Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meble kuchenne na wymiar

(2015-11-24, 10:40)maaat napisał(a): To teraz dla odmiany kogo polecam: Polecam

ZIELIŃSKICH - od nich mam szafę suwaną z zabudową pod pralkę. Szklane suwane drzwi. Czysto, staranie, ładnie, solidnie, montaż terminowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szafę mam 1.5 roku

Od Zielińskich mam meble + lustro w łazience zamawiane 8 lat temu i muszę przyznać, że trzymają się świetnie. Pamiętam tylko, że czas oczekiwania był bardzo długi, ale to ze względu na jakąś tam awarię. Jednakowoż nastąpiła rekompensata za tą niedogodność Smile

Wymiana postów z Abistolem ubawiła mnie serdecznie Wink   Big Grin
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

swoją drogą, kamilus co masz wspólnego z Abistolem? Smile
blog który cieszy

Odpowiedz }
Plusy od

Absolutnie nic Smile
Już Smile
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

A swoja drogą dlaczego składacie "reklamację" dopiero teraz i tutaj.
Wystarczyło w rankingu określić stosunek ceny do wykonania i wszystko byłoby wiadome.
Pozdrawiam i Życze Wesołych i Szczęśliwych Świąt oraz Nowego Roku.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-12-23, 22:57)mieskaniec napisał(a): A swoja drogą dlaczego składacie "reklamację" dopiero teraz i tutaj.
Wystarczyło w rankingu określić stosunek ceny do wykonania i wszystko byłoby wiadome.
Pozdrawiam i Życze Wesołych i Szczęśliwych Świąt oraz Nowego Roku.

Chętnie Ci odpowiem, ale masz wyłączone pw.

Odpowiedz }
Plusy od

O tym, że Aistol - NIE to też już słyszałam. Jednakże zaryzykowałam i też mówię Abistol - NIE

Odpowiedz }
Plusy od

Meble na wymiar zawsze warto mieć, o niebo bardziej funkcjonalne od sklepowych, lepiej dopasowane do mieszkania.

Odpowiedz }
Plusy od

Meble Zieliński to najgorsza firma z jaką mialam doświadczenia. Kobieta przyjechała zrobila pomiary i obiecala projekt. Minal tydzień, dwa, miesiac i nic Zero kontaktu. Sama zadzwonilam aby sie dowiedzieć i obiecano mi projekt do 2tygodni. Oczywiście również go nie otrzymałam. Stracila 2 miesiace na czekanie i nikt nie raczyl sie odezwac. RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA!!!! ŻENADA A NIE POWAŻNA FIRMA!!

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-04-29, 16:49)malwina85 napisał(a): Meble Zieliński to najgorsza firma z jaką mialam doświadczenia. Kobieta przyjechała zrobila pomiary i obiecala projekt. Minal tydzień, dwa, miesiac i nic Zero kontaktu. Sama zadzwonilam aby sie dowiedzieć i obiecano mi projekt do 2tygodni. Oczywiście również go nie otrzymałam. Stracila 2 miesiace na czekanie i nikt nie raczyl sie odezwac. RADZĘ OMIJAĆ Z DALEKA!!!! ŻENADA A NIE POWAŻNA FIRMA!!

miałam podobnie z alterego. czekalam, czekałam, jakas poczatkujaca Pani zbierała ode mnie wczesniej informacje.
Z chyba 3 tygodniowym opoznieniem projekt byl gotowy, ale ja już nie byłam zainteresowana wspolpraca. meble zrobił mi stolarz, jestem zadowolona Smile i pewnie 10x taniej niż w alterego.

Odpowiedz }
Plusy od

(2015-10-31, 19:08)KeBi napisał(a): Co do Well Design to również mam ciekawą historię... Pomylili się o METR w wymiarach kuchni.... Pani nie potrafi korzystać z linijki (otrzymała projekt pomieszczenia kuchni w skali). Projekt zabudowy zaproponowany przez nich był nie do zrealizowania... Dla mnie taka firma odpadła na dzień dobry.
Na Westerplatte jest również jakaś firma "kuchniowa". Jeśli meble na ekspozycji są kiepsko zrobione, to wolałem nie ryzykować na swojej kuchni...

kasiek - myślę że dołączysz do grona zadowolonych klientów :-) Mam wysokie wymagania jeśli chodzi o firmy usługowo-handlowe, sam sobie jako przedstawiciel takiej firmy stawiam wysoko poprzeczkę, tego samego wymagam od innych. Wiomar jest bardzo OK.

