Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mlekomat

Mam takie marzenie, aby w Tczewie pojawił się mlekomat. Korzystałam z tego dobrodziejstwa w innym mieście i jakość mleka jest nieporównywalnie lepsza, od tego, które mogę kupić w sklepach. Szczególnie moje dziecko było bardzo smutne, kiedy skończyło się przywiezione przez nas mleko "prawie prosto od krowy" Cena za litr mleka, które ja kupowałam wynosiła 3 złote bez butelki. Można było do automatu wstawić swoją butelkę i nie płacić dodatkowo za butelkę, którą również można było kupić w mlekomacie. Zastanawiam się do kogo wystąpić z zapytaniem o możliwość postawienia mlekomatu. Wstawiam link do artykułu o mlekomatach w Gdyni
http://www.mmtrojmiasto.pl/409530/2012/4...gory=video

Odpowiedz }
Plusy od

Cały biznes z mlekomatami polega na tym że obsługuje je rolnik, czyli byś musiała zainteresować tym jakieś gospodarstwo rolne z okolic nastawione na produkcję mleczna. Z tym że to nie jest tani biznes i nie wiadomo jak w czeczeni by się przyjął:

Koszty to sam mlekomat około 100 000 zł, do tego samochód do obsługi i wymiany zbiorników Wink

Odpowiedz }
Plusy od

Pamiętam czasy mleka od rolnika - nie wiem czy też przypadkiem gdzieś na suchych pojawia się "rozdający" mleko prosto z kanki rolnik. No chyba, że masz blisko jakąś wioskę - wtedy warto kupić ale u sprawdzonego rolnika. Wiadomo - część rolników podchodzi do spraw higieny z przymrużeniem oka. Całe szczęście to się zmienia.
Rozmowa czasem boli...

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-27, 21:39)Memory napisał(a): Pamiętam czasy mleka od rolnika - nie wiem czy też przypadkiem gdzieś na suchych pojawia się "rozdający" mleko prosto z kanki rolnik. No chyba, że masz blisko jakąś wioskę - wtedy warto kupić ale u sprawdzonego rolnika. Wiadomo - część rolników podchodzi do spraw higieny z przymrużeniem oka. Całe szczęście to się zmienia.

Nie wiem czy co dziennie, ale rano stoi pan z mlekiem obok pralni na Żwirki.

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2021 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.