Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
linksys wag200g

Zgubiłem zasilacz do routera linksys wag200g, pytanie czy każdy zasilacz o tym samym napięciu i prądzie wyjściowym będzie odpowiedni? W Tczewie nie mogłem go dostać, a przez allegro to ryzyko kupienia nieodpowiedniego kabla.
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-02-05, 23:40)ma7ias napisał(a): Zgubiłem zasilacz do routera linksys wag200g, pytanie czy każdy zasilacz o tym samym napięciu i prądzie wyjściowym będzie odpowiedni?
Logicznym jest, że tak - kwestia wtyczki, ale to możesz sobie gniazdko w routerze przerobić Wink
A na drzewach zamiast liści będą wisieć socjaliści!

Odpowiedz }
Plusy od

Zwróć uwagę na kształt i polaryzację wtyczki. Gniazdka nie przerabiaj, po prostu znajdź odpowiedni zasilacz.
"There is only one God, and his name is Death. And there’s only one thing we say to Death… not today"

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-02-05, 23:40)ma7ias napisał(a): Zgubiłem zasilacz do routera linksys wag200g, pytanie czy każdy zasilacz o tym samym napięciu i prądzie wyjściowym będzie odpowiedni? W Tczewie nie mogłem go dostać, a przez allegro to ryzyko kupienia nieodpowiedniego kabla.

Taki będzie dobry.
http://www.napad.pl/katalog/produkty-74-...v-3936.htm
BTC: 16EwymtmudJoitSuRkqx2zDcppqHCwXwDt
LTC: LS2Kbvfg5qDtgS4JXxEWGf6wjkxsFW52Wp

Odpowiedz }
Plusy od

hehe, dobre - cena kabla 19,86 + za kuriera drugie tyle każą sobie płacić Big Grin
no ale jak mus to mus
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-02-06, 22:40)ma7ias napisał(a): hehe, dobre - cena kabla 19,86 + za kuriera drugie tyle każą sobie płacić Big Grin
no ale jak mus to mus

Trzeba było nie gubić Wink

Zawsze możesz kupić w sklepie stacjonarnym, przecież nikt do niczego nie zmusza. To, co podałem, to przykład pasującego zasilacza do tego urządzenia.

Odpowiedz }
Plusy od

zasilacz nie pasuje Big Grin
teraz się bawię w zwrot Big Grin
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

Dlaczego nie pasuje? Napięcie i moc się zgadzają, polaryzacja też.

Odpowiedz }
Plusy od

szerokość wejścia.
ogólnie w Tczewie nie ma takiego zasilacza. Nie wiem co teraz, chyba będę musiał dać do przerobienia.
Angel

Odpowiedz }
Plusy od

Oooo, to nowość. Wszystkie routery, jakie spotkałem, mają standardowo takie samo wejście zasilające, nawet moja bramka voip Linksysa, która jest w podobnej obudowie...

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.