Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czesław Śpiewa - gwiazda TV w Nowym Dworze Gdańskim
 
#1

KONCERT
CZESŁAW ŚPIEWA
29 WRZEŚNIA, 19:00
ŻUŁAWSKI OŚRODEK KULTURY
BILETY: 55 ZŁ W PRZEDSPRZEDAŻY I 65 ZŁ W DNIU KONCERTU
DO NABYCIA W ŻOK-uCzesław Śpiewa 29 września w Nowym Dworze Gdańskim. Polsko-duński zespół z charyzmatycznym wokalistą Czesławem Mozilem wystąpi w Żuławskim Ośrodku Kultury.

[Obrazek: zespolCzeslaw%20Spiewa,fot.Katarzyna%20Pa%C5%82etko.jpg]

Czesław Mozil, bliżej znany polskiej publiczności jako smutny chłopiec z akordeonem albo uroczy juror programu X-Factor, zanim zrobił w Polsce zawrotną karierę, ukończył Duńską Królewską Akademię Muzyczną w Kopenhadze i zdobywał muzyczne szlify w zespole Tesco Value. Z zespołem Czesław Śpiewa ma na swoim koncie platynową płytę za „Debiut” i złotą za „Pop”, ogromny sukces albumu „Czesław śpiewa Miłosza” i ponad 12 milionów wyświetleń „Maszynki do świerkania”, a także 3 Fryderyki i występy na najlepszych festiwalach.

Przewrotna poetyka tekstów i pokręcone aranżacje muzyczne okraszone sporą dawką humoru to siła napędowa muzycznej machiny Czesław Śpiewa, która potrafi stworzyć klimat intymnego spotkania z publicznością zarówno w kameralnej przestrzeni knajpy jak i w przepastnej sali. Koncert formacji to zwariowana podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy okraszona wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi, anegdotami i konferansjerką rodem z kabaretu artystycznego.Informacje oraz rezerwacje pod numerem tel. 55 247 22 30 lub mailowo: zok@zok-ndg.pl. Rezerwacje przyjmujemy od 15 sierpnia do 21 września. Za zamówione bilety należy zapłacić w ciągu 3 dni.

Dane i numer konta do rezerwacji biletów:
Żuławski Bank Spółdzielczy
68 8306 0003 0005 5462 2000 0010
Żuławski Ośrodek Kultury
ul. Sikorskiego 21, 82-100 Nowy Dwór Gdański
W treści przelewu prosimy wpisać: imię, nazwisko, "Czesław Śpiewa”, ilość zakupionych biletów.

Nie wniesienie opłaty w ciągu 3 dni jest równoznaczne z rezygnacją z rezerwacji.

www.zok-ndg.plOdpowiedz }
Plusy od


Facebook Twitter RSS


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  © 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.