* Big Grin.

Odpowiedz }
Plusy od

Bieszczady zdecydowanie, Solina lub nieco dalej w stronę Cisnej.

Odpowiedz }
Plusy od

GrecjaTongue

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam Portugalię.

Odpowiedz }
Plusy od

Do Egiptu, był ktoś?

Odpowiedz }
Plusy od

Sorkwity.

Odpowiedz }
Plusy od

Wakacje w Chorwacji kosztują grosze + droga. Za apartament z prywatna plażą płaciłam w ubiegłe wakacje 30 Euro za dzień. Do tego gospodarze co trzy dni zapraszali na uroczystą kolację. Jedyny problem to jak tam dojechać. Jak wracaliśmy na początku września to na granicach już robiło się nie ciekawie. Boję się że zawieszą Schengen i zostanie tylko samolot. Niestety tam samolotem z Polski ciężko się zabrać. Dużo łatwiej z Niemiec, a na miejscu wypożyczyć samochód.
W te wakacje chcę tak zrobić na Cyprze. Opłacić tylko przelot a na miejscu wypożyczyć jakieś kombi i pobawić się w caravaning. Spotkałam kilka lat temu Czechów, którzy spali na karimatach na odludnej plaży kilka kilometrów od Paphos  . Przelot samolotem nie jest drogi [http://www.swiatwypoczynku.pl/kierunki-podrozy/6/Cypr/], a co ciekawe można tam lecieć z psem o ile nie waży więcej niż 8 kg.

Odpowiedz }
Plusy od

Jak bym słyszał gimbusy u mnie w robocie.
Postoisz pół może godzinę na granicy, pokażesz paszport wopiście i pojedziesz dalej.

Odpowiedz }
Plusy od

Ale głupota! Zawieszenie schengen nie oznacza zakazu przekraczania granic tylko jak słusznie napisał Geo konieczność okazania dokumentu tożsamości. W ramach schengen dokładnie to samo jest na lotniskach

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.