Wiecie co, ja również korzystałam z usług Design Well, zarówno w pracy jak i w domu, owszem jestem zadowolona, każdy ma prawo do własnej opinii ALE jak widzę takie posty to mi się słabo robi. W Design Wellu nie pracowała nigdy żadna kobieta. Tam jest tylko jeden architekt i projektant. Ten pan jako jedyny obsługuje studio...
Chyba nie ma opcji, żeby w wymiarowaniu pomylić się o metr - przecież każdy porządny stolarz używa teraz takich miarek laserowych i spisuje wynik, a design well zawsze robi ostateczne pomiary też. Bzdury jakieś tu wypisujesz KeBi wiesz?
Zalatuje mi coś sfrustrowaną konkurencją Big Grin

Odpowiedz }
Plusy od

No proszę kolejna firma opinii klienta nie wytrzymała i odpowiedziała. Chociaż tym razem pod przykrywką.

Odpowiedz }
Plusy od

(2016-10-03, 12:35)smiledream napisał(a):
(2015-10-31, 19:08)KeBi napisał(a): Co do Well Design to również mam ciekawą historię... Pomylili się o METR w wymiarach kuchni.... Pani nie potrafi korzystać z linijki (otrzymała projekt pomieszczenia kuchni w skali). Projekt zabudowy zaproponowany przez nich był nie do zrealizowania... Dla mnie taka firma odpadła na dzień dobry.
Na Westerplatte jest również jakaś firma "kuchniowa". Jeśli meble na ekspozycji są kiepsko zrobione, to wolałem nie ryzykować na swojej kuchni...

kasiek - myślę że dołączysz do grona zadowolonych klientów :-) Mam wysokie wymagania jeśli chodzi o firmy usługowo-handlowe, sam sobie jako przedstawiciel takiej firmy stawiam wysoko poprzeczkę, tego samego wymagam od innych. Wiomar jest bardzo OK.

Wiecie co, ja również korzystałam z usług Design Well, zarówno w pracy jak i w domu, owszem jestem zadowolona, każdy ma prawo do własnej opinii ALE jak widzę takie posty to mi się słabo robi. W Design Wellu nie pracowała nigdy żadna kobieta. Tam jest tylko jeden architekt i projektant. Ten pan jako jedyny obsługuje studio...
Chyba nie ma opcji, żeby w wymiarowaniu pomylić się o metr - przecież każdy porządny stolarz używa teraz takich miarek laserowych i spisuje wynik, a design well zawsze robi ostateczne pomiary też. Bzdury jakieś tu wypisujesz KeBi wiesz?
Zalatuje mi coś sfrustrowaną konkurencją Big Grin

HEHEHEHEHE
smiledream postów: 1
KeBi postów: :-)
smiledream zarejestrowana od: dzisiaj
KeBi od: :-)
smiledream pracuje: pod ukryciem nicka
KeBi pracuje (z czym nigdy się nie krył): branża hydrauliczna (technika grzewcza i sanitarna)

Jeśli to miał być post obronny, to chyba zadziałało wręcz przeciwnie Big Grin Big Grin Big Grin

No chyba że Design Well to nie ta firma na Jasia i Małgosi? Jeśli pomyliłem nazwy firm to zwracam honor. W przeciwnym wypadku podtrzymuję zdanie, że PANI która nas (mnie i moją żonę) obsługiwała, źle odczytała projekt narysowany w skali i pomyliła się w wymiarach kuchni o jeden metr.

Pomimo tej wpadki, życzę wielu zadowolonych klientów!
hydraulik - ogrzewanie - woda - gaz
urządzenia grzewcze

Odpowiedz }
Plusy od Harry

Polecam Design Well, biuro znajduje się na Osiedlu Bajkowym w Tczewie. Zleciłem im zrobienie wszystkich mebli do nowego domu, kuchnię, kilka szaf i dużą garderobę. Meble fajnie zaprojektowane, jakościowo nie miałem się do czego doczepić, a jestem szczegółowy. Najważniejsza dla mnie sprawa to terminowość, tu spisali się na medal, jako jedyni wykonawcy (a było ich kilku od schodów, od drzwi, od kominka, od klimatyzacji na kafelkarzach i monterach podłóg kończąc) Design Well jako jedyni dotrzymali słowa z terminem, a właściwie to dzwonili do mnie dwa dni wcześniej przed planowanym terminem montażu i pytali się czy mogą już montować. Brawo Panowie ! Jako, że byłem zadowolony ze współpracy to poleciłem ich znajomym, którzy zlecili im zrobienie mebli do całego mieszkania, też są zadowoleni.

Odpowiedz }
Plusy od

Przymierzam sie do wymiany mebli na wymiar w kuchni.Jaka firmę z Tczewa lub okolic polecacie? W miarę tania i dobra

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.