Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzęt studyjny

Dość niedawno zaopatrzyłem sie w sprzęt studyjny 2x Lampa błyskowa cy-300k + 2 softboxy 60x90 2x lampy sun400 światła ciągłego + softbox 60x90 + softbox oktagonalny 90 ( z modyfikatorów posiadam również snoota ) statywowy system zawieszania teł + 4 tła 2,7m x 5m. jednak nie wyszło mi z pomieszczeniem w którym mógł bym korzystac z tego sprzętu niestety. moze ktoś ma pomysł na pomieszczenie w którym mozna było by go wykorzystac lub ktoś by chciał wypozyczyc chetnie posłuze pomocą bo sam nie mam narazie możliwości Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Zaproszenie na spotkanie pasjonatów już dostałeś, więc może nie zakładaj wątków tego typu na forum (ewentualnie informuj w swoim wątku) tylko wpadnij i przedstaw tam takie sprawy. Jako że będziemy dysponować pomieszczeniem, w którym Twój sprzęt na pewno się idealnie zmieści, to na pewno będzie i okazja na którymś ze spotkań go przetestować i nauczyć wszystkich korzystania z tego typu lamp i gadżetów.
pozdro.
FOTOGRAFIA TAK, ONANIZM SPRZĘTOWY NIE
http://pasjonacifoto.tczew.pl

Odpowiedz }
Plusy od

Rafałek, przecież forum jest otwarte, timon może nie znać szczegółów odnośnie Waszego studio. A może ktoś "niezrzeszony" mieć również jakąś propozycję, prawda? Wink
Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-28, 09:15)aga_piet napisał(a): Rafałek, przecież forum jest otwarte, timon może nie znać szczegółów odnośnie Waszego studio. A może ktoś "niezrzeszony" mieć również jakąś propozycję, prawda? Wink

Nie, co ty tak wiesz żeby nikt nie wiedział...

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-28, 09:15)aga_piet napisał(a): Rafałek, przecież forum jest otwarte, timon może nie znać szczegółów odnośnie Waszego studio. A może ktoś "niezrzeszony" mieć również jakąś propozycję, prawda? Wink
Aga nie można tego nazwać "zrzeszeniem", po prostu grupa ludzi którzy maja pasję i chęć dzielenia się jak i zdobycia nowego doświadczenia.
Tak samo jak forum tak i ludzie interesujący się fotografią są otwarci na nowe pomysły i propozycje.

Odpowiedz }
Plusy od

Chodziło mi o te słowa Rafała:

(2013-01-28, 08:27)rafalek_tcz napisał(a): Zaproszenie na spotkanie pasjonatów już dostałeś, więc może nie zakładaj wątków tego typu na forum (ewentualnie informuj w swoim wątku) tylko wpadnij i przedstaw tam takie sprawy.

Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa. J. Tuwim
Offfotopiki

Odpowiedz }
Plusy od

A mi chodziło że ta informacja mogłaby się znaleźć w wątku timona, a nie w osobnym. I tyle. Nowe pomysły w zakresie fotografii zarówno na naszych przyszłych spotkaniach jak i na forum jak najbardziej pożądane.
FOTOGRAFIA TAK, ONANIZM SPRZĘTOWY NIE
http://pasjonacifoto.tczew.pl

Odpowiedz }
Plusy od

Timon, po tym co piszesz, to z ciebie zawodowiec, a nie amator. Jeśli chcesz podzielić się swoim sprzętem, to najlepiej przybyć na spotkanie. Poznasz ludzi, zobaczysz twarze, przekonasz się, co z nas za ludzie i podejmiesz decyzję. A co do spotkania, to co, najbliższa niedziela aktualna? Nie wiem jak reszta, ale ja jestem w TCKu o 16.00 a nawet za pięć Smile Tymon, ty z Malborka masz rzut beretem

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-28, 15:24)rafgrzen napisał(a): Timon, po tym co piszesz, to z ciebie zawodowiec, a nie amator. Jeśli chcesz podzielić się swoim sprzętem, to najlepiej przybyć na spotkanie. Poznasz ludzi, zobaczysz twarze, przekonasz się, co z nas za ludzie i podejmiesz decyzję. A co do spotkania, to co, najbliższa niedziela aktualna? Nie wiem jak reszta, ale ja jestem w TCKu o 16.00 a nawet za pięć Smile Tymon, ty z Malborka masz rzut beretem
Rafał nie TCKu tylko CKiS w Tczewie WinkBig Grin. Chyba, że podróżujesz w czasie.

Odpowiedz }
Plusy od

Aaaa, to przepraszam. Nie wiedziałem. Chciałem pisać "w kolejarzu". Ja już takiej starej daty jestem.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-28, 15:38)rafgrzen napisał(a): Aaaa, to przepraszam. Nie wiedziałem. Chciałem pisać "w kolejarzu". Ja już takiej starej daty jestem.

Nie martw się ja teżWink

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-01-28, 15:24)rafgrzen napisał(a): Timon, po tym co piszesz, to z ciebie zawodowiec, a nie amator. Jeśli chcesz podzielić się swoim sprzętem, to najlepiej przybyć na spotkanie. Poznasz ludzi, zobaczysz twarze, przekonasz się, co z nas za ludzie i podejmiesz decyzję. A co do spotkania, to co, najbliższa niedziela aktualna? Nie wiem jak reszta, ale ja jestem w TCKu o 16.00 a nawet za pięć Smile Tymon, ty z Malborka masz rzut beretem
Do zawodowca mi daleko Smile poprostu coś tam "liznąłem" co do czego Smile a ze jestem mieszkańcem Tczewa co prawda od kilku latek dopiero no ale jestem to na spotkania zawsze moge wpadać tym bardziej ze jestem otwarty na nowe doświadczenia. A co do spraw forumowych typu zakładanie wątków wpisy itp. jestem lajikiem bo szczerze to moje pierwsze forum na którym sie udzielam wiec przepraszam za moją niekompetencje

Odpowiedz }
Plusy od

Bardzo dobrze, że założyłeś osobny wątek dotyczący tylko sprzętu. Gdybyś wrzucił info do swojego wątku (tego ZE ZDJĘCIAMI), to takie info mogło by się zagubić.
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Jeżeli wątek się nie sprawdzi, to umrze śmiercią naturalną. Tak się zastanawiam, jak zaczepimy tła do belek i do tego żeby można było je rozwijać. Oczywiście nie można zrobić tego na stałe, typu wkręcenie śruby

Odpowiedz }
Plusy od

mozna na sznurki Smile nie no zarcik Smile jesli chodzi o tła to posiadam 2 statywy z poprzeczką na którą mozna zakładać tła rozwiązanie jest troche trudne jeśli się zmienia czesto tła no ale przeciez to az tak bardzo nie przeszkadza prawda?? Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.