Redakcja serwisu Tcz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych na forum. Publikowane tutaj treści są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami użytkowników forum.tcz.pl.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oska i jego wypociny :)

Jako , że to mój pierwszy post na forum ( a zalogowałem się tylko dlatego, że jest tutaj grono fanów fotografii ), pragnę wszystkich serdecznie przywitać Smile Na forum zalogowałem się już jakiś czas temu, ale długo niestety musiałem czekać na zaakceptowanie swojego konta, ale stało się ! Smile Mogę w końcu pisać, komentować i prezentować Smile

Forum obserwuję już od dłuższego czasu, chciałem ostatnio 17 wybrać się na spotkanie, ale coś mi wypadło i niestety nie dałem rady.

Zatem na starcie pokażę wam kilka swoich fotek Smile

1. Tczew Nocą.
[Obrazek: OSS_9411.JPG]

2. Miłość ma.
[Obrazek: OSS_0987.JPG]

3.
[Obrazek: OSS_9133.JPG]

4. Siostra
[Obrazek: OSS_0828.JPG]

5.
[Obrazek: OSS_0921.JPG]

6. Moje zainteresowanie
[Obrazek: DSC_0113.JPG]

7. Autoportret
[Obrazek: OSS_8524.JPG]

Odpowiedz }
Plusy od

Witamy na forum. Smile
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Witaj, spotkanie jest również w tą niedzielę więc zapraszamy.

Odpowiedz }
Plusy od

Niestety , jutro około godziny 15 przyjeżdżają do mnie znajomi na sesję ciążową (oby coś z tego wyszło), a widziałem, że spotykacie się o 15, więc znów mi nie pasuję. Później idę na lampiony, widziałem, że też się wybieracie Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Miło powitać.

Odpowiedz }
Plusy od

(2013-02-23, 17:08)Oska napisał(a): Niestety , jutro około godziny 15 przyjeżdżają do mnie znajomi na sesję ciążową (oby coś z tego wyszło), a widziałem, że spotykacie się o 15, więc znów mi nie pasuję. Później idę na lampiony, widziałem, że też się wybieracie Smile
witamy nowego, a co do tej sesji ciążowej, to ciąża dopiero w planach hahahaa ma byćHuh -nowy moda ...,,żart,,

Odpowiedz }
Plusy od

Może napiszę coś o sobie , bo zapomniałem Tongue

Pochodzę ze Starogardu Gdańskiego do Tczewa przeprowadziłem się jakieś 4 miesiące temu. Fotografią zajmuję się amatorsko od roku. Wcześniej posiadałem Nikona D60, a teraz jestem w posiadaniu D300 + Nikkor 18-70 , 3,5-4,5

Miałem dość sporą bazę zdjęć, ale niestety mój komputer uległ awarii i straciłem wszystko. Sad
Uwielbiam fotografować motoryzację, często jeżdżę na zloty, które organizuję wraz ze swoim klubem http://www.autostarogard.pl (taka mała reklama Tongue ). W domu mam tło i dwie żarówki z parasolkami i statywami + lampę Nissin Speedlite Di622. Próbuję fotografii portretowej. Ciągle się uczę, zastanawiam się czy błędem nie było kupno trzysetki, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie w dobrym kierunku.

to na tyle.

Odpowiedz }
Plusy od

Witaj Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

Odpowiedz }
Plusy od

[Obrazek: 537078_532108596820460_210769879_n.jpg]

Dzisiejsza nuda Smile

Odpowiedz }
Plusy od

Naprawdę wymalowałeś modela, czy to program graficzny?
Cool Mam masę minusów od pseudo prawicowców i jestem z tego dumny. Cool

Odpowiedz }
Plusy od

Dziewczyna mnie tak wymalowała Smile

Odpowiedz }
Plusy od

I strzeliłeś sobie... samojebkę z ręki? Wink
Zabrania się parobkom przesiadywania nad piwem latem po godzinie dziewiątej, a zimą po godzinie ósmej oraz wznoszenia okrzyków na ulicach, pod karą wieży.

Odpowiedz }
Plusy od

Witaj w klubie. Pierwsze koty za płoty. Na lampionach się pewnie spotkamy

Odpowiedz }
Plusy od

Facebook Twitter RSS

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

© 2015, Motyw "Duende" iAndrew. Modyfikacja i spolszczenie McB 
Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.