Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka moich Fotek

Zwiedziłem juz i strone i wątek wiec napewno bede odwiedzał i sprawdzał terminy Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Witaj. Ciekawa prezentacja. Cieszę się, że postanowiłeś dołączyć do nas.

Odpowiedz }
Plusy od

Oglądałem filmik tcz45 - "New Year 2013 Tczew" i tak mnie natchneło wrzucić coś z sylwka Smile

5. [Obrazek: 208372_529754410388174_1793866083_n.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Słuszny fajerwerk.
Zrezygnowałbym jednak z tego napisu. Wszelkiego rodzaju tzw. "znaki wodne" zwłaszcza tej wielkości odwracają niepotrzebnie uwagę.
Zawsze można podpisać zdjęcie POD NIM , niekoniecznie NA NIM.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-28, 21:37)Remoo napisał(a): Słuszny fajerwerk.
Zrezygnowałbym jednak z tego napisu. Wszelkiego rodzaju tzw. "znaki wodne" zwłaszcza tej wielkości odwracają niepotrzebnie uwagę.

szukam dobrego sposobu na oznaczenie własnych wypocin i to tylko taki projekt moze przesadziłem z wielkością lecz się poprawie Remoo.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-28, 21:42)timon napisał(a):
(2013-01-28, 21:37)Remoo napisał(a): Słuszny fajerwerk.

szukam dobrego sposobu na oznaczenie własnych wypocin i to tylko taki projekt moze przesadziłem z wielkością lecz się poprawie Remoo.

Zrezygnuj z takiego "oznaczania". Zdjęcia w rozdzielczości 700x800 pikseli nikt ci nie podprowadzi, bo do niczego mu się nie przyda. Chyba że na tapetę do kompa Wink

Odpowiedz }
Plusy od

pitolisz Remoo pikny ten znaczek SmileSmile

Odpowiedz }
Plusy od

Znaczek pikny, ale za balszoj Smile

Odpowiedz }
Plusy od

zazdrościsz ,chyba seee taki też sprawię Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Coś z długiegoo weekendu Smile

6.
[Obrazek: 603853_580223995341215_2067347099_n.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

Strasznie sztuczna ta obróbka na twarzy, z białkami przesadziłeś Smile
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-05-08, 09:52)aga_piet napisał(a): Strasznie sztuczna ta obróbka na twarzy, z białkami przesadziłeś Smile

może się przyśnić w nocy i to nie jako sen miły i przyjemny.... Sad
Wszyscy musimy żyć ze swoimi porażkami... Ja muszę ze swoją sypiać!
by Al Bundy

Odpowiedz }
Plusy od

Po małej korekcie nie tak destrukcyjnie sztucznej Tongue zmeczenie wzieło góre wcześniej Smile

6. Korekta

[Obrazek: 935182_580565091973772_559604325_n.jpg]

Odpowiedz }
Plusy od

No teraz zdecydowanie lepiej....

Odpowiedz }
Plusy od

Hmmm...nie wiem skąd czerpiesz pomysły na obróbkę zdjęć, ale radzę zmienić ich źródło, albo spróbować czegoś bardziej naturalnego. Zwłaszcza kolory. Moim zdaniem skóra modelki ma kolor skóry topielca...ani to ładne, ani zachęcające.

Przepraszam jeśli komentarz zbyt dosadny, ale na miejscu tej Pani wydrapałbym Ci oczy za taką obróbkę Wink
Wolę bardziej naturalne kolory, niż robienie czegoś na siłę. Wystarczyłby retusz i delikatna winieta żeby skierować wzrok na modelkę i nic poza tym. Grzebanie w kolorystyce w przypadku klasycznych portretów raczej się nie sprawdza.

Na Twoim miejscu w przypadku tego zdjęcia spróbowałbym high-key.

Jeszcze coś...poproś modelkę aby nie otwierała oczu "na siłę", to unikniesz zmarszczek na czole.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.