Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mieszkanie Tczew

No nic. To był żart. Masz nick monar (plus pewnie rok urodzenia), czyli taki ośrodek, detoks.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-09-22, 21:18)maaat napisał(a): No nic. To był żart. Masz nick monar (plus pewnie rok urodzenia), czyli taki ośrodek, detoks.

Zgadłeś / zgadłaś Wink
ps. takiego ośrodka chyba w Tcz nie ma Big Grin
może warto pomyśleć o działalności  Rolleyes

Odpowiedz }
Plusy od

A taka przebiegła bestia ze mnie:-)
Chyba rzeczywiście nie ma:-) to jak u Ciebie na kwadracie zakładamy :-) Żona/dziewczyna się ucieszy:-)

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-09-24, 20:34)maaat napisał(a): A taka przebiegła bestia ze mnie:-)
Chyba rzeczywiście nie ma:-) to jak u Ciebie na kwadracie zakładamy :-) Żona/dziewczyna się ucieszy:-)

bestyja Wink
spoko, jak znajdę jakiś kwadrat to dam znać Big Grin
po co mi mieszkanie - zakładam ośrodek  Tongue
ps. Rozumiem Twoja żona lub dziewczyna się cieszy  Rolleyes

Odpowiedz }
Plusy od

(2012-08-28, 19:31)123456 napisał(a): Witam,

Od jakiegoś czasu poszukuję mieszkania w Tczewie. Okazało się, że nie jest wcale łatwo. Początkowo skupiłem się wyłącznie na rynku pierwotnym, jednak teraz rozpocząłem poszukiwania na rynku wtórnym.

Czy możecie polecić jakieś mieszkania - rynek pierwotny, wtórny?

Pozdrawiam,

Witam,
Moim zdaniem należy określić preferencje co do lokalizacji i jej infrastruktury typu: szkoły, przedszkola itd. Zatem trudno jednoznacznie określić co jest dla Państwa dogodniejsze. Myślę, że dobry pośrednik w obrocie nieruchomościami pomoże w podjęciu tej jakże ważnej dla naszego życia decyzji.
Pozdrawiam

Odpowiedz }
Plusy od

Witam,
podbijam wątek. Też od dłuższego czasu szukam mieszkania. Podzielcie sie info gdzie będą/są planowane inwestycje ? Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Polecam bloki z Celbisu na ul. Bema stan deweleperski moga ci zrobic wykonczeniówke

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-04-13, 10:56)lewytcz napisał(a): Witam,
podbijam wątek. Też od dłuższego czasu szukam mieszkania. Podzielcie sie info gdzie będą/są planowane inwestycje  ? Smile

Solaris, Górki
Ako wykańcza właśnie nowy blok a zaraz po nim zabierają się za budowę następnego
"...kiedy cię widzę to się wstydzę, że ciągle nosi ciebie świat."

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-04-17, 03:49)oleiwiua napisał(a):
(2016-04-13, 10:56)lewytcz napisał(a): Witam,
podbijam wątek. Też od dłuższego czasu szukam mieszkania. Podzielcie sie info gdzie będą/są planowane inwestycje  ? Smile

Solaris, Górki
Ako wykańcza właśnie nowy blok a zaraz po nim zabierają się za budowę następnego

Wiadomo, w którym miejscu ten nowy?

Odpowiedz }
Plusy od

na samym początku osiedla , naprzeciwko Żabki .

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-04-21, 21:31)Bartezik napisał(a): na samym początku osiedla , naprzeciwko Żabki .

tam już stoi blok i klucze chyba będą oddawane na dniach, a jeśli ma być jakiś nowy, to rozumiem, że naprzeciwko żabki, ale gdzieś bardziej w kierunku jedynki?

Odpowiedz }
Plusy od

nie ma bloku naprzeciwko Zabki , budowa sie zacznie dopiero za 2miesiace .

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-04-23, 21:40)Bartezik napisał(a): nie ma bloku naprzeciwko Zabki , budowa sie zacznie dopiero za 2miesiace .
http://geo.tcz.pl/z_gory/gallery/IMG_148...acisze.jpg

masakra, to chyba wtedy jakiś mały bloczek musi być, bo nic innego tam się nie zmieści...Smile

Odpowiedz }
Plusy od

powstanie tam blok , troche wiekszy od tego w ktorym znajduje sie Żabka Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Hej, sama borykam się z tematem kupna mieszkania. Szukałam necie informacji, jak podejść do tematu i czy w ogóle to się opłaca. Doskonale pamiętam sytuację sprzed dwóch lat, co świetnie opisano w artykule - https://spam, ale nie wiem jak teraz to wszystko wygląda. Może ktoś z Was ma już doświadczenie? Byłabym mega wdzięczna za podpowiedź Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